+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як лизати правильно. Поради та рекомендації для гарячого сексу з мовою

Дарувати іноді може бути так само приємно, як і отримувати - це також стосується орального сексу. Якщо ви бачите це таким чином, ваша кохана людина обов'язково буде щасливою. Але як насправді навчитися правильно лизати? Дізнайтеся про все, що вам потрібно знати, щоб по-справжньому зачарувати її своєю мовою.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЛИЗАТИ?

Якщо ви шукаєте універсальні інструкції, як правильно лизати жінку, змушені вас розчарувати: як це часто буває в (сексуальному) житті, немає техніки, яка гарантовано спрацює при лизанні, і не існує «єдиного розміру». підходить для всіх». Жінки теж люди, а люди різні потреби – якби все було простіше!

Тим не менш: у нас є для вас кілька порад, щоб ваш оральний секс не став для вас скоромовкою.

Попередження, спочатку невеликий урок анатомії: зрозумійте, що ви не повинні лизати піхву жінки – строго кажучи, це «сполучний прохід» між вульвою та шийкою матки. Добре, лікарю, і що це означає? Це означає, що оральний секс полягає не в тому, щоб викопувати сховані скарби язиком у піхву, а швидшев тому, щоб лизати зовнішню вульву - особливо для клітора, оральний секс - це час, щоб сяяти!

#А ВИ ЗНАЛИ?

Технічний термін для лизання - кунілінгус. Термін складається з латинських слів, що позначають жіночу ганьбу ( cunnus ) і мову ( lingua ) - якщо це не знання, яке ви можете використовувати, щоб блищати на наступному сімейному святі!

ПРАВИЛЬНОМУ ОБЛИЗУВАННЮ ТРЕБА ВЧИТИСЯ (І БАЖАТИ)

По-перше, найголовніше, що потрібно мати на увазі, коли ви хочете лизнути жінку – вона теж має цього хотіти. Дякую, Капітан Очевидність! А якщо серйозно: запитайте свою партнерку, чи не хоче вона також, щоб ви балували її своєю мовою.

Що ви також не повинні забувати: ВИ також повинні відчувати бажання доставляти їй оральні задоволення - вона помітить, якщо усний іспит є для вас обов'язковим завданням.

ЛИЗАТИ ПРАВИЛЬНО: 7 КОРИСНИХ РАД

1. ЗНАЙДІТЬ ПІДХІДНУ ДЛЯ ВАС ПОЗИЦІЮ.

Щоб по-справжньому почати лизати, важливо, щоб вам було зручно. Тому переконайтеся, що ви знайшли положення, в якому вона може розслабитися і повністю віддатися вам. Але і ваш комфорт теж важливий - німіє шия.

Найкраще спробувати, чи буде вам зручніше, якщо вона лежатиме на спині в ліжку або сидітиме прямо, а ви встанете на коліна між її ніг.

Поза, в якій ви можете не тільки лизати її клітор, але й торкатися руками інших частин її тіла, таких як сідниці або груди, особливо вигідна.

2. Заспокойтесь.

Коли ви наносите комусь візит, ви зазвичай не штовхаєте двері, а чемно дзвоните в дзвінок заздалегідь - це також відноситься до екскурсій на колінах вашої коханої людини. Крім великої прелюдії, тому також краще тримати пальці подалі від клітора на початку. Не кидайтеся в її Power Point занадто завзято, а повільно наближуйтеся до неї зовні. Пестить і цілуйте внутрішню частину її стегон і спочатку побалуйте її лобок і статеві губи своїм ротом.

Фактично, ігнорування її перлини спочатку і зосередження на облизуванні решти вульви та поступовому збільшенні напруги може фактично порушити вашого коханця. Ви також повинні повільно збільшувати швидкість – краще почати обережно, ніж одразу натискати на педаль газу.

Також важливо, перш ніж у вас виникне спазм язика або ригідність потиличних м'язів, дайте собі перепочинок і на мить перемкніть у ручний режим.

3. Забезпечте різноманітність

Коли ви, нарешті, дістанетеся до клітора, ви можете трохи змінитися: чергуйте короткі облизуючі рухи кінчиком мови з довшими, повільними рухами мови плоскою мовою - і зверніть увагу на її реакцію (див. пункт 4). Ви також можете трохи натиснути губами або покласти їх на клітор і обережно посмоктати його.

Як це часто буває в житті, те саме відноситься і до облизування: менше означає більше. Дуже небагатьом жінкам подобається відчуття того, що їх клітор відсмоктують або коли у них між ніг бродить бульдог, що пускає слини. Найкраще спостерігати, яка техніка дає найкращу реакцію (знову ж таки: див. пункт 4).

# ДОДАТКОВА РАДА

Якщо ви трохи підтягнете живіт партнера рукою, ви зможете краще оголити голівку клітора, щоб попрацювати з ним мовою, але він дуже чутливий з його 8000 нервовими закінченнями, тому вам напевно слід бути обережним (... ми вже згадували пункт 4?).

4. СЛУХАЙТЕ ЇХУ МОВУ ТІЛА

Ви, звичайно, не можете бачити ясновидцем, але увімкніть антени і зверніть увагу на реакцію своїх близьких. Її стогін стає гучнішим? Вона напружує своє тіло? Вона штовхає свій таз до вас? Швидше за все, ви робите щось чи навіть усе правильно своєю мовою.

Можна допомогти тільки людям, які говорять: тому, якщо ви не впевнені, чи правильно інтерпретуєте їхню реакцію, ви можете просто запитати їх між справою, чи подобається їм те, що ви робите.

5. НЕ ЗАБУДЬТЕ РУКИ!

Правильно, коли ви лижете жінці, ваші руки зазвичай вільні, але це не означає, що ви повинні складати пальці, друкувати на телефоні або заповнювати податкову декларацію — скоріше використовуйте це, щоб скористатися ширшим ерогенним потенціалом вашого партнера.

Ви можете стимулювати її точку G пальцями або масажувати її попку та груди руками. Деяким жінкам також подобається, коли їх чорний хід псують пальцями під час орального сексу – але вам обов'язково варто заздалегідь уточнити у неї, чи ваш партнер не входить до цих жінок.

6. Покажіть їй, що вам це теж подобається.

Оральний секс - дуже інтимна річ, і багато жінок відчувають себе невпевнено, коли твій рот, ніс і очі знаходяться так близько до їх свята святих. Тому вашій партнерці може допомогти розслабитися, якщо ви дасте їй зрозуміти своїми стогонами або прямими словами, як сильно ви насолоджуєтеся поїздкою на південь.

7. ВПЕРЕДЖУЙТЕ У ФІНАЛЬНОМУ СПРИНТІ.

Вона напружується всім тілом, вчепляється руками у ваше волосся чи посилає коротку молитву небесам? Швидше за все, вона ось-ось закінчить - зараз саме час виявити наполегливість. Не змінюйте свій ритм або інтенсивність і робіть це так далі.

Ваша кохана людина досягла апогею? Вітаю, поплеск себе по плечу, язичницький чарівник. Більшість жінок дуже чутливі після оргазму, тому саме час поберегти свою мову та уважно подивитися, чи готова вона до другого раунду.

ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ КУНІЛІНГУС ЖІНЦІ: ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Дайте собі достатньо часу для прелюдії та робіть це повільно.
  • Змінюйте техніку та ритм облизування: чергуйте короткі рухи кінчиком мови з повільними рухами мови.
  • Використовуйте свої руки, щоб додатково стимулювати її ерогенні зони при облизуванні.
  • Спілкуйтеся зі своєю партнеркою до та під час її лизання.
  • Щоб правильно лизати, також потрібно: практика, практика, практика. (Ну. Є, звичайно, речі й гірші...)
  • Ніколи не ігноруйте язик її тіла – зверніть увагу на її реакцію.
  • Менше часто більше – це стосується як швидкості, так і інтенсивності ваших ласк мовою. Не перестарайтеся з різноманітністю.
  • Це неможливо переоцінити: ніколи – НІКОЛИ – не припиняйте те, що ви робите, коли наближаєтеся до кульмінації.