+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як цілуються закохані чоловіки? Очі розплющені чи закриті

У 1985 році гурт Purple Schulz випустив пісню «Junge in Love», гімн усім тим чоловікам, у яких у животі метелики, а на думці немає нічого, крім поцілунку черв'яної дами або валета черв'яків. Але вони не відповіли на важливе питання. Як насправді цілуються закохані чоловіки? Чи відрізняється поцілунок у коханні від поцілунку дружби плюс? А які види поцілунків є актуальними для пар?

ЧИ МОЖНА ВИЗНАЧИТИ ЗАКОХАННЯ ЧОЛОВІКА ЗА ПОЦІЛУНКОМ?

Старий міф говорить, що закохані чоловіки заплющують очі під час поцілунку. Ніхто! На його очах неможливо визначити, любить вас партнер чи ні принаймні під час поцілунку. Тому що просто є люди, які вважають за краще цілуватися з відкритими очима, незалежно від своїх почуттів. І, давайте будемо чесними, це трохи чуттєво, коли ви можете дивитися один одному в очі, цілуючись, чи не так? 

Є багато способів поцілуватися, і не всі з них вказують на те, що в іншої людини виникли почуття. Наприклад, коли ми навчалися в школі, багато дівчат цілували один одного як привітання. Вітальні поцілунки теж були рідкістю серед хлопчиків і дівчаток. Тут це зазвичай не мало нічого спільного із закоханістю.

Навіть поцілунок на вечірці не обов'язково щось означає, тому що під час гарного настрою на вечірці, можливо, під впливом алкоголю часто відбувається обмін поцілунками, в основі яких зрештою не лежить почуття захоплення. Хороший настрій, що трохи напідпитку, можливо, навіть еротичний потяг гарантують, що чоловік у цей момент поцілує співрозмовника. А закохані чоловіки? Як вони цілуються зараз?

Як розпізнати поцілунок закоханого ЧОЛОВІКА

ВІН ЦІЛЮЄ ТЕБЕ ЗНОВУ ТА ЗНОВУ

У закоханих чоловіків немає особливого способу поцілунку, адже кожен поцілунок є індивідуальним. Проте чоловіки з метеликами у животі зазвичай не можуть відірвати губ від партнерки. Так що якщо ваш коханий постійно хоче вас поцілувати і навіть відводить для цього погляд від телевізора, це досить явна ознака того, що ви йому абсолютно байдужі.

ЙОГО РУКИ ПРАЦЮЮТЬ РАЗОМ З НИМ

Жорсткий поцілунок - це той, який виконується без подальшої взаємодії. Зазвичай це триває недовго, руки нерухомо висять убік. Однак якщо ваш партнер ніжно пестить вас під час поцілунку, кладе руки вам на потилицю або проводить руками по вашому волоссю, то у нього в животі як мінімум кілька метеликів. Бо хто хоче торкнутися тебе, а цього не сталося б, якби їх не хвилював поцілунок.

ПОЦІЛУНКИ БЕЗ СЕКСУ

На перший погляд це звучить дивно, але навіть чистий поцілунок, який не переходить у фізичні заняття любов'ю, може показати, що ви закохані. Чоловік, який цілує вас глибоко і пристрасно, але не намагається залізти вам під сорочку або зробити якісь подальші кроки, насолоджується поцілунком з вами. А оскільки поцілунки – це мова закоханих, ви напевно можете запідозрити тут почуття.

НАПРУЖЕНИЙ ПОГЛЯД ПЕРЕД ПОЦІЛУНКОМ

Чи дивиться він довго і пильно у твої очі, перш ніж ваші губи стикнуться для довгоочікуваного поцілунку? Може, він заздалегідь акуратно прибере пасмо волосся з твого обличчя? У вас поколює живіт, тому що його пильний погляд вражає вас до глибини душі? Пряме влучення, якщо він так дивиться на тебе, то, швидше за все, він закоханий. Більшість чоловіків часто висловлюють свої почуття поглядом. Подивися йому в очі, а потім слухай своє серце, воно скаже тобі правду.

Відповідь на питання, як цілуються закохані чоловіки, дати спільну відповідь, звісно, ​​складно. Кожен чоловік індивідуальний, як кожна жінка. Ваші почуття в якийсь момент автоматично підкажуть вам, чи дійсно у вашого партнера чи коханого є метелики у животі. Але якщо він часто прагне бути поряд з вами і не може натішитися поцілункам, ваші шанси досить високі.