+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Який поцілунок, що означає?

Вітальний поцілунок у щоку кращого друга, злитися з партнером у серцевому французькому поцілунку або галантно поцілувати руку свекрухи - існує безліч різних видів поцілунків , не всі мають однакове значення. З нами ви дізнаєтеся, що насправді означає кожен поцілунок!

ПОЦІЛУЙ – ІСНУЄ НЕ ОДИН ВИГЛЯД!

Ми цілуємо одне одного, повсякденна та нормальна картина. Підлітки, що дико цілуються, в місті так само нормальні, як і вітальні поцілунки праворуч і ліворуч. Але як справді закріпився поцілунок? Як же люди прийшли торкатися губами до тіла інших людей, адже цьому ми навчилися явно не з тваринного світу?

Поцілунок переважно вважається знаком честі, кохання, але й дружби. У тварин такої форми прихильності не існує, алерегулярний контакт «рот в рот» все ж таки має місце! Матері-тварини розбивають ротом їжу та згодовують її потомству. Можливо, ви вже бачили це у птахів!

Це явище присутнє не тільки у тварин, але в деяких народів і людини. Коли грудного молока немає, матері подрібнюють їжу в роті, а потім передають її дитині. Проте є різні теорії щодо того, як міг виникнути поцілунок. Факт у тому, що воно існує, і цілуватися приносить масу задоволення.

5 ВИДІВ ПОЦІЛУНКІВ, ТА ЩО ВОНИ НАСПРАВДІ ОЗНАЧАЮТЬ

ПОЦІЛУНОК У ЩІЧКУ

Це сором'язливий поцілунок, який найчастіше використовують у дружній обстановці. Будь то привітання або прощання, поцілунок в щоку показує прихильність і може замінити потиск рук, якщо ви близькі. Серед пар це менш поширене, оскільки вони зазвичай вітають один одного поцілунком у губи. Поцілунок у щоку можна використовувати для вираження тепла, ознаки тепла та симпатії.

ФРАНЦУЗЬКИЙ ПОЦІЛУНОК

Це найпалкіший поцілунок із усіх і є ознакою інтимної близькості, ніжності та часто ознакою чуттєвих бажань. Французькі поцілунки переважно практикуються парами, алефранцузькі поцілунки також іноді використовуються серед подруг, на вечірках чи спонтанних випадках. Це безперечно еротичний спосіб поцілунку, який може викликати у вас особливе поколювання в животі.

ПОВІТРЯНИЙ ПОЦІЛУНОК

Ви колись спостерігали це? Двоє людей стискають щоки разом і цмокають повітря? Це називається повітряним поцілунком. Досі не зрозуміло, чому практикується цей символічний жест, особливо він популярний Сході. Будь то жінка чи чоловік, вітання у східних країнах часто відзначається двома чи трьома повітряними поцілунками, щоб висловити повагу до іншої людини.  

ПОЦІЛУНОК У ЛОБ

Хоча французький поцілунок, мабуть, найінтимніший поцілунок, поцілунок у лоб дуже багато означає для багатьох людей. Він особливо емоційний та висловлює багато тепла. Поцілунок у лоба сигналізує іншій людині, що він захищений та захищений. Багатьом батькам подобається пристрасно цілувати свою дитину в лоба, наприклад, коли вона ще спить і хоче висловити свою прихильність. Гарний, люблячий поцілунок, який практикується дуже рідко!

ЕСКИМОСЬКИЙ ПОЦІЛУНОК

Ескімоський поцілунок не має нічого спільного з народом інуїтів , який живе за полярним регіоном. Він родом із Нової Зеландії, і йому дали це ім'я неправильно. У минулому це був ритуал привітання, але сьогодні він також використовується у партнерствах маорі з Нової Зеландії. Ця форма поцілунку замінює французький поцілунок, відомий далеко не у всіх країнах світу. У маорі, а також у корінних народів люди цілуються, потираючи з любов'ю носи.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ВИДИ ПОЦІЛУНКІВ

  • Поцілунок, що викликає слини: тут тече більше слини, ніж у сенбернара
  • Поцілунок у рот риби: відкривайтеся і закривайтеся, відкривайтеся і закривайтеся, як риба, що хватає ротом повітря.
  • Укусний поцілунок: легке покусування під час поцілунку дозволено, але кусання заборонено.
  • Поцілунок пилососа: Шлюрпс, язик пропав! Будь ласка Ні

Поцілунки – один із найкрасивіших проявів любові у світі, але є й поцілунки, які ми не знаходимо такими вже приємними. Найголовніше – не дозволяти собі напружуватись під час поцілунку, це половина доброго поцілунку. Незалежно від того, який тип поцілунку ви виберете, не пускайте слини під час слини.