+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Калорії сперми

ВБИЦЯ ДІЄТИ ЧИ ЕНЕРГЕТИЧНА ЇЖА?

Будь-хто, хто сидить на дієті або в даний час вважає свої щоденні калорії, думає багато про що, але зазвичай не про сперму ! Ще один привід придивитися до рідини організму. Ми розповімо вам, що насправді містить сперма і скільки калорій вам слід очікувати.

СПЕРМА - ЩО В НІЙ?

Скільки калорій у чайній ложці сперми? Якщо ви поставите це питання своєму дієтолога, він, ймовірно, не зможе стримати посмішку. Питання не таке вже й нецікаве, адже ми знаємо, що навіть невеликі кількості можуть містити багато калорій. Хорошим прикладом є шматочок цукру, у якому багато калорій. Те саме стосується і сперми, а невдачі в дієті викликані періодичним мінетом вашого партнера?

Хороша новина: сперма на 95 відсотків складається із води, як і огірок. Еякулят містить всього 5 ккал на чайну ложку, а сперма безумовно не є вбивцею дієти. Хіба що споживати літрами, але одного виробника для цього точно не вистачить. Компоненти сперми, як і раніше, цікаві, оскільки вони також містять безліч мінералів.

Секрет простати, що становить близько 20% сперми, містить, серед іншого, калій, кальцій, магній, цинк та цитрат. Крім того, в ньому є ферменти та спермін. Значення pH сперми у здорових чоловіків становить від 64 до 68. Це означає, що сперма кисла, але не лужна. Секрет насіннєвих бульбашок містить фруктозу, якою і харчуються насіннєві бульбашки.

Склад сперми, який слід знати

СКЛАД СПЕРМИ, ЯКИЙ СЛІД ЗНАТИ

ОКСИТОЦИН – ГОРМОН

Окситоцин також відомий як гормон обіймів і стимулює потребу близькості. Тому людям, які перебувають у дружбі без кохання, не слід довго обійматися після сексу. Це з тим, що виробляється дуже багато гормону. Це може збудити (небажані) почуття! Доза обіймів також міститься в спермі, що є однією з причин, чому кажуть, що еякулят має антидепресивний ефект.

ДОФАМІН, СЕРОТОНІН І НОРАДРЕНАЛІН

Три гормони щастя навіть використовуються при лікуванні депресії. Наприклад , серотонін використовується у формі селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну для лікування депресії та тривоги. Цікаво, що в спермі також містяться дофамін, серотонін та норадреналін. Тому не дивно, що кажуть, що сперма робить людину щасливою.

ФЕРОМОНИ ЯК АТТРАКТАНТИ

Феромони – це запахи. І хоча сперма може пахнути не кожному приємно, вона містить багато феромонів. Чоловіки часто повідомляють, що їх сперма має запах нейтральний або хлор, що злегка нагадує. Але для феромонів характерно не те, що вони мають різко відчутний запах, а скоріше те, що вони мають привабливу дію на протилежну підлогу.

МІНЕРАЛИ

Що стосується мінералів, склад сперми дуже вражає. Кажуть, що цинк має протизапальні властивості, а калій корисний для серцево-судинної системи. З іншого боку, магній допомагає при судомах та знижує кров'яний тиск, а кальцій важливий для побудови кісток. Загалом, сперма насправді є рідкою формою мінеральної таблетки, тільки не настільки концентрованою.

ФАКТИ ПРО СПЕРМУ

  • У спермі міститься приблизно 5 ккал на чайну ложку на одне сім'явипорскування.
  • В одній порції міститься до 300 мільйонів сперматозоїдів.
  • Алергіки реагують на білки сперми
  • На смак може впливати їжа

Ви можете крутити його як хочете: порція сперми вашого коханого точно не винна, якщо ваші дієтичні рішення не зовсім спрацювали! У разі сумнівів більше винен шоколад, тому що сперма досить низькокалорійна і навіть низьковуглеводна! Отже, якщо вам хочеться перекусити, ви можете без вагань взяти його тут за умови, що ваш партнер здоровий!