+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Кодове слово в БДСМ

Будь-хто, хто активний на БДСМ- сцені, напевно не раз стикався з темою безпечних слів. Якщо ви хочете дослідити величезний світ БДСМ зі своєю коханою або спробувати складнішу практику, вам також слід подумати про безпечне слово. Тому що таке слово може захистити тебе, якщо під час сексу тобі щось не сподобається.

СЕЙФВОРД: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Сейф-слово - це сигнальне слово, яке можна використовувати під час сеансу БДСМ. Підлеглий або підлеглий може використовувати це, щоб вказати, що він хоче перервати гру або завершити її достроково.

У БДСМ-відносинах дуже важлива довіра. Стоп-слово відіграє важливу роль. Слейв має впевненість, що дії будуть негайно припинені, якщо для нього стане занадто багато або буде перевищено ліміт.

ВАЖЛИВО: Ніколи не слід брати участь у сеансі БДСМ без стоп-слова!

ЯКІ ІСНУЮТЬ БЕЗПЕЧНІ СЛОВА?

Як правило, розрізняють два різні безпечні слова. Перше, так зване повільне слово, вказує на те, що дія в основі своїй хороша, але інтенсивність або тяжкість можуть бути меншими. Друге правильне контрольне слово негайно та без обговорення завершує дію. Чоловікам та коханкам важливо ставитися до сабву чуйно. Якщо він вимовляє стоп-слово, дія переривається і починається наступний догляд.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Аналогом безпечного слова є окей-слово, яке вимовляється регулярно. Якщо в якийсь момент сеансу не було дано добре слово, Будинок також повинен зупинитися і переконатися, що з його сабом усе гаразд.

ФАКТИ ПРО СТОП-СЛОВА

№1 – ПОДАЙТЕ СИГНАЛ РУКОЙ

Якщо під час садомазохізму вас пов'язали і заткнули рот, важливо використовувати невербальні сигнали як альтернативу стоп-слову. Певний жест рукою може бути заміною, якщо ви не можете говорити під час сексу. Так що ви все одно можете почуватися в безпеці.

№2 – Є ГРАДАЦІЇ

Хороший варіант – встановити градації або систему світлофорів. Так ви завжди зможете дати зрозуміти, подобається вам те, що робить ваш господар чи господиня, чи ні. Класично можна використовувати поєднання зеленого, жовтого та червоного кольорів. Червоний означає "негайно зупинитися", жовтий - "обережно", а зелений - "продовжувати" або навіть "ви можете зробити більше".

№ 3. НАЙПОШИРЕНІШЕ БЕЗПЕЧНЕ СЛОВО.

Термін «Mayday» особливо поширений як безпечне слово (яке також використовується як міжнародний сигнал лиха). Багато пар використовують три гучні стуки як невербальний сигнал. Як щодо химерного, але привабливого стоп-слова? Тамагочі, Калейдоскоп, Джуманджі, Абракадабра, Пікачу, Здоров'я, Авокадо, Яблуко, Гавайська гітара та Плутоній були б ідеальними.

№ 4. УГОДИ ВАЖЛИВІ

Не тільки коли ви вперше вибираєте стоп-слово, але й на кожному наступному сеансі вам слід знову обговорювати стоп-слово на початку. Скажи чітко, що за слово, собор його повторить. Таким чином усі учасники знають, на що слід звернути увагу.

№ 5 – НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ПОДАЛЬШОМУ ДОГЛЯДІ

Після кожного сеансу БДСМ вам слід разом доглядати його. Будинок стежить за тим, щоб із субмариною все було гаразд і не було серйозних ушкоджень. Тут також можна обговорити, що було добре, а що ні. Причину використання стоп-слова обов'язково слід обговорити у цій частині. Інакше є ризик повторення такої ситуації на наступному сеансі!

Ось як ви знайдете безпечне слово

Зміст стоп-слова має бути якнайдалі від того, що ви робите. Так що це не повинно мати нічого спільного із сексом чи самим сеансом. Такі слова, як «Ні», «Ой» чи «Стоп», також не підходять, оскільки вони часто використовуються в БДСМ без того, щоби раб насправді хотів, щоб Будинок зупинився. Чим більше виділяється стоп-слово, тим швидше Дім розуміє, що йому слід зупинитись. І це саме той бажаний ефект.

Стоп-слово також має бути максимально коротким і незабутнім. Тут одне слово краще, ніж ціла пропозиція. Чим коротше стоп-слово, тим краще, адже із неприємної ситуації можна швидше вийти. Воно також має легко вимовлятися. Тому іноземне слово негаразд підходить, як звичайний повсякденний термін. Саме слово "safeword" теж підійде. Якщо ви все одно не кажете це регулярно під час сеансу, тоді вам слід вибрати щось інше.

СЕЙФВОРД: РЕКОМЕНДАЦІЇ

  • Виберіть слово, що запам'ятовується, яке швидко спаде на думку в надзвичайній ситуації.
  • Після розлучення поговоріть про проблеми та разом пропрацюйте цей досвід.
  • Встановіть додаткове невербальне стоп слово.

СЕЙФВОРД: ЩО НЕ МОЖНА

  • Використовуйте такі слова, як «ні», «зупинися» або «кинути» як безпечні слова.
  • Використовуйте як безпечне слово занадто складне іноземне слово.
  • Незважаючи на стоп-слово, просто продовжуйте йти.

Стоп-слово є особливо важливим компонентом у всіх типах БДСМ, тому що воно дає вам впевненість, яку вам потрібно дійсно відпустити під час гри.