+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Контроль оргазму як силова гра в БДСМ

Більшість із вас, ймовірно, знають це: коли ви дійсно збуджуєтеся під час сексу, ви ледве можете стримуватись. Все зводиться до блискучої кульмінації, яка потім приносить сексуальне задоволення. Можливо, ви теж стикалися з тим, що якась непередбачена подія чи зрив призвели до раптового завершення незадовго до оргазму.

Насправді дуже неприємно, коли невгамовна хіть не може бути вивільнена в кульмінаційний момент. Насправді є люди, для яких саме це є частиною повноцінного сексуального життя. Це те, що стосується так званого контролю оргазму, який є популярним різновидом у галузі БДСМ.

КОНТРОЛЬ ОРГАМУ БДСМ - ВИЗНАЧЕННЯ

Контроль оргазму може бути частиною сеансу БДСМ. Покірна частина виховується, коли їй відмовляють у кульмінації. Гаразд, іноді після довгого благання все ж таки дається. Домінуючий партнер використовує свою владу протягом усього сеансу і може сам вирішувати, що він дозволяє, а що ні. Відповідно до цього, контроль над оргазмом у його різних формах є не що інше, як витончена силова гра.

ЩО ТАКОГО ЦІКАВОГО У КОНТРОЛІ ОРГАЗМУ?

Багато людей прагнуть оргазму під час сексу, тому що для них досягнення цієї мети — єдиний спосіб досягти стану розслаблення та задоволення. Контроль оргазму - це повна протилежність, тому що бажаний оргазм має бути запобігання будь-якою ціною. Контроль за оргазмом завжди є обов'язком Будинку, який може повністю його заборонити. Однак часто тільки затягується надовго, тому сабвуферу доводиться якийсь час гранично себе контролювати.

У цьому випадку домінуюча частина виконує форму цнотливості, яку він також може підтримувати протягом більш тривалого часу. Він один визначає, чи закінчиться це в якийсь момент, чи сабмісивній частині доведеться обійтися без кульмінації. Можливий варіант - так звана окантовка, при якій оргазм неминучий, але зрештою від нього відмовляються. Але ви знайдете контроль над оргазмом не тільки в галузі БДСМ. Окантовка, зокрема, практикується багатьма парами, тому що вона може принести деякі переваги і навіть принести множинні оргазми.

БЛИСЧІ ОРГАЗМИ ЧЕРЕЗ ОКАНТОВКУ

Якщо ви наближаєтеся до кульмінації під час сексу, ви гарантовано не думатимете про те, щоб кинути. Зазвичай майже ніхто не припиняє стимуляцію безпосередньо перед вибухом збудження. Однак нині все частіше чуєш про окантування, яке, як кажуть, допомагає досягти ще інтенсивніших оргазмів. Цей спеціальний метод «старт-стоп» також може допомогти чоловікам бути витривалішими під час сексу, якщо вони схильні до передчасної еякуляції. Обрізка може бути перекладена як «йти до краю», що насправді говорить саме за себе.

Партнер дратується до крайності, потім слідує дуже різка зупинка. Чоловіки і жінки можуть однаково отримати користь з цього методу, тому що обидві статі можуть відчувати багаторазові і особливо інтенсивні оргазми. Відкладаючи кульмінацію кілька разів, ви закінчите ще сильніше, коли це, нарешті, буде дозволено. Жінки, зокрема, часто розповідають про дуже екстремальні оргази, деякі навіть еякулюють у процесі. Але все це може працювати тільки в тому випадку, якщо ви вже добре знаєте себе і можете оцінити себе.

Контроль над оргазмом може працювати лише в тому випадку, якщо ви виявите велику дисципліну. Інша можливість – пов'язати підлеглу частину, щоб він сам не мав жодного впливу на відповідні дії. Тоді це залежить від оптимального часу. У чоловіків його можна розпізнати по тому, що статевий член кілька разів трохи посмикується, тоді будь-яку стимуляцію потрібно негайно припинити.

У жінок клімакс, що наближається, на жаль, не так легко помітити. Відчути його можна лише приклавши палець до шийки матки. Але не кожна жінка відчуває легку пульсацію у цей момент. Зазвичай, безпосередньо перед оргазмом вагінальні м'язи також скорочуються, що ви можете відчути.

Ось як контроль організму працює і у жінок

Контроль над оргазмом, наприклад, як окантовки, не вдасться відразу. Не здавайтеся відразу, а крок за кроком просуйтеся вперед, це, безумовно, того варте. Якщо ви, як жінка, хочете отримати користь від окантовки, ви повинні спочатку дізнатися через які стадії збудження ви проходите при мастурбації.

Тільки якщо ви добре знаєте своє тіло, ви зможете пізніше контролювати оргазм під час сексу з вашим партнером. Як тільки ви помітите, що наближаєтеся до оргазму, припиніть стимуляцію і дайте збудженню трохи вщухнути. Потім ви можете повторити цей процес стільки разів, скільки захочете.

Також рекомендується регулярно тренувати м'язи тазового дна, тому що сильні м'язи дуже допоможуть вам контролювати оргазм. Звичайно, потрібно багато дисципліни, щоб придушити кульмінацію в перші кілька разів, але пізніше ви також швидко виявите, що оргазм набагато інтенсивніший і приносить задоволення.

Під час сексу ви завжди повинні спілкуватися зі своїм партнером та давати йому знак, коли ви готові. З часом він також буде цілеспрямовано реагувати на ваші сигнали, щоб ви сліпо розуміли один одного.

Контроль оргазму – популярна форма БДСМ, але її практикують і звичайні пари. Окантовка може збагатити сексуальне життя обох та забезпечити ще найкращі оргазми у майбутньому.