+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Улюблені пози чоловіка Близнюки

Знаки зодіаку багато говорять про нас, людей, і про наше особисте життя. Вони не тільки впливають на те, в кого ми закохуємося і з ким стає краще чи гірше. На сексуальне життя також впливає сузір'я зірок. Тому що для кожного знака зодіаку є різні пози для сексу, які особливо добре працюють і приносять масу задоволення. Які пози підходять чоловікам-близнюкам?

Ось як знайти правильну позу для сексу для чоловіка БЛИЗНЮКИ

Близнюки – повітряний знак. Тому різноманітність та веселощі є для нього головними пріоритетами. Ясно одне: секс із чоловіком-Близнюком ніколи не буває нудним. Насамперед незвичайні місця є частиною репертуару і дають можливість розквітнути бажанню.

Хоча чоловікам-Близнюкам подобається бути першими в ліжку, їм також подобається, коли їх спокушають. Знову ж таки, різноманітність є ключем до загальної кульмінації. Таким чином, модель Twin особливо універсальна і доступна для різних пригод. Тим важливіше, щоб ви говорили про свої побажання, щоб знайти спільний знаменник.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТИ

Рольові ігри заводять багатьох чоловіків-Близнюків. Ігри з домінуванням особливо цікаві.

ТОП-5 ПОЗИЦІЙ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ-БЛИЗНЮКІВ

#1 АМАЗОНКА

У цьому положенні він зручно сидить на стільці. Потім вона може сісти до нього на коліна і або поставити ноги на підлогу або обхопити його ногами. Цей варіант класичної пози наїзниціодночасно інтимний та дикий. Тому що, якщо він підніме її зад, він легко задасть тону. 

#2 ПО-СОБАЧОМУ

Якщо ви хочете взяти віжки (точніше, повідець) у свої руки, поза «по собачому» якраз для цього підходить. Тут він може взяти він ініціативу. Крім того, ця сексуальна поза дуже популярна у пар, які люблять жорсткіше.

#3 Крісло-гойдалка

У цій позі для сексу обидва партнери сидять один навпроти одного і схрещують ноги. Таким чином, ви можете ковзати дуже близько один до одного і торкатися свого задоволення. Після проникнення ви разом гойдаєтеся до кульмінації. Ця позиція віч-на-віч ідеально підходить для товариського Близнюка.

#4 СТОЯ

У цій позі чоловік-Близнюки може ще раз показати, на що він здатний. Він піднімає свою партнерку так, щоб вона могла обхопити його ногами. Якщо він штовхне її до стіни, вся вага буде не на ньому. Знак зодіаку чи ні: Зовсім неспортивно поводитися на цій посаді не можна!

#5 ЕРОТИКА V

У цій сексуальній позі пасивна частина сидить, наприклад, на столі або прилавку і піднімає ноги якомога вище. Він розводить їх так, щоб ніжки утворювали літеру V. Тепер він стоїть перед нею і проникає до неї: до неї. Щоб підтримати його: її, він може тримати його: її ноги.

ЧОЛОВІКИ-БЛИЗНЮКИ СТОЯТЬ НА ньому в ліжку

Секс із чоловіком-Близнюком дуже винахідливий. Однією з причин цього є те, що близнюки дуже товариські і тому висловлюють свої фантазії і разом думають про те, що можна було б втілити в реальність. Для Близнюків важливо вміти відпустити і дати волю своєї хтивості. Ключем до цього є довірче середовище.

Аксесуари роблять секс із чоловіком-Близнюком особливо захоплюючим. Пов'язка на очах може збільшити хіть. Для чоловіків-близнюків кубики льоду, фрукти та вершки доречні не тільки на обідньому столі, а й у ліжку. Тут можна чудово повеселитися, якщо використовувати свою уяву для неправильного використання речей та їжі.

Чоловікам-Близнюкам подобається гаряче число між ними. Швидкий секс стоячи швидко доводить його до кульмінації. Він завжди звертає увагу на ваше бажання і намагається довести вас до оргазму екстравагантними рухами та секс-іграшками.

3 ПОРАДА ДЛЯ СЕКСУ З ЧОЛОВІКОМ-БЛИЗНЮКАМИ

  • Розмова про фантазії з вашим партнером - це не тільки розжарює обстановку, а й відкриває нові можливості.
  • Спробуйте нові пози, а також читайте Камасутру.
  • Увімкніть у любовну гру кубики льоду, пов'язки на очі та секс-іграшки.

Чоловік-Близнюк любить різноманітність, уяву та спілкування. Не тільки коли справа доходить до сексу, він любить бути на рівні очей зі своєю партнеркою і хоче скуштувати багато чого.