+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найкращі пози для анального сексу

Секс через чорний хід не тільки досі є однією з табуйованих тем у секс-всесвіті для багатьох, але й досі викликає безліч знаків питання в головах багатьох людей. Щоб по-справжньому насолодитися анальним сексом, існують різні пози і техніки, які дозволяють використовувати весь потенціал хорошого анального сексу.

Але що робити, коли ви вже освоїли основи і тепер сумує за ідеальною позою для анального сексу? Що ж, вітаю! Ви знаходитесь у правильному місці тут. Нижче наведено 5 поз, які покращать анальний секс для вас та вашого партнера (підлога не має значення).

КЛАСИКА: РАКОМ

Багато хто знає і любить це: Анальний Doggystyle. Ця позиція особливо переважна при проникненні у піхву. Натомість чудово підходить для анального сексу. Партнер, якому подають по-собачому, як і раніше, контролює те, що відбувається, просто зрушуючи таз далі вперед або назад. Спираючись на передпліччя, приклад виступає ще далі і до нього легше дістати. Із цього положення чоловік може відкинутися на спинку крісла і потягнути за собою свою партнерку. Коли він сідає на ікри, а тепер вона сидить на ньому, вона може взяти на себе активну участь і контролювати інтенсивність проникнення.

СЛОН І ЛОЖКИ

Як і в собачому стилі, партнери не дивляться один на одного. Однак одержувач лежить повністю на животі і розпещений ззаду. Щоб полегшити завдання, під таз можна підкласти подушку, яка підніме сідниці. У цьому положенні таз може оптимально розслабитися, отже, і анус. Єдиний недолік: сідниці діють як демпфер і заважають повному проникненню статевого члена. Однак з цього положення легко повернутись на бік, щоб обидва могли лежати спокійно. Крім того, тепер він може просунути руку між її ніг ззаду наперед і побалувати клітор пальцями.

МІСІОНЕРСЬКА ПОЗА

Жодного сексу без місіонерської пози. Під таз можна покласти подушку, щоб полегшити проникнення. Як і у слона, таз та анус оптимально розслаблені. Ноги повинні бути зігнуті: Найкраще, якщо партнер тримає їх плечима або верхню частину тулуба. При зігнутих ногах вигин прямої кишки розтягується, що полегшує проникнення.

ПОЛОЖЕННЯ ВСАДНИКА

Вершник Hoppa Hoopa, коли вона сидить, він кричить! Похоті, звичайно Поза наїзника - це позиція, в якій чоловік може просто відмовитися від контролю та насолоджуватися. Тим не менш, ця позиція підходить для анального сексу тільки в обмеженій мірі, так як таз дуже напружений, і проникнення може бути трохи утрудненим. Крім того, для тих, хто сидить на ньому, пропадає стимул відмовитися від контролю та віддатись табу. Але якщо вам подобається тримати ситуацію під контролем, ця позиція безперечно для вас!

У СТІЙЦІ

Абсолютна професійна порада: анальний секс стоячи! Обидва партнери стоять, один партнер нахиляється над столом, спинкою стільця чи чимось ще й віддається долі. Втрата контролю в десятому ступені! Тому безперечно потрібно приймати з обережністю і тільки з партнером, якому ви довіряєте на 100%! Його неможливо уникнути, і саме це робить його таким привабливим. Якщо все інше було занадто витіювато , ця поза вам точно сподобається!

А тепер вирушайте в заборонену країну та отримуйте задоволення, пробуючи нові позиції!