+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найкращі сексуальні пози, в яких можна використовувати вібратор

Якби все завжди відбувалося так само швидко, як у кіно – три рази туди-сюди, і добра жінка корчиться від явного хтивості. Реальність? Часто більше схоже на втомлене знизування плечима. Хлопці, ваші пеніси приголомшливі (і найкращі, найбільші та найкрасивіші за всю історію), але іноді нам просто потрібно трохи більше, щоб у вас більше теж почуваюся досить добре. Отже, на замітку: найкращі сексуальні позиції, що дозволяють використовувати вібратор під час занять коханням.

МІСІОНЕРСЬКА ПОЗА ПІДТЯНУТА

Вона лежить на спині з подушкою під дупою, а він стає навколішки між її ніг, вистачає її за ноги і проникає в неї. Тим часом вона підносить вібратор до клітора. В якості альтернативи ви також можете використовувати  вібратор для пар.

ПОЗА ЛЕЖАЧИ

Він бере її збоку ззаду і одночасно балує її клітор за допомогою вакуумного вібратора. Супер гарячий і водночас дуже приємний.

УДАР ПАСТУШКУ

Поки вона скаче на ньому, він також стимулює її клітор та груди вібратором. І насолоджуйтесь хорошими перспективами: наїзниця, яка повільно, але вірно божеволіє по ньому...

РЕЙТИНГ X ДЛЯ ДОСВІДНИХ КОРИСТУВАЧІВ

Обидва лежать боком один до одного і дивляться один на одного. Коли він проникає в неї, вони обидва прогинають тулуба назад так, що тіла утворюють букву X. Тепер він може стимулювати її клітор за допомогою вібратора, або притискати його до нижньої сторони свого пеніса.

МІНЕ ДЕЛЮКС

Поки вона балує його орально, вона притискає вібратор до його промежини... гарантоване збудження!