+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Повільний секс. Оргазм без стресу

Якщо ви хочете зробити це трохи повільніше і розслабленіше, повільний секс якраз для вас: розслаблений секс не обов'язково має бути нудним. Повільний секс також цікавий і дивовижний, як і інші сексуальні практики. Що саме стоїть за цим?

ЩО ОСОБЛИВОГО У ПОВІЛЬНОМУ СЕКСІ?

Основний наголос у повільному сексі робиться більш глибоке і інтенсивне почуття єднання. Наш стрімкий час також впливає на особисте життя деяких людей, тому корисно свідомо приділяти час заняттям любов'ю.

Не слід розглядати секс як видовище, набагато приємніше та захоплююче може бути інтенсивно та повільно присвячувати себе ерогенним зонам та бажанням. По суті, повільний секс означає секс без стресу. Увага і весь час здебільшого присвячені іншій людині.

4 НАЙБІЛЬШ ЧАСТО ПИТАННЯ ПРО ПОВІЛЬНИЙ СЕКС

Яка мета повільного сексу?

Обидва досягли своєї мети, коли змогли розслабитися під час сексу і відключитися від повсякденного життя. Безумовна відданість партнеру та інтенсивні дотики – одні з найважливіших елементів повільного сексу. Тривожним відволікаючим факторам та впливам навколишнього середовища не місце в ліжку. У центрі уваги ваше тіло, яке ви зможете відкрити та вивчити під час повільного сексу, використовуючи усі правила мистецтва.

ЯКІ ПОЗИ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ПОВІЛЬНОГО СЕКСУ?

Вам слід вибирати розслаблені пози для сексу. Наприклад, одним із найзручніших є положення ложки . Це ідеальна відправна точка після сеансу обіймів. Уникайте напружених поз – повільний секс сприяє розслабленню.

Ще одна відповідна позиція – Чарівна гора. Ви складаєте кілька приємних подушок одна на одну. Потім пасивна частина кладе верхню частину тіла на живіт на купу подушок та розсуває ноги. Активна частина може проникати ззаду та притискатися до верхньої частини тіла.

ЧОМУ ПОВІЛЬНИЙ СЕКС ТАК ПОПУЛЯРНИЙ?

Тиск на роботу в суспільстві, постійна доступність спілкування та інформації через Інтернет, а також безліч стресових ситуацій на роботі є одними з головних убивць особистого життя вдома. Це означає, що багато в чому нехтують спілкуванням, обіймами, сексом і еротизмом. Повільний секс - це інший, більш розслаблений спосіб наблизитись і порушити один одного.

ЧИ МОЖЕ ПОВІЛЬНИЙ СЕКС ДОПОМОГТИ ПРИ ПРОБЛЕМАХ З ЕРЕКЦІЄЮ?

Є деякі свідчення, в яких чоловіки стверджують, що повільний секс допоміг взяти під контроль проблеми з ерекцією. Якщо проблеми в основному пов'язані з внутрішнім тиском та вимогою продуктивності, уповільнення може допомогти. Деякі чоловіки і жінки дивляться на надефективність у порно і намагаються наслідувати цей будинок у ліжку. Для багатьох людей це дуже неправильно, що посилює невпевненість і не зовсім сприяє пристрасті.

ІНСТРУКЦІЯ: Ось як це працює при повільному сексі!

Насправді, якщо ви хочете спробувати повільний секс вдома, вам знадобиться лише ваш час – швидкий номер та повільний секс суперечать один одному. У принципі йдеться про те, щоб зняти напругу з акту кохання.

У багатьох є ідеал оргазму та ідеального сексу. У той же час багато людей відчувають обов'язок добре виглядати та виправдовувати очікування інших. Тому деякі люди приділяють мало уваги реальним потягам та схильностям.

Повільний секс ставить зовсім інші причини. Окрім кульмінації, завжди є захоплюючі моменти. Не йдеться про те, щоб прийти першим. Ви з великою самовіддачею присвячуєте себе прелюдії і разом крок за кроком рухаєтеся до кульмінації. Ось як це працює:

  • Все, що ви раніше вважали за прелюдію, вже є частиною повільного сексу. Найголовніше - це час разом, який ви інтенсивно проводите і переживаєте разом.
  • Відключіть всі фактори, що відволікають, і просто зосередьтеся на своєму тілі та своїх сексуальних бажаннях. Смартфон не місце в повільному сексі. Також слід вимкнути телевізори та комп'ютери.
  • Багатьом парам потрібен час, щоб повністю розслабитися та відключитися від повсякденного життя. Ви повинні дати собі стільки часу на підготовку, щоб повільно спуститися.
  • Кінчиками пальців та ніжними поцілунками ви можете повільно дослідити тіла одне одного. Для посилення взаємного збудження можна також використовувати масаж.
  • Якщо після цього ви хочете зайнятися сексом, що проникає, це означає: Інтенсивні почуття замість швидкого входу і виходу. Йдеться не про ритмічні та швидкі рухи, а про повільний і чуттєвий поступ у нові еротичні світи.