+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Необрізаний пеніс

Коли чоловіки демонструють шкіру, це не обов'язково відображає їхні найкращі якості. А що, коли прямо говорити про крайню плоть? Не всі вони є. У деяких випадках його видаляють з релігійних чи культурних причин, іноді за станом здоров'я. У нормі статевий член має крайню плоть. Це також називається "необрізаним", тому що аналогом цього є обрізаний пеніс. Але на що насправді слід звертати увагу при необрізаному пенісі?

ЩО ТАКЕ НЕОБРІЗАНИЙ ПЕНІС?

Пеніс складається з кількох частин. Крім стрижня, головки та яєчок, зазвичай включається крайня плоть. Вона покриває голівку та втягується при збудженні. Деяким чоловікам роблять обрізання в дитинстві, і після цього у них не залишається крайньої плоті, що закриває голівку статевого члена.

Крайня плоть має еволюційне біологічне призначення: вона захищає голівку та статевий член від бруду та сторонніх тіл. Оскільки наші заходи гігієни стали значно кращими, ніж кілька років тому, «природний» захист більше не є абсолютно необхідним, тому обрізання з культурних чи релігійних причин у принципі не є проблемою.

#ФАКТ

У той час як у США обрізання зазнають близько 90 відсотків усіх людей віком від 20 років, в Україні — лише кожен п'ятий.

ФАКТИ ПРО НЕОБРІЗАНИЙ ПЕНІС

ЯК ЦЕ ВПЛИВАЄ НА РОЗМІР?

По суті обрізання не змінює розміру вашої кращої речі. Однак необрізаний пеніс у розслабленому стані виглядає більше, ніж обрізаний . Як тільки виникає ерекція, різниця у розмірах зникає.

РЕГУЛЯРНА ІНТИМНА ГІГІЄНА

Під крайньою плоттю збирається так звана смегма. Він складається з поту, шкірного сала, лусочок шкіри та бруду і може викликати неприємний запах статевого члена . Обрізання – не єдине вирішення цієї проблеми. Набагато простіше, якщо ви митимете пеніс щодня теплою водою – навіть під крайньою плоттю.

ЧИ НЕОБРІЗАНИЙ ПЕНІС ОСОБЛИВО ЧУВЧИЙ?

Необрізані чоловіки зазвичай вважаються чутливішими, ніж їхні обрізані колеги. Звичайно, це не означає, що потрібно бути особливо обережним. Натомість тобі слід просто намагатися не надмірно стимулювати його голівку.

КОЛИ РОБЛЯТЬ ОБРІЗАННЯ?

В Україні переважна більшість лікарів проводять обрізання лише за медичними показаннями. В іншому випадку: діти мають право на фізичну недоторканність.

НЕОБРІЗАНИЙ ПОЛОВИЙ ЧЛЕН – ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ, УЗАГАЛЬНЕНО

  • Більшість чоловіків в Україні не піддаються обрізанню.
  • Деякі релігії та культури передбачають обрізання немовлят.
  • Необрізаний статевий член у млявому стані прикритий крайнім тілом. Вона бачить себе знову, коли член стає жорстким.
  • Щоб уникнути утворення смегми під крайньою плоттю важлива регулярна та ретельна інтимна гігієна.
  • Будь-яка людина з необрізаним пенісом вважається більш чутливою, ніж людина з обрізаним пенісом. Але це не має жодного значення, коли справа стосується сексуальної витривалості.
  • Ви можете включити крайню плоть у заняття любов'ю та особливо легко порушити чоловіка.

Незалежно від того, обрізаний у вас пеніс або необрізаний, у сексі немає жодної різниці. Однак, коли справа доходить до інтимної гігієни, безперечно варто уважно заглянути під крайню плоть, щоб уникнути зростання шлункового сиру, тому що чистий пеніс - це щасливий пеніс.