+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Смегма: факти про речовину на головці

Якщо на головці є білувато-жовтувата речовина, говорять про смегму. Звичайно, на перший погляд це звучить дивно, можливо навіть огидно: тут використовуються такі терміни, як «сир із жолудів», і вони вказують на те, що тут є щось шкідливе для здоров'я або антисанітарне. Але чи це так насправді? Тут ви знайдете всі важливі факти про смігм – у тому числі й відповідь на питання, чи це захворювання.

СМЕГМА: ЩО ЦЕ?

Смегма насправді є сумішшю секрету сальних залоз і відшарованих клітин шкіри. Це нормально, і смігма зустрічається у всіх (і у тварин теж). Речовина зазвичай виявляється між головкою статевого члена та крайнім тілом у чоловіків. Нічого незвичайного чи дивного, проте смегму, або просторіччя шлунковий сир, завжди слід видаляти при миття. Для цього важливо відтягнути крайнє тіло, щоб видалити смегму. Якщо цього не зробити, речовина і бактерії, що живуть в ньому, продовжують щасливо розмножуватися.

Результатом часто є неприємне запалення. Непривабливий запах також передбачає, що воно свербить, дряпається і виглядає зовсім неапетитно. Але смегма - це не що інше, як захисний шар головки статевого члена. Цей термін походить від грецького і означає мило, яким, ймовірно, краще користуватися, якщо смігма помітна через недостатнє миття. Хоча не варто сприймати мило занадто буквально, оскільки воно може навіть завдати шкоди інтимній зоні. Існують спеціальні лосьйони, що очищають, рівень pH яких адаптований до інтимної зони. Тож це ваш ідеальний засіб від смегми – або просто вода.

До речі, обрізаним чоловікам рідко доводиться мати справу з цією речовиною, оскільки його набагато швидше можна побачити і легко видалити через повністю або частково віддалену крайню плоть.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Смегму виробляють більше підлітки та молоді чоловіки, і її вироблення з часом знижується – але це не має нічого спільного з покращенням гігієни у літньому віці!

Тим не менш, якщо ви дотримуєтеся правил інтимної гігієни, вам не доведеться боятися смегми або огиди партнера. Регулярне очищення інтимних зон гарантує, що біляста речовина виявлятиметься на статевому члені лише в невеликих кількостях.

ГІГІЄНІЧНО АБО «БРУДНО»? ОТ ЧОМУ ІСНУЄ СМЕГМА!

Як мовилося раніше: Смегма – це щось природне і завжди виникає в людини. Тільки кількість має вирішальне значення і дає мало інформації про те, чи це проблема зі здоров'ям чи ні. Ключове слово тут – інтимна гігієна, оскільки смегму слід видаляти регулярно та ретельно. В іншому випадку бактерії можуть розмножуватися особливо швидко, що призведе до труднощів. Як випливає з назви, небезпечна Mycobacterium smegmatis поширюється в інтимній зоні, якщо не бути обережним. Не кажучи вже про неприємний запах і сильніший свербіж, який також походить від невіддаленої речовини.

ЧИ БУВАЄ СМЕГМА У ЖІНОК?

Смегма призначена не лише для чоловіків. Звичайно, у жінок він буває так само, тільки у них має тенденцію розташовуватися між внутрішніми і зовнішніми статевими губами в області статевих органів. У чоловіків і жінок це білувато-жовта речовина, трохи схожа на вершковий сир і утворює живильне середовище для бактерій. Якщо ви не видалите речовину, бактерії поширюватимуться. У кращому випадку воно «тільки» неприємно пахне і свербить, у гіршому – це навіть сприяє більш важким захворюванням. У цьому випадку партнеру також слід скасувати оральний секс, оскільки у великих кількостях ця речовина вважається неприємною. А це насправді ознака відсутності гігієни в інтимній зоні!

Інтимна гігієна тим паче важлива, але переборщувати з нею, звичайно, не варто. Ви швидко виводите все з рівноваги - наприклад, флора піхви жінки дуже чутлива, коли йдеться про зайвий догляд. Пеніс чоловіка також швидко проявляється, коли він був занадто гарний, і це напевно не буде особливо приємним. Таким чином, хороший середній показник ідеальний: тут ми покажемо вам, що важливо, коли справа стосується інтимної гігієни:

ІНТИМНИЙ ДОГЛЯД: 3 ФАКТИ ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ІНТИМНОЇ ЗОНИ!

1. РАЗ НА ДЕНЬ ОБОВ'ЯЗКОВО

Емпіричне правило просте: мийте інтимні місця раз на день, щоб видалити смегму. Раз на три-чотири дні тут справді не особливо гігієнічно – але це не обов'язково має бути душ. Догляд за ним так само простий, як за допомогою миски для миття посуду чи чистої ганчірки.

2. МЕНШЕ – ЗНАЧИТЬ КРАЩЕ!

Надмірний догляд за інтимною зоною може завдати шкоди. Теплої (або, якщо хочете, холодної) води цілком достатньо, щоб тендітний баланс в інтимній зоні не був порушений. Також можна ощадливо використовувати спеціальний гель для інтимного миття. Коли справа доходить до інтимної гігієни, краще менше та краще, але це не означає, що цього не потрібно робити!

3. НЕ ТРІТЬ СИЛЬНО.

Також не тріть геніталії занадто сильно. Зрештою, бруд не такий вже й упертий. Часто цього достатньо, наприклад. Наприклад, просто дайте трохи води стекти по голівці і вся смегма зникне.

СМЕГМА: НАЙГОЛОВНІШЕ У ДВОХ СЛОВАХ!

  • Смегма є природним явищем і є свого роду захисною плівкою для головки статевого члена, але в жінок також є смігма між статевими губами.
  • Під час статевого дозрівання виробляється більше, ніж пізніше
  • Без гарної інтимної гігієни у ній розмножуються бактерії, що може сприяти розвитку захворювань.
  • Інтимна гігієна допомагає: регулярне миття – запорука чистого та здорового клімату на півдні

Якщо ви серйозно ставитеся до особистої гігієни, проблем зі смегмою у вас виникнути не повинно. Отже, дорогі, залишайтеся чистими, безпечними та зберігайте свіжість свого кроку!