+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Відносини без сексу

Для багатьох людей секс є частиною стосунків. Самотні люди часто явно хочуть відновити стосунки, тому що сумують за сексом. Але є й пари, котрим сексуальність взагалі не грає ролі. Чому це так? У чому привабливість стосунків без сексу і чи можуть вони взагалі працювати?

ВІДНОСИНИ БЕЗ СЕКСУ – ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ?

Відносини без сексу часто виникають на ґрунті асексуальності. Асексуальні люди не мають бажання займатися сексом ніколи і ніколи. Асексуальність, як і раніше, часто залишається табуйованою темою в суспільстві і несе в собі безліч стигмів.

Асексуальність часто не визнається формою сексуальності. Від цього страждають не лише жінки. Є також асексуальні чоловіки, у яких сексуального потягу просто немає.

Партнерство без сексу цілком можливо, якщо обидва асексуальні і, отже, у цьому немає потреби. Стає складно, коли тільки в одного із двох партнерів немає сексуальних бажань, а в іншого є! У цьому випадку є лише одне рішення: відкрито поговорити про свої потреби та подивитися, що можна зробити разом.

3 МІФА ПРО АСЕКСУАЛЬНІСТЬ

№1: АСЕКСУАЛЬНІ ЛЮДИ НЕ МАСТУРБУЮТЬ

Відсутність сексуального потягу іншим людям часто пов'язані з відсутністю драйву. Це неправильно, як вже довели дослідження та психологічні опитування. Асексуальні люди, безумовно, можуть бажати оргазму, а потім мастурбувати. Але вам не подобається спати із партнером.

№2: АСЕКСУАЛЬНІ ЛЮДИ НЕЕМОЦІЙНІ

Це теж міф, який просто хибний. Асексуальні люди — такі розумні істоти, як і сексуальні люди; вони прагнуть любові, прихильності, ласки та фізичної близькості. Єдине, чого не вистачає, то це відчуття щастя під час сексу!

№3: АСЕКСУАЛЬНІ ЛЮДИ ТРАВМОВАНІ

Іноді асексуальність виникає через приховану психологічну проблему. Але це далеко не завжди правило. Є також люди, які не мають бажання займатися сексом, і які просто розглядають його як частину своєї особистості, а не як частину проблеми. Асексуальність - це не хвороба, тому від неї немає лікування!

ПОРАДИ, ЯК НАЛАДИТИ ВІДНОСИНИ БЕЗ СЕКСУ

№1: ВІДКРИТО ГОВОРІТЬ ПРО СВОЇ ПОТРЕБИ

Якщо вам та вашому партнеру не хочеться займатися сексом, ймовірно, у вас немає з цим проблем. Ви можете обійматися разом, і ніхто з вас нічого не проґавить. Складніше, якщо секс не потрібен лише одному з вас, тому що тоді в іншого може виникнути бажання. Поговоріть про це та подивіться, які рішення є. Деякі пари відкривають стосунки, а сексуально активна частина займається сексом з іншими людьми. Інші бачать вирішення проблеми у мастурбації.

№2: НЕ НАСТОЮЙТЕ НА СЕКСІ

Якщо ваш партнер не має бажання сексу, не слід примушувати його до цього. Незалежно від того, чи викликана відсутність бажання фізичними чи психічними проблемами, чи ваш партнер просто асексуальний, натискання та примус – неправильний вихід із кризи. Відносини без сексу можливі лише в тому випадку, якщо ви обидва приймаєте один одного.

№3: ВІРТЕ В КОХАННЯ

Кохання не залежить від статевого акту. Звичайно, є пари, для яких стосунки без сексу немислимі, і це абсолютно нормально. Але якщо ви зважилися на такий платонічний зв'язок, ваше кохання від цього не стане менш цінним. Ви можете мати так само гармонійні стосунки і старіти разом, як і пари, що ведуть активне статеве життя.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА У ВІДНОСИНАХ БЕЗ СЕКСУ

  • Висловлюйте свої потреби справедливо та чесно
  • Заздалегідь обговорюйте будь-яку асексуальність
  • Примус вашого партнера до сексу, навіть якщо він цього не хоче.
  • Займатися сексом заради любові інших, навіть якщо ви самі від цього страждаєте

Для багатьох пар ідея помірності від сексу може здатися неймовірною, але люди різні і любов можлива без сексу. Тут основна увага приділяється іншим областям, і насправді є щасливі пари, котрі десятиліттями жили разом без сексу, але з великою любов'ю. Наскільки добре це працює, зрештою залежить від вас!