+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пеніс без крайньої плоті

РИТУАЛ, ТРЕНД ЧИ МЕДИЧНЕ ПИТАННЯ?

Хлопчики зазвичай народжуються з крайнім тілом – статевий член без крайньої плоті виникає не природним шляхом, а за допомогою обрізання. Причини цього релігійні, традиційні, інколи ж навіть медичні.

ПЕНІС БЕЗ КРАЙНІЙ ПЛОТІ: ЩО САМЕ ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Якщо у вас пеніс без крайньої плоті ця маленька двошарова шкіра була видалена під час хірургічної процедури. Причини цього в цій країні майже завжди є медичними, наприклад, якщо ви страждаєте від звуження крайньої плоті і не можете повністю натягнути перетинку на головку.

До речі, сама крайня плоть - це еволюційний придаток, який спочатку є у всіх людей, які мають статевий член. Однак наявність цієї ділянки шкіри не є обов'язковою, і без крайньої плоті можна чудово жити. Основними недоліками є те, що необрізаний пеніс іноді стає менш чутливим під час сексу, а уретра оптимально не захищена від мікробів.

Перевага статевого члена без крайньої плоті полягає в тому, що вам не доведеться турбуватися про хворобливі спайки на крайній плоті і що з меншою ймовірністю смагма скупчується на головці статевого члена. Звичайно, вам все одно доведеться мити пеніс.

3 ПРИЧИНЫ, ПОЧЕМУ ПРОВОДЯТ ОБРЕЗАНИЕ

№1: ПРИЙНЯЛЬНУ ПЛОТЬ НЕ МОЖНА ВТЯГНУТИ

Якщо ви не можете натягнути крайню плоть на пеніс або це викликає біль, значить вона занадто туга. Хоча існують вправи на розтяжку, які можуть зменшити проблему, у разі зазвичай методом вибору є обрізання, і його часто проводять у дитинстві. Але звуження крайньої плоті, так званий фімоз, може виникнути пізніше. Ваш уролог порадить вам, чи потрібне вам обрізання з медичної точки зору.

№2: ХРОНІЧНЕ ЗАПАЛЕННЯ ГОЛОВКИ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА

Баланіт, запалення головки статевого члена, може виникнути через надмірне використання гелів для душу, що містять духи, надмірну мастурбацію або високий рівень бактерій. Останнє може статися, якщо під крайньою плоттю накопичиться багато бактерій. За наявності відповідної схильності запалення головки статевого члена може виникати знову і знову навіть якщо ви ретельно миєтеся. Обрізання може допомогти вирішити проблему.

№3: ПРОБЛЕМИ МОЧОВИВОДНИХ ШЛЯХІВ

Інфекції сечовивідних шляхів можуть іноді виникнути у будь-якої людини. Однак, якщо ви страждаєте від нього хронічно або постійно страждаєте від важких інфекцій сечового міхура або уретри, обрізання може бути корисним. У цьому випадку причиною підозрюють бактерії, які можуть накопичуватись під крайнім тілом. Це особливо актуально, якщо його неможливо скасувати повністю.

5 ФАКТІВ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО ОБРІЗАННЯ

№1: ДОСТАТНЬО МІСЦЕВОЇ АНЕСТЕЗІЇ

Якщо вам зробили обрізання, достатньо місцевох анестезії. Якщо ви дуже нервуєтесь, ваш лікар може також дати вам додаткову анестезію, щоб ви пропасли всю процедуру. Обрізання зазвичай триває від 10 до 20 хвилин. Для дітей зазвичай перевагою є загальна анестезія, тому що процедура потребує абсолютного спокою.

№2: ЯК ПІДМИВАТИСЬ ПІСЛЯ ОБРІЗАННЯ

Після обрізання ви звичайно можете відразу йти додому. Загоювання рани займає біля 14 днів. На другий день після обрізання ви можете прийняти душ. Просто треба уникати купання на протязі 14 днів, інакше хірургічні нитки швидко розійдуться.

№3: ЗЦІЛЕННЯ ТА БІЛЬ

Процес загоєння зазвичай займає від 10 до 14 днів. Більшість урологів використовують шовний матеріал, що саморозсмоктується, тому вам не доведеться знову накладати шви. Однак після процедури обов'язково необхідний контрольний огляд, щоб одразу виявити будь-яке запалення рани. Після процедури можуть виникнути печіння та неприємні відчуття, але їх майже завжди можна легко контролювати за допомогою знеболюючих.

№4: СЕКС ПІСЛЯ ОБРІЗАННЯ

Важливим питанням є те, коли можна розпочати обрізання статевого члена вперше. У середньому лікарі рекомендують період очікування 2-3 тижні. У будь-якому випадку ваші нитки повинні бути повністю розчинені, перш ніж ви зможете почати знову. Дійте обережно та використовуйте мастило, щоб поступово звикнути до нової ситуації.

№5: ЧУТЛИВІСТЬ ПІСЛЯ ОБРІЗАННЯ

Народна мудрість має багато теорій. Дехто стверджує, що обрізані чоловіки вже нічого не відчувають. Інші говорять про сильні оргазми. Спочатку без крайньої плоті ваш пеніс буде дуже чутливим. Ви звикнете до цього відчуття і вже за кілька тижнів майже не помітите жодної різниці. Деякі чоловіки навіть живуть трохи довше без крайньої плоті, що не повинно бути недоліком.

ФАКТИ ПРО ПЕНІС БЕЗ КРАЙНЬОЇ ПЛОТІ

  • Обрізання зазвичай відбувається через звуження крайньої плоті.
  • Чутлива зв'язка залишається непошкодженою під час обрізання.
  • Пеніси без крайньої плоті менш схильні до утворення смегми.
  • І найголовніше наприкінці: секс може бути таким самим захоплюючим і з пенісом без крайньої плоті – для всіх учасників