+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пірсинг клітора

ОСОБЛИВА КУЛЯ КОХАННЯ!

Інтимний пірсинг - хвилююча і сексуальна прикраса. Пірсинг клітора тут є зірковою дисципліною. Цей вид пірсингу особливо привабливий для чоловіків та жінок. Однак пірсинг клітора також пов'язаний із деякими ризиками, про які вам слід знати. Ми пояснюємо ризики та пояснюємо вам, на що потрібно звернути увагу при проколюванні клітора.

ЩО ТАКЕ ПІРСИНГ КЛІТОРА?

При класичному пірсингу клітора через клітор вводиться стрижень. Від цього слід відрізняти пірсинг капюшона клітора, при якому стрижень проходить тільки через мембрану, що покриває клітор. Останній менш болючий і гоїться швидше, тому його рекомендують багато майстрів пірсингу.

При правильному пірсингу клітора у вас є вибір між горизонтальним та вертикальним пірсингом. Який із них підійде саме вам, залежить від вашої анатомії; ваш майстер з пірсингу може вам це порадити. По суті, клітор має бути досить великим, щоб пірсинг клітора спрацював. Діаметр шести міліметрів у млявому стані – це абсолютний мінімум. Якщо кліторальний капюшон дуже сильний тиск на клітор або взагалі занадто довгий, пірсинг робиться вертикально, тому що тиск менше.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Є навіть інтимний пірсинг, який проходить через каптур, так і через сам клітор.

На що слід звернути увагу при пірсингу клітора

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПІРСИНГУ КЛІТОРА.

ПРО РИЗИКИ ТА ПОБОЧНІ ЕФЕКТИ

Проколювати клітор не тільки боляче, але і цей вид інтимних прикрас пов'язаний із небезпеками. Хоча це не є нормою, можуть бути пошкоджені нерви чи м'язи. Замість сексуального задоволення ви можете відчути втрату чутливості навколо клітора. Інфекції також є можливим ризиком.

ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД

За будь-якими інтимними прикрасами необхідний гарний догляд, щоб не виникло серйозних запалень чи грибкових інфекцій. Навіть якщо пірсинг зажив: не торкайтеся до нього брудними пальцями.

ПРОЦЕС ЛІКУВАННЯ

Загоєння інтимного пірсингу займає близько шести-восьми тижнів. На цьому етапі загоєння важливо очищати уражену ділянку двічі на день вологим ватним тампоном та невеликою кількістю дезінфікуючого засобу для ран. Вам слід уникати грубого миття або навіть гелів для душу та лосьйонів для вмивання. Ви також можете отримати детальну інформацію від свого майстра з пірсингу.

ВАМ ПРИЙДЕТЬСЯ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЦЬОГО

У перші три місяці після укусу слід уникати соляріїв, басейнів, саун та мастурбації. Всі ці дії викликають роздратування запаленої та відкритої області і можуть призвести до перенесення бактерій у піхву. Також слід бути обережним під час сексу, щоби не дратувати рану.

ПРАВИЛЬНІ ПРИКРАСИ

При пірсингу все завжди залежить від прикрас, які ви одягнете надалі, про бруски при пірсингу клітора не може бути й мови. Краще використовувати закрите кільце з м'ячем або штангу якомога меншого розміру. Товщина матеріалу не повинна перевищувати 1,6 міліметрів. Якщо у вас є сумніви, зверніться за порадою до свого майстра з пірсингу.

СЕЧА ІНСАЙДЕРСЬКА ПОРАДА

Людська сеча не тільки практично стерильна, а й допомагає загоєнню ран. Сеча промиває рану та вимиває хвороботворні мікроорганізми, що знижує ймовірність виникнення інфекцій. Тому слідкуйте за тим, щоб ви ходили в туалет як завжди і не намагайтеся утримати струмінь сечі подалі від ужаленої області.

ДОСИТЬ ДОСВІДУ

При виборі пірсингу слід спиратися на досвід. Тому що з цим варіантом пірсингу потрібно багато враховувати. Досвідчений пірсинг може вміло виконати пірсинг, не пошкодивши м'язи та нерви. Не дозволяйте новачкові чіпати свій клітор. Принаймні не для пірсингу.

ЧИ ЗБІЛЬШУЄ ПІРСИНГ КЛІТОРА - БАЖАННЯ?

Пірсинг клітора може збільшити задоволення і зробити клітор більш чутливим. Вертикальний пірсинг піднімає капюшон клітора та полегшує доступ до клітора. Відчуття задоволення посилюється, кінчик клітора стає більш чутливим.

При дотику або під час сексу пірсинг стимулює клітор, тому багато жінок повідомляють про сильні оргазми. Добре проколотий пірсинг клітора може трохи підняти сам клітор, роблячи відчуття там ще інтенсивнішими.

При стимуляції потрібно бути обережним, щоб не перестаратися. У кузові є метал — якщо потягнути занадто сильно, не виключені травми. Дійте обережно та включіть пірсинг у стимуляцію клітора.

КОРОТКО ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПІРСИНГ КЛІТОРА

  • Під час пірсингу клітора металевий стрижень вводиться через клітор.
  • Пірсинг клітора зазвичай робиться горизонтально, але можливий і вертикальний пірсинг.
  • Чи можна робити пірсинг клітора, що залежить від анатомії жінки.
  • Процес загоєння займає близько шести тижнів, протягом яких важливо ретельно доглядати пірсинг, щоб уникнути інфекцій.
  • Пірсинг клітора пов'язаний з деякими ризиками, тому пірсинг повинен робити лише досвідчений майстер.

Пірсинг клітора заворожує багатьох жінок, оскільки він є не лише окрасою інтимної зони, але й здатний підвищити сексуальне задоволення. Однак він також може бути пов'язаний з деякими ризиками, і його має проколювати лише досвідчений майстер.