+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що означає французька?

Parlez vous français? Французький ніколи не був твоєю сильною стороною у школі? Ви все ще можете скласти усний іспит з французької мови в ліжку — ми пояснимо все, що вам потрібно знати про секс-термін «французька»

ФРАНЦУЗЬКА - МОВА ОРАЛЬНОГО КОХАННЯ!

Франція може запропонувати більше, ніж просто гарне вино, мистецтво та круасани: французька сексуальна практика передбачає стимуляцію статевих органів ротом, язиком та губами – феляцію та кунілінгус. Або смоктати і лизати , для тих з вас, хто воліє писати брудні любовні послання своїм коханим не тільки французькою, а й латиною, замість того, щоб звертати увагу.

Отже, французькою це загальний термін для позначення орального сексу – oh là là! Французи, здається, сумно відомі у всьому світі як художники мови, оскільки гарячі французькі поцілунки також називаються «французькими поцілунками» англійською.

Крім орального задоволення для статевого члена та вульви існують й інші різновиди орального сексу: наприклад, анілінгус, при якому анус балується язиком та губами, або сексуальні пози, в яких партнери задовольняють один одного ротом, такі як позиція 69.

ЧОМУ ОРАЛЬНИЙ СЕКС НАЗИВАЮТЬ «ФРАНЦУЗЬКИМ»?

На жаль, немає задовільного (ха-ха!) пояснення того, чому ми пов'язуємо оральний секс із нашими французькими друзями. Можливо, ви хотіли звинуватити сусідів у сексуальній непристойності, а у Німеччині у вас лише пристойний секс під ковдрою у місіонерській позі (обережно, іронія).

Проте малоймовірно, що оральний секс «винайшли» французи — існують традиції, згідно з якими оральний секс практикувався вже в давнину. Навіть царство тварин, здається, говорить французькою : примати, такі як бонобо, і навіть види летючих мишей, займалися оральним сексом. Мон Дьйо!

Тим не менш, зв'язок між французькою мовою та оральним сексом не позбавлений підстав: у Франції люди, здається, справді цінують гру мовою. Згідно з дослідженням, французькі чоловіки, зокрема, є справжніми дарувальниками: 85% гетеросексуальних чоловіків люблять сексуальні ігри мовою на колінах своїх близьких. Наступне свято, ймовірно, вирушить у справді велику націю!

СЕКС ПО-ФРАНЦУЗЬКИ: РОЗВАГА АБО ОСНОВНЕ БЛЮДО?

Французький спосіб заняття любов'ю також надзвичайно популярний серед німецьких знавців у ліжку - чи то прелюдія, чи то зовсім незалежний різновид. Поза 69, а також кунілінгус та мінет регулярно згадуються в опитуваннях серед найпопулярніших поз для сексу.

Ніжне лизання, гарячі погладжування язиком і сильне смоктання - оральний секс пропонує безліч можливостей, щоб випустити пар ротом і по-справжньому привести свого партнера в екстаз. Дізнайтеся, що вам найбільше подобається, а потім насолоджуйтесь життям. І якщо ви хочете бути в безпеці: не забувайте про парижанів!

ФРАНЦУЗЬКИЙ ДЛЯ ПОЧИННИКІВ – VOULEZ-VOUS COACHER AVEC MOI?

Насправді термін «французька» для орального сексу зовсім невідомий самим французам. Fellatio у перекладі з французької означає "faire la pipe" або "faire une pipe à quelqu'un" (щоб зробити чиюсь трубку), а жінка, яка любить роздавати її, "pipeuse", кунілінгус скорочується до "cunni". Інша лексика, яка може бути корисна для вашої відпустки в Бретані або на Лазурному березі: "baiser" (трахатись), "chercher du cul" (шукати сідниці, тобто шукати сексу) і " s'astiquer". le poireau" (Пляскати себе - мастурбувати).