+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пози для сексу для високих чоловіків – які підходять?

Не лише пози для сексу з Камасутри, а й класичні пози для сексу іноді можуть стати проблемою, якщо партнери різного зростання. Сьогодні ми подивимося, в яких позах ви, будучи високим чоловіком або високим чоловіком, можете повеселитися.

ЧИ ІСНУЮТЬ ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ДЛЯ ВИСОКИХ ЧОЛОВІКІВ?

"Розмір не має значення!" — більшість жінок не надто дбають про розмір під час сексу. Тим не менш, йдеться більше про розмір кращого шматка, а не розмір тіла. Це насправді відіграє важливішу роль у сексі, ніж розмір статевого члена, тому що коли чоловік (майже) долає двометрову позначку, деякі пози, такі як місіонерська позиція, вже не такі прості.

Це особливо вірно, якщо партнер один із найменших людей - візуальний контакт навряд чи можливий. Секс стоячи також може бути складним, коли активний чоловік набагато вищий — тоді єдиний спосіб зробити це — робити звичайні присідання (але, тренування підколінного сухожилля!)  

Добре, але хіба це велика проблема для високих чоловіків? Чи були у вас серйозні проблеми з сексом? Слава Богу ні! Існує безліч поз, у яких високі чоловіки чи пари із значною різницею у зростанні можуть займатися сексом у розслабленій манері.

5 ПОЗ, ЯКІ ПІДХОДЯТЬ ВИСОКИМ ЧОЛОВІКАМ

#1: ПОЗА НАЇЗДКИ

Становище вершника ідеально підходить для високих чоловіків, тому що найголовніше посередині. Насправді немає значення, як довго ваші ноги або верхня частина тіла знаходяться під вами. І великий чоловік може оптимально пестити ваші груди в цій позі або навіть сісти і ніжно обійняти вас.

# 2: СОБАЧИЙ СТИЛЬ

Розмір вашого тіла також не має значення для собачого стилю, тому що ви можете оптимально варіювати становище. Таким чином, ви можете змінити кут проникнення, якщо пасивна частина підніме свій зад або активна частина трохи присяде навпочіпки, ви можете обидва стати на коліна на ліжку або підлозі, або активна частина може стояти, в той час як пасивна частина стоїть на колінах на ліжка... Візьміть Просто не поспішайте і спробуйте який варіант краще для вас.

#3: ПОЛОЖЕННЯ ЛОЖКИ

Поза ложки - ідеальний спосіб бути поряд один з одним незалежно від зростання. Ви можете розташуватися позаду свого партнера, щоб вам було зручно проникати в нього лежачи. А ще це буде приємно: у такій позі можна любовно обійняти кохану ззаду.

#4: СЕКС НА ПРАЛЬНІЙ МАШИНІ

Правда, це не справжня поза в прямому розумінні цього слова, але секс на пральній машині просто ідеальний, якщо ви трохи вище за середній зріст. Ваш партнер розташовується на пральній машині, охоплює ногами ваші стегна або кладе їх вам на плечі, а ви можете сісти, щоб знайти ідеальний кут. Звичайно, кухонний стіл або будь-яка інша висота теоретично теж підійде, але при включенні пральної машини включаються і вібрації, що збуджують.

#5: БІЧНИЙ МІСІОНЕР

Звичайно, зовсім без місіонерської пози не обійтись. Просто спробуй збоку. У цьому положенні пасивна частина лежить на боці та піднімає одну ногу. Тепер ви ковзаєте між ними і проникаєте під бічним кутом. Ваш коханий може зручно покласти свою верхню ногу на ваше плече або на ваші груди. Таким чином, у нього буде чіткий огляд, і він все ще може зручно лежати на ліжку, поки ви задаєте ритм.

Отже, ви бачите: вам, можливо, доведеться трохи постаратися, але зрештою розмір тіла так само не має значення для хорошого сексу, як і розмір пеніса. Швидше, це залежить від техніки, і у вас є безліч доступних позицій, в яких ви отримаєте цінність своїх грошей навіть за найбільшої різниці у розмірі.