+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Перерваний статевий акт – небезпечний метод контрацепції?

Перерваний статевий акт - найстаріший у світі метод контрацепції. Будучи чоловіком, ви витягуєте свій пеніс із піхви партнера безпосередньо перед еякуляцією. Чи дійсно цей метод є безпечним і на що слід звернути увагу?

ПРЕРВАНИЙ ПІДЛОМИЙ АКТ - ЩО ЦЕ Взагалі таке?

Якщо і є момент, коли, мабуть, жоден чоловік ще не повністю контролює свої почуття і не може діяти та приймати необмежено розумні рішення, то це, звісно, ​​під час оргазму – жінки теж це можуть зрозуміти. На жаль, ці навички є причиною перерваного статевого акту, за який несе відповідальність лише чоловік.

У двох словах: при цьому методі контрацепції чоловік повинен перервати заняття любов'ю саме тоді, коли він наближається до кульмінації, завчасно витягнувши пеніс перед еякуляцією, щоб уникнути можливого запліднення – звучить абсурдно і навіть впливає на вас, чи не впевнені? Тоді ви абсолютно праві.

Дивно, але цей вид контрацепції практикується досі. Причина цього може полягати в тому, що секс може відбуватися «природно», а еякуляція також відбувається відразу за межами піхви. Однак цей метод не надто надійний, навіть якщо чоловік не кінчає в жінці. Чого деякі люди не знають, так це те, що так звана преякуляційна рідина, яка утворюється на головці статевого члена ще до оргазму, вже містить життєздатні сперматозоїди і може призвести до запліднення. 

Коли справа доходить до захворювань, що передаються статевим шляхом, логічно, що перерваний статевий акт не може гарантувати будь-якої профілактики, оскільки передача збудників відбувається не лише під час кульмінації.

ІНДЕКС ПЕРЛЯ ПРЕРВАНОГО ПІДЛОВОГО АКТУ

Безпека контрацептива реєструється за допомогою індексу Перлі. Високий індекс Перля означає, що при використанні цього методу небажана вагітність виникає частіше, ніж при використанні методів з низьким індексом Перля.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) дає індекс Перля для перерваного статевого акту від 4 до 20. Це означає: якщо 100 жінок практикуватимуть перерваний статевий акт протягом року, від 4 до 20 із них завагітніють! Найбільшим чинником ризику є контроль за актом: деякі чоловіки що неспроможні стримати еякуляцію і витягнути пеніс з піхви в останній момент найбільшого задоволення.

3 ФАКТА ПРО ПРЕРВАНИЙ ПОЛОВИЙ АКТ

№1: НІ ЗАХИСТИ ВІД ЗАХВОРЮВАНЬ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ ПОЛОВИМ ШЛЯХОМ

Перерваний статевий акт не забезпечує захисту від захворювань, що передаються під час сексу. За невідомого партнера слід терміново відмовитися від цього методу контрацепції. Передача бактерій, вірусів та грибків може відбутися при першому проникненні у статевий член, незалежно від еякуляції.

№2: ОБМЕЖЕНА ПРИГОДНІСТЬ ДЛЯ ПАР.

Багато пар не виключають повністю вагітність і не мають жодних захворювань, що передаються статевим шляхом. У цьому випадку перерваний статевий акт можна як безгормональну альтернативу контрацепції. Однак це доцільно лише в тому випадку, якщо можлива вагітність дійсно може бути прийнята. Тому що ймовірність ще досить висока!

№3: СЕКСУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, ВИКЛИКАНІ ПРЕРВАНИМ СТАТЕВИМ АКТОМ

Витягування статевого члена з піхви до еякуляціїу деяких чоловіків пов'язане зі значним тиском. Цей страх передчуття та занепокоєння про те, що станеться, якщо у вас нічого не вийде, може призвести до затримки еякуляції та проблем з ерекцією.

3 КОНТРАЦЕПТИВА, ЯКІ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК КРАЩУ АЛЬТЕРНАТИВУ ПРЕРВАНОМУ ПОЛОВОМУ АКТУ

Контрацепція важлива, коли вагітність небажана і необхідно уникати захворювань, що передаються статевим шляхом. Багато пар у більш ранні роки практикували переривання статевого акту через відсутність альтернативи. Таким чином, можна було хоча б частково запобігти вагітності, але хвороби все одно поширювалися. На щастя, сьогодні існують набагато ефективніші методи запобігання небажаній вагітності та захворюванням, що передаються статевим шляхом.

№1 – ПРЕЗЕРВАТИВ ЯК ЕФЕКТИВНА АЛЬТЕРНАТИВА

З презервативом ви захистите себе та свого партнера, тому що захищає двічі. З одного боку, це запобігає передачі інфекційних захворювань, а з іншого – дозволяє уникнути небажаної вагітності. Перевага: презервативи можна згодом перевірити на герметичність, тому невдача контрацепції відразу стає очевидною.

№2 – ПРОТИЗАЧАТКОВІ ТАБЛЕТКИ – ГОРМОНАЛЬНІ І ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ПАР.

Таблетки в основному підходять парам, які не мають захворювань, що передаються статевим шляхом. Гормональне втручання у жіночий організм запобігає овуляції і, отже, вагітності. Не всі жінки добре переносять таблетки, тому важливою є докладна консультація гінеколога.

№3 – ГОРМОНАЛЬНА ЯК ПОСТІЙНИЙ КОНТРАЦЕПТИВ.

Гормональна спіраль чи мідна спіральвводиться гінекологом у шийку матки жінки та запобігає проникненню сперми в запліднену яйцеклітину, вивільняючи гормони. Замість гормонів медьсодержащие ВМС виділяють мідь, яка ушкоджує сперму.Спіраль дійсно підходить лише парам, яким не потрібно турбуватися про сексуальні захворювання.

ОТ ЧОМУ ПРЕРВАНИЙ ПІДЛОМИЙ АКТ НЕПРИГОДНИЙ У ЯКІСТЬ МЕТОДУ КОНТРАЦЕПЦІЇ!

  • статеві захворювання можуть передаватися
  • немає безпечної контрацепції при вагітності
  • Передеякуляція чоловіка може вже містити сперму
  • психологічний тиск на чоловіка шляхом очікування відповідного моменту

Перерваний статевий акт не є надійним методом контрацепції, і тому його слід використовувати лише парам, для яких вагітність не стане кінцем світла. Однак досить дивно залишати щастя нащадків на волю випадку – тому краще вибрати інший метод контрацепції, за допомогою якого можна буде насолоджуватися сексом у невимушеній обстановці.