+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Рольові ігри під час сексу

Рольові ігри – чудовий спосіб внести різноманітність у особисте життя. Вони не тільки дуже захоплюючі, але й дуже різноманітні – адже ви можете бути будь-ким. Стати сексуальною медсестрою чи зустріти свого партнера як незнайомця у барі? Існує безліч варіантів рольових ігор, які подарують багатьом парам сексуальне збудження. Але які еротичні рольові ігри під час сексу є насправді? Ми просвітимо вас!

РОЛЬВІ ІГРИ ПІД ЧАС СЕКСУ: ЩО ЗА ЦИМ КОШТУЄ?

Еротична рольова гра - це сексуальна гра, в якій ви і ваш партнер граєте різні ролі: є безліч варіантів: лікар і медсестра в контексті сексу в клініці, авторитетні фігури, такі як начальник або поліцейський, або навіть тварини в ігри з домашніми тваринами є одними із найпопулярніших варіантів. Різноманітність велика, все залежить від ваших уподобань.

Захоплення рольової грою у тому, щоб втілити у життя певні фантазії, що вони насправді не хочуть відчувати у реальності.

Давайте візьмемо приклад привабливого грабіжника, якого ви ловите на місці злочину, а потім він спокушає вас на ліжку і трахкає до божевілля. У фантазії це сексуально, але насправді злом це зовсім не так. У рольовій грі ви можете легко втілити в життя ці та інші фантазії, не залишаючи двері квартири відчиненими і не ризикуючи бути заарештованим офіцером у формі.

3 ПРИЧИНИ ЗІГРАТИ У РОЛЬОВУ ГРУ

№1: ПРОСТО ВІДПУСТИ ЦЕ

Відіграваючи роль, ви переходите в іншу роль і вже не є тією парою, якою були багато років. Коли секс стає трохи грубим, вас плескає не ваш партнер, а поліцейський, який упіймав вас на крадіжці. Для багатьох пар рольові ігри - це хороша можливість прожити те, що в іншому випадку вони не могли б зробити.

№2: ДЛЯ ВЕЛИКОГО КІЛЬКОСТІ гострих відчуттів

Коли ви розмовляєте з незнайомцем у барі, ви відчуваєте сильне хвилювання, тому що він продовжує дивитися на вас з таким бажанням. Ви помічаєте погляди інших гостей, коли за кілька хвилин зникаєте разом із ним у туалеті. Що ніхто не знає? Цей, здавалося б, незнайомець уже багато років є вашим чоловіком.

№3: ЗОВСІМ НЕ ГРУПО, АЛЕ СЕКСУАЛЬНО!

Спочатку може бути дуже незвично, коли ви раптом дієте як сувора домінанта і ставите свого партнера на повідець. Можливо, вам доведеться голосно розсміятися, тому що ваші ролі такі незвичайні. Але для більшості пар рольова гра зовсім не дурна, а швидше створює захоплюючі моменти.

Класичні та незвичайні еротичні рольові ігри

КЛАСИЧНІ І НЕЗВИЧАЙНІ ЕРОТИЧНІ РОЛЬОВІ ІГРИ

Різноманітне сексуальне життя є частиною цього для багатьох людей. Маючи комунікабельність і готовність експериментувати, можна досягти багато чого. Секс вивільняє багато гормонів щастя та забезпечує розслаблення. Таким чином можна зменшити стрес та підвищити довіру. Якщо ви насмілитесь брати участь в еротичних рольових іграх під час сексу, це може стати великим збагаченням. Спочатку може знадобитися деяка сміливість, щоб вжитися в незнайомі ролі, але ця сміливість обов'язково буде винагороджена.

Ви можете підготуватися до рольової гри та придбати костюми та аксесуари. Спочатку ідеальна справжня класика, але пізніше можна випробувати і незвичайні сценарії. Найкраще заздалегідь обговорити, які рольові ігри можуть вам сподобатися. Еротичні рольові ігри часто пов'язані з домінуванням та підпорядкуванням, не маючи при цьому нічого спільного з БДСМ. Можливо, вам хотілося б вжитися у ролі тварини? Немає проблем, тому що дозволено все, що ви захочете. Можливо вам сподобаються наступні пропозиції захоплюючих рольових еротичних ігор.

РОЛЬОВІ ІГРИ ПІД ЧАС СЕКСУ: ГАРЯЧІ СЦЕНАРІЇ

БОС І СЕКРЕТАР

Класика, яка завжди приваблива: начальник у стильному костюмі та його секретарка у блузці з глибоким вирізом та спідниці. Якщо під ним надіти підтяжки та панчохи, спокусливе вбрання буде завершеним.

Дозвольте своєму начальнику безсоромно балувати вас за столом? Зовсім не найкраща ідея в реальному житті, а в рольовій грі ще гірша. То чому б не використати кунілінгус, щоб переконати начальника під час переговорів про зарплату, що додаткова премія безперечно заслужена? Чи покарати співробітницю ґрунтовним прочуханком за те, що вона знову припустилася помилок?

СЕКС З НЕЗНАКОМЦЕМ

Побачення на одну ніч із незнайомцем? Це чудово працює у рольових іграх. Ваша партнерка пробігає повз вас увечері, і ви спонтанно розмовляєте з нею. Звичайно, ви також незнайомий бігун, який насправді просто хоче секс по -швидкому. Швидко сховався за деревом і набрав номер, а потім усі знову побігли своєю дорогою. Потім ви знову зустрічаєтеся вдома і, звичайно, нічого не розповідаєте один одному про свій досвід, тому що сексуальний партнер у рольовій грі був незнайомцем.

СЕКС З Поганим хлопцем/Поганою Дівчинкою

Ви завжди знаходите лиходіїв у фільмах такими сексуальними? Деякі люди мріють перейти на темний бік – навіть у ліжку. Однак як партнер такий зловмисник менш придатний. Тому рольова гра - ідеальне рішення, щоб втілити в життя цю фантазію. Спіймайте його або її на крадіжці зі зломом, ухилянні від оплати проїзду або крадіжці, а потім дозвольте крутому хлопцеві вжити заходів замість того, щоб попереджати поліцію.

СЕКС З МЕДСЕСТРОЮ АБО ЛІКАРЯМ

Це стара чоловіча фантазія, яка досі є у багатьох умах. Секс із медсестрою чи лікарем, які під час огляду надто зосереджені на інтимній зоні. В еротичних рольових іграх під час сексу проблем немає. Ваш партнер точно не змусить вас довго чекати у залі очікування та докладе чимало зусиль до огляду. І не хвилюйтеся: цей лікар не зробить вам укол.

СЕКС З РОЗНОРОБОЧИМ

Популярна рольова гра в порнофільмах - це різноробочий, якого спокушає домогосподарка, що жадає сексу. Чому? Ну ось уявіть: ось він стоїть перед вами в комбінезоні і прийшов лагодити вашу систему опалення. На жаль, ви відчинили йому двері у своєму халаті, і тепер він зісковзує з ваших плечей. І тут починається дике спостереження за відомим незнайомцем, який сьогодні не ваш партнер, а водопровідник. Не забудьте дати йому чайові за послуги.

Схожа ідея, тільки з ролями, що змінилися, — господар будинку зі своєю покоївкою. Господар продовжує давати своїй слухняній покоївці нові завдання. Також дуже популярне сузір'я садівника та хатньої робітниці, в якому садівнику доводиться виконувати вказівки хатньої робітниці.

ГРА З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

Слово Petplay складається з двох англійських слів Pet і Play. У цій рольовій грі один із партнерів бере на себе роль тварини. Зазвичай це покірні тварини чи сільськогосподарські тварини, такі як собаки, коні, корови чи іноді свині.

D/S

D/S означає домінування та підкорення. Для деяких фанатів така форма рольової гри стала способом життя. Однак більшість людей використовують D/S як короткострокову рольову гру, в якій, наприклад, крутий біржовий брокер дозволяє домінатрикс або домінатрикс принизити себе. Історія, що оточує цей сценарій, може бути сформована за бажанням учасників.

ВЧИТЕЛЬ І УЧЕНЬ

Багато чоловіків, працюючи вчителем, мріють мати можливість їсти своїх учнів. Образ школярки у формі та з кісками виглядає особливо безневинно. Студенти часто виявляються не такими вже невинними.

ПОЛІЦЕЙСЬКА АБО ЖІНКА-ПОЛІЦЕЙСЬКА

Також існує дисбаланс сил щоразу, коли до справи залучено поліцейського. Подумайте про провину, яка обов'язково має бути покарана. Хто з вас візьме на себе роль поліцейського, повністю залежить від ваших уподобань. У будь-якому випадку вам слід придбати відповідну уніформу, щоб сценарій виглядав максимально автентично.

Звичайно, наручники також потрібні при затриманні злочинця. Зрештою, злочинця також необхідно обшукати, що потребує інтимного фізичного контакту.

ЩЕ ПОРАДИ З РОЛЬОВИХ ІГРІВ

  • Завжди обговорюйте деталі відповідних рольових ігор зі своїм партнером.
  • Договоріться про стоп-слово , яким ви зможете негайно завершити рольову гру.
  • Якщо хочете, спробуйте різні види рольових ігор та залишайтесь цікавими.
  • У рольову гру також можна включити різні секс-іграшки.

Еротична рольова гра під час сексу може ще більше збільшити задоволення в ліжку – принаймні якщо ви віддаєте перевагу грати різні ролі. Відповідні історії можна вигадати, і вони залежать від ваших індивідуальних сексуальних уподобань. Щоб уникнути непорозумінь, має сенс, особливо на початку, поговорити про власні бажання.