+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найбільше яєчко у світі

Найбільше яєчко у світіДавайте будемо чесними: для більшості чоловіків розмір пеніса важливіший за розмір яєчок . Порівняно з деякими видами, люди у будь-якому випадку перевершують інших за розміром. Ми розповімо вам, у яких тварин найбільші яєчка у світі та що їх відрізняє.

ЯКІ РОЗМІРИ НАЙБІЛЬШИХ ЯЄЧОК У СВІТІ

Ні, це не синій кит, це не людиноподібна мавпа і точно не людина: найбільші яєчка у світі мають види коників: 14 відсотків їх загальної маси тіла складають яєчка! У людей це означатиме, що ваші яєчка важитимуть 11 кілограмів, а маса тіла — 80 кілограмів. Ми не можемо собі уявити, що це означає для нормального повсякденного життя.

Але не тільки листова сарана носить із собою справді вражаючу пару яєчок. Плодові мухи також дуже добре укомплектовані. Зрештою, яєчка плодової мухи становлять близько 11 відсотків ваги її тіла. Ледве помітні, коли дрібні неприємності розкидані по фруктах і навколо бака для сміття у вашому будинку.

Причина, яку виявили дослідники, ще більш дивовижна, ніж розмір! Самки коників надзвичайно сексуально активні та далеко не моногамні. За два місяці їм вдається завести до 23 різних самців. І цей факт викликає зростання чоловічих яєчок. Тут збираються великі порції насіння, щоб запаси самок, які бажають спаровуватися, не вичерпувалися занадто швидко.

3 факти про яєчка та їх розмір

3 ФАКТА ПРО ЯЄЧКИ ТА ЇХ РОЗМІРИ

ЯЙЦЯ ВАГОЮ 45 КІЛОГРАМ ЧЕРЕЗ ХВОРОБИ

Чоловік на ім'я Ден Маурер більше 20 років страждав на захворювання, зване мошонковою слоновістю. Ефект його яєчка виросли до загальної ваги 45 кілограмів. Захворювання викликає застій у лімфатичній системі, що зрештою призводить до сильного набухання яєчок. Постраждалий чоловік утримувався від сексу протягом дев'яти років, і приблизно через 20 років зростання він нарешті був звільнений від свого гігантського яєчка за допомогою вражаючої операції.

ЛЮДСЬКІ ЯЙЦЯ – СПРАВЖНІ ЛЕГКОВАГИ

Ви коли-небудь замислювалися про те, наскільки важкі яєчка у вас чи вашого партнера? Ні? Не дивно, адже коли справа доходить до розмірів, рулеткою найчастіше користуються для пеніса. Середньостатистичне людське яєчко важить загалом до 20 грамів (одне яєчко). Порівняно з багатьма видами тварин це небагато, адже у вівці, наприклад, маса яєчок сягає 300 г кожне!

ЧОЛОВІЧИМ ЯЙЦЯМ ПОТРІБНО БАГАТО ЧАСУ, ЩОБ ВИРОСТИ ЗНОВУ

Людське тіло повністю дорослішає після закінчення статевого дозрівання, але найпізніше, коли ми вступаємо у доросле життя. Однак, це стосується не всіх частин тіла! Більшість людей знають, що з віком вуха та ніс продовжують рости. Однак той факт, що яєчка також збільшуються обсягом до 40 років, маловідомий. Однак після 50 років усе йде назад, і яєчка стають меншими. До речі, саме з цієї причини часто говорять, що у літніх чоловіків яєчка опускаються сильніше ! Збільшується не шкірка, а вміст меншає.

5 ДИВНИХ ФАКТІВ ПРО ЯЄЧКИ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

  • Яєчко домашньої свині важить 750 г кожне.
  • У хижаків яєчка менше, ніж у тварин-жертв
  • У китів яєчка розташовані в черевній порожнині.
  • У шлюбний період яєчка багатьох тварин збільшуються у розмірах.
  • При епідидиміті яєчко може опухнути вдесятеро.

Досить дивно, що можна знати про чоловічі яйця . До речі, їхній розмір нічого не говорить про фертильність, оскільки яєчка — це не сховище сперми, а одне з місць її виробництва. Цікаву різницю у розмірах можна також побачити у теплих та холодних умовах. Якщо вам холодно, ваші яєчка притягуються якомога ближче до тіла. Однак, якщо вам тепло, ваші яєчка мають тенденцію трохи провисати.