+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Найменший пеніс у світі. Є переможець

Ви коли-небудь думали, чи має ваш пеніс правильний розмір? Ви не впевнені, чи є ви, як і раніше, середньою людиною чи ваш пеніс вже «занадто малий»? Можемо заспокоїти вас: ваш пеніс, швидше за все, нормального, середнього розміру. Але він дійсно існує, найменший пеніс у світі і сьогодні ми розповімо вам все, що вам потрібно про нього знати.

ЗІ СВОЇМ ПЕНІСОМ У КНИГІ РЕКОРДІВ ГІННЕСУ

Розмір пеніса дуже важливе питання для чоловіків. Пеніс, який може бути надто маленьким, швидко призводить (хоча і без необхідності) до комплексів та невпевненості в собі. Для чоловіків середній розмір є важливим показником того, чи їх пеніс відповідає нормі.

Безліч світових рекордів занесено до Книги рекордів Гіннеса. Крім найвищих спортивних досягнень, тут також чимало незвичайних рекордів. Один із них — найменший пеніс у світі. Офіційно з 2016 року він належить американцеві Майку Карсону. Майк родом із Майамі і за допомогою своїх лікарів домігся попадання до Книги Гіннесса. У ерегованому стані його пеніс має розміри лише 0,158 сантиметра – 1/16 дюйма. Але: пеніс Майка повністю функціональний, навіть якщо він дуже маленький.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Сам Майк Карсон каже, що переспав із незліченною кількістю жінок, які підходили до нього просто через його маленький пеніс. Справжній переможець.

БІЛЬШЕ СВІТОВИХ РЕКОРДІВ ПЕНІСУ

НАЙДОВГИЙ ПЕНІС

Належить мексиканцю Роберто Есківе і має вражаючу довжину – 48 см!

НАЙШИРША ЕЯКУЛЯЦІЯ

Мало того, що довжина статевого члена може бути рекордною, то ще й відстань ін'єкції потрапляє в книгу рекордів: Хорст Шульц ввів свою сперму на шість метрів і тому є світовим рекордсменом.

НАЙСИЛЬНІШИЙ ПЕНІС

Живе у Китаї і належить даоському майстру Мо Ка Вангу. Чи можете ви уявити, що ця людина своїм найкращим предметом підняла 120 кілограмів? Ой!

САМА ДОВГА МАСТУРБАЦІЯ

Ще один рекорд, встановлений чоловіком за допомогою пеніса: японець Масанобу Сато мастурбував 9 годин 33 хвилини та утримує світовий рекорд із 2009 року. Це те, що ми називаємо контролем оргазму на зовсім іншому рівні!

Що показує світовий рекорд найменшого пеніса у світі? Майк Карсон живе щасливим і сексуальним життям із мікропенісом. Тому навіть якщо ви думаєте, що ваш пеніс занадто малий для сексу, це безумовно не так. Але, на жаль, ми все ще маємо погані новини: незалежно від того, наскільки великий ваш пеніс, вам майже напевно не вдасться встановити світовий рекорд за розміром найменшого пеніса. Але, нарешті, добрий: існує чимало світових рекордів у сексі та тілах, які тільки й чекають, щоб їх побили.