+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс на кухні. Тут жарко!

На кухні не тільки має бути гаряче в духовці, плита, обідній стіл або робоча поверхня також можуть бути належним чином нагріті, якщо ви спонтанно захочете зайнятися коханням. І ця кімната ідеально підходить не тільки для швидкого сексу! Дізнайтеся тут, як зробити секс на кухні ще гарячішим для вас та вашого партнера.

ЯК ПРАЦЮЄ СЕКС НА КУХНІ?

Займатися сексом у спальні - це добре, але згодом він може стати трохи монотонним. Щоб повернути своє любовне життя в потрібне русло, вам не потрібно миритися з великими витратами чи великими відстанями. Тому що багатьом людям незручно займатись сексом на публіці. Це не обов'язково має бути так - зрештою, ви повинні отримувати задоволення від цього ! Навіть у власній квартирі є багато місць, що допускають нові позиції та особливо гарячі варіації. Є безліч способів зайнятися гарячим сексом на кухні. 

Будь то кухонний стілець або стіл, робоча поверхня або підлога, можливості практично безмежні. А якщо вам так хочеться, а ваша партнерка готує вечерю, ви можете просто здивувати її на кухні. Ніжний поцілунок у потилицю, легке чухання, і справа доходить до діла.

# НЕБЕЗПЕКА!

Слід утримуватися від сексу, доки їжа стоїть на плиті. З одного боку, гарячі каструлі та сковорідки становлять небезпеку для здоров'я, а з іншого боку, їжа може википіти. А цього особливо ніхто не хоче.

5 ПОРАД, ЯК ЗРОБИТИ СЕКС НА КУХНІ ЩЕ БІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧИМ

#1 Сідайте на кухонний стілець

В принципі будь-яке сидіння підходить для сексу. Зрозуміло, це стосується і кухні. Становище вершника дуже добре працює на стільцях. Поки ваша кохана людина сидить у кріслі, ви можете сісти на неї та взяти на себе ініціативу.

#2 ПРАННЯ З СПЕЦСЛУЖБАМИ

Якщо у вас є пральна машина на кухні, то встаньте на стільницю. Цикл обертання дійсно струшує вас один раз, коли займаєтеся гарячим сексом. Пральна машина працює практично як вібратор і таким чином гарантує всім учасникам гарячі оргазми.

#3 СЕКС НА СТІЛЬНІЦІ

Стільниці на кухні за своєю природою міцні. Так що, якщо вона сяде на нього і притулиться до задньої стіни (стережіться низько висять кухонних шаф), вона може спертися ногами йому на плечі. Таким чином, пеніс проникає дуже глибоко та піднімає їх обох на певну висоту.

#4 БОНДАЖ ГРИ

У кухонних шафах є одна велика перевага: вони часто мають ручки. Тут ви можете просто зв'язати свого партнера - особливо добре це працює з наручниками. Або ви дозволили себе зв'язати. Тоді ви можете дати волю своїй пристрасті та поекспериментувати з усім, що може запропонувати кухня.

#5 ХОЛОДНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Багато людей завжди тримають у морозильній камері кілька кубиків льоду. Тепер настала її велика година. Якщо ви все одно знаходитесь на кухні, ви можете влаштувати гарячі сексуальні ігри з кубиками льоду тощо. Просто спробуйте!

#6 ЧАС ДЛЯ ШВИДКОГО СЕКСУ

Швидкий прийом характеризується тим, що він проходить швидко. Поки їжа стоїть на плиті на кухні, можна ненадовго насолодитися. Особливий удар: змагайтеся з таймером за макарони. Як ви вважаєте, хто швидше закінчить?

#7 ОРАЛЬНИЙ СЕКС З МАСОВИКОЮ

Що там на кухні без кінця? Правильно, їжа та напої. Вони можуть бути чудово включені в заняття коханням. Таким чином, ви можете покласти в рот кубик льоду, ковток газованої води або щось ще, поки орально приносите партнерові задоволення. Гарячий оргазм неминучий.

СЕКС НА КУХНІ: ЩО МОЖНА, А ЩО НЕ МОЖНА:

  • Змагайтеся на час і скоротуйте час, доки їжа не буде приготовлена
  • Використовує кубики льоду та інші продукти як химерні інструменти.
  • Використовує цикл віджиму пральної машини як природний вібратор.
  • Займатися сексом над плитою небезпечно, тому що ви можете поранитися
  • Будьте обережні, займаючись сексом під час приготування їжі – тут теж є ризик отримати травму!
  • Якщо ви вживаєте їжу під час сексу, ви не повинні їсти її після акту!

Кухня (не) химерне місце для гарячого сексу. Але навіть якщо це станеться з вами спонтанно наступного разу, коли ви готуєте: вимкніть духовку і будьте обережні, щоб не обпектися.