+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-пози та їх вплив на чоловіків

Секс-пози та їх вплив на чоловіківХороший секс не має нічого спільного із простим виконанням серії сексуальних поз, які здаються хореографією. Найголовніше – вибрати пози, якими обидва партнери зможуть насолоджуватися однаково. Сьогодні ми розповімо вам, які сексуальні пози особливо привабливі для чоловіків і який ефект вони мають.

ЯКІ СЕКСУАЛЬНІ ПОЗИ ПОПУЛЯРНІ У ЧОЛОВІКІВ?

Секс не має нічого спільного із змаганням у тому, хто зможе зігнутися більше. Ви не повинні змушувати себе куштувати якнайбільше сексуальних поз тільки для того, щоб проявити якнайбільше творчого підходу — задоволення всіх учасників є пріоритетом.

Але яка сексуальна позиція найкраще впливає чоловіка? Насправді це повністю залежить від особистих уподобань. Деяким чоловікам подобається тримати все під контролем під час сексу, і тому вони віддають перевагу стилю раку або місіонерській позі , інші воліють відмовитися від контролю і спостерігати, як їх кохана лежить у позі наїзниці.

ЯКІ СЕКСУАЛЬНІ ПОЗИ ПОДОБАЮТЬСЯ ЧОЛОВІКАМ ТА ЖІНКАМ?

Не всім партнерам подобається перетворювати секс на заняття у спортзалі. Вони вважають за краще шукати зручну і красиву позу, в якій можна дуже інтенсивно пережити статевий акт. Водночас іншим подобається вирушати в еротичний тур відкриттів.

ЯК ПРАЦЮЄ МІСІОНЕРСЬКА ПОЗА?

Деяким чоловікам подобається зберігати контроль під час сексу, і це найпростіший спосіб відпустити ситуацію. У місіонерській позі він проникає у піхву згори і починає ритмічно штовхатися. Він ніколи не лягає на неї повністю, а підтримує себе або стає навколішки прямо перед нею. Залежно від вашого бажання глибина проникнення може змінюватись.

ЯК ПРАЦЮЄ ПОЛОЖЕНЯ ГОНЩИКА?

Ця сексуальна позиція та ефект на чоловіків можуть бути пихатими. Жінка сідає на чоловіка і задає темп рухам. Обидва можуть спробувати разом, яка швидкість їм подобається. Жінка може сісти, стати на коліна або повністю сісти на чоловіка. Жінка визначає позицію, глибину та темп. Чоловік залишається пасивним, але його руки вільні, щоб пестити і торкатися до неї.

ЯК ПРАЦЮЄ ПО-СОБАЧЬОМУ?

Назва походить від англійської мови і відноситься до doggy style. Вона присіла навколішки, а він позаду неї. У багатьох опитуваннях перше місце чоловіки виходить собачий стиль. Позиція є особливо напруженою і в ній є щось анімалістичне.

ОГЛЯД НАЙВАЖЛИВІШІХ РЕЧЕЙ ПРО СЕКС-ПОЗИ

  • Знайдіть сексуальні пози, які однаково позитивно впливають на чоловіків та жінок.
  • Ніколи не напружуйтеся, пробуючи нові пози, і почніть з безпечної еротичної пози з пози, в якій ви почуваєтеся комфортно.
  • Якщо у нього вже є проблема з тим, що він приходить дуже рано, вам обов'язково слід продовжити прелюдію. Наприклад, він може побалувати вашу піхву орально і змусити вас хотіти більшого.
  • Ніколи не зосереджуйтесь тільки на порно. Тут працюють професіонали, які розігрують сценарій – це завжди пов'язані з реальним бажанням.

Ви, мабуть, знаєте, що не всі люди і, отже, не всі чоловіки однакові. Це означає, що одна сексуальна позиція не обов'язково має однаковий вплив на кожного чоловіка. Так ось: спробуйте!