+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс із обмеженнями

Секс з обмеженнями? Секс у наручниках? Це тільки для БДСМ, так? Неправильно, бондаж-ігри дуже популярні і поза хардкор-сцени. І на це є вагомі причини! Ми розповімо вам, чому бути пов'язаним під час сексу може бути так захоплюючим і чому не завжди обов'язково використовувати наручники. Ми також розглянемо, що слід враховувати при першому використанні пристроїв, що утримують.

БОНДАЖ ПІД ЧАС СЕКСУ – ЩО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ?

Пов'язувати під час сексу? Хто це робить та чому? Відповідь знайти легко: багато жінок і чоловіків роблять це, коли їм хочеться трохи поекспериментувати у ліжку. Часто помилково вважають, що лише любителі БДСМ обмежують рухи партнера та знімають наручники під час сексу.

Це неправильно з двох причин. По-перше, БДСМ передбачає щось більше, ніж просто бондаж, а по-друге, бондаж-ігри практикувалися у багатьох спальнях протягом десятиліть. Звісно, ​​і тут є відмінності! Від пов'язаного пакета задоволення, який потім можна віднести до категорії бондажу, до ніжних шовкових обмежувачів, що прикріплюють зап'ястя до спинки ліжка, тут можливо все.

#ДО РЕЧІ

Ви також можете грати в ігри без спинок ліжка: існують набори для бондажу, які кріпляться під матрацом і дозволяють зв'язати людину за зап'ястя.

5 ПОРАД ДЛЯ ВАШОГО ПЕРШОГО СЕКСУ В БОНДАЖІ

УЖИВАТИ ЗАХОДІВ

Хочете вперше пограти з обмежувачами вдвох? Тоді буде корисна попередня коротка розмова. Тому що спочатку треба з'ясувати, хто насправді той, кого пов'язують, а хто дозволяє закувати себе в ланцюзі. Звичайно, ви можете помінятися місцями, але нерідко одна частина пари надає перевагу активному способу життя, тоді як інша частина насолоджується пасивним задоволенням. Перш ніж розпочати роботу, важливо спокійно обговорити один з одним загальні умови та межі.

НЕ НАДТО ТУГО

Зв'язування один одного - це щось більше, ніж просто кайданки. Також часто використовується стара добра мотузка з будівельного магазину. Однак будьте обережні і не натягуйте мотузку надто туго. Якщо вам стане незручно або з'являться точки тиску, послабте кріплення. Найкращою альтернативою, безумовно, є використання спеціальних пристроїв, що утримують, які зазвичай мають м'яку внутрішню частину.

ВИЗНАЧІТЬ БЕЗПЕЧНЕ СЛОВО

Особливо вперше може статися так, що ви трохи недооціните гру в бондаж. Бути повністю у вашій владі іноді може призвести до паніки. У разі виникнення надзвичайної ситуації вам слід домовитися про стоп-слово, при якому людина, з якою ви розмовляєте, має негайно зняти кайдани. Це допоможе вам почуватися у більшій безпеці як стриманій людині.

ПОЄДНУЙТЕ З МАСКОЮ ДЛЯ ОЧЕЙ

Якщо ви хочете посилити інтимне відчуття перебування у вашій владі, маска для очей зарекомендувала себе корисною. Якщо прибрати один із органів зору, ваше фізичне сприйняття посилюється, і ніжні дотики сприймаються ще інтенсивніше.

ШИЯ – ТАБУЙОВАНА ЗОНА

Манжети на руках та ногах привабливі, але на шию їх надягати не варто. Завжди є ризик отримати травму, можливо навіть задуху, особливо якщо ви недосвідчені.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ В СЕКСІ З ОБМЕЖЕННЯМИ

  • Обговоріть разом, де проходять кордони
  • Майте впевненість, щоб вирушити у пригоду
  • Не погоджуйтесь на стоп-слово
  • Не реагувати на потреби один одного

Секс з обмеженнями дуже цікавий, тому що ви віддаєтеся особливим чином, коли віддаєте себе пов'язаному партнерові. Це може посилити ваші відчуття, що може вплинути на ваше задоволення та оргазм. Важливо, щоб вам обом це подобалося і ви виявляли повагу один до одного.