+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у машині

Автомобіль, як і раніше, залишається одним з найпопулярніших місць для сексу на природі. Якщо під час наступної поїздки бажання перепхатися в машині зростає, багато жінок і чоловіків готові пересісти на заднє сидіння. Затишне місце, стоянка або тьмяно освітлений відсік для паркування запрошують вас пограти в сексуальні ігри в машині. Що робить секс у машині таким привабливим? Як вам вдається не тільки зробити так, щоб сидіння світилося в кузові?

СЕКС У МАШИНІ: ЩО ЦЕ?

Машина зроблена для швидкого номера: ти в замкненій кімнаті і можеш хоч якоюсь мірою захистити себе від чужих очей. У той же час секс у машині дає можливість раптово вдатися до своєї пристрасті на ходу.

Але машина також приносить із собою деякі труднощі, про які ви повинні знати із самого початку. У порівнянні з ліжком, в машині набагато менше місця, щоб прожити всі свої улюблені пози, і ви також повинні бути обережні, де ви паркуєте машину, щоб бути дійсно у безпеці від очей цікавих перехожих.

КРАЩІ ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ В МАШИНІ

Займаючись сексом у машині, ви ніколи не повинні намагатися опрацювати список максимально акробатичних поз. Це тільки вироджується в стрес і зазвичай набагато менш весело.

На задньому сидінні пасивна частина може охоплювати верхню частину тіла іншої людини із зігнутими ногами та спиратися руками на сидіння. Активна частина упирається ногами в талію пасивної частини та тримається за стегна. У цій позі можливо особливо глибоке проникнення, але для цього обов'язково потрібно бути трохи гнучким.

Подивимося правді в очі: хоч би якими гарячими і нестримними були фантазії про секс у машині, насправді секс у машині може швидко стати незручним для будь-якого з вас. Більшість людей не шукають затишну кохану кохану, вибираючи машину для сексу. Часто йдеться про спонтанне та швидке задоволення власних бажань.

Якщо ви хочете отримати максимум задоволення від сексу в машині, влаштовуйтесь якнайзручніше. Якщо у вас є час, краще спочатку скласти задні сидіння. Це має працювати нормально, принаймні для універсала. Це створює великий майданчик для ваших еротичних фантазій у найкоротші терміни. Тут обидва можуть почати дику прогулянку у позі ложки або у позі місіонера. Якщо машина досить велика, поза собачки є сенс. Можливо, це допоможе і вам, деякі порно ролики або аматорські відео заздалегідь  дивися та отримуй еротичне натхнення.

# ТВОРЧІСТЬ У СЕКСІ В МАШИНІ

У більшості випадків будь-хто, хто щойно вибрав автомобіль як місце для наступного сексу, має достатньо уяви, щобвикористовувати всі трюки, описані у книзі. Там, де є воля, зазвичай є спосіб — навіть у найменшій машині. Немає жодних обмежень для анальних та вагінальних задоволень на ходу. Найкраще спробувати та дати іншому сигнал про те, що вам подобається і не подобається.

ІНСТРУКЦІЇ: Ось як це працює з сексом у машині

 1. Найкраще спочатку поговорити вдома про те, чи ви хочете зробити це разом в машині і як, щоб ви також знали, що саме мається на увазі, коли інша людина хоче взяти вас на прогулянку.
 2. Слід вибирати одяг, який можна не тільки швидко зняти, але й так само швидко надіти назад, про всяк випадок. Наприклад, жінки можуть носити еластичну сукню або спідницю, які легко ковзають вгору та вниз; Для чоловіків підходять короткі спортивні штани – не дуже красиво, але функціонально.
 3. Заздалегідь знайдіть затишне містечко та зникніть у темряві ночі.
 4. Для сексу, що задовольняє, в машині краще не вибирати занадто холодний день для початку, тому що холод - найлютіший ворог нервового стояка.
 5. Не поспішайте і віддайтеся глибоким поцілункам та ласкам. Повільно відчувайте свій шлях та постарайтеся разом знайти правильне становище.

# ФАНТАЗІЯ ПРОТИ РЕАЛЬНОСТІ

Не розчаровуйтесь, коли вперше сядете у машину. Часто в уяві виникає запеклий сексуальний досвід в автомобілі, що не обов'язково можливо. Ви обидва схвильовані і пробуєте щось нове - дайте собі достатньо часу! На початку вас може порушити, якщо ви мастурбуватимете один одного руками або ротом, а може бути, просто дотримуватися цього.

ЩО ПОТРІБНО І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СЕКСІ В МАШИНІ

 • Так само гаряче, як тебе збуджує думка про секс в машині. Швидкий номер може мати юридичні наслідки. Якщо вас зловлять за сексом , вам можуть загрожувати високі штрафи в залежності від того, де ви займаєтесь сексом. Зрештою, секс на вулиціце форма суспільної непристойності.
 • Тому шукайте досить безлюдні місця, де рідко зупиняються інші водії. Громадське паркування не завжди найкраще рішення.
 • Ніч - ідеальна умова для спекотного сексу в машині, адже найбільш захоплюючі можливості для руху транспортних засобів відкриваються на занедбаній автомагістралі в дальньому кутку.
 • Якщо ви не можете тримати руки подалі один від одного протягом дня, ви повинні бути обережні. То один, то другий ходок швидко записує номерний знак і оголює свій секс у машині. Тут виправдання "це не те, на що схоже" не працює.
 • Якщо вам хочеться водити машину, найкраще вдень пошукати відокремлений ліс або стоянку біля моря. З тонованими вікнами та захисним екраном у машині ви ризикуєте.
 • Ви ніколи не повинні задовольняти один одного за кермом. Якою б захоплюючою не була думка про швидку ручну роботу або мінет, вона наражає вас і інших учасників дорожнього руху великої небезпеки!
 • Якщо ви хочете, щоб автомобільний акумулятор прослужив довше статевого акту, найкраще вимикати радіо та обігрів під час сексу. Якщо вам потрібен ваш плейлист для сексу, ви повинні увімкнути його не по радіо, а по мобільному телефону.
 • Влаштовуйтесь в машині якомога зручніше і не забудьте перед цим привести себе в порядок. Як тільки вам доведеться пробиватися через сміття, що залишилося, пластикові пляшки і куртки, еротичний потяг швидко зникає.
 • Якщо ви хочете зробити це у машині, ніколи не відпускайте сексуальний ремінь безпеки. Смазка та презервативи готові в бардачку і пропонують вам нестримний секс у проміжках, після якого ви можете спокійно повернутися додому.

Як бачите, секс у машині може бути дуже захоплюючим. Якщо ви звернете увагу на кілька речей, ви можете отримати максимальну віддачу від цього.

Тоді бажаємо вам вільної їзди та лише правильного трафіку!