+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс у готелі

ПОДАЛІ ВІД БУДИНКУ ВЕСЕЛІШЕ!

Секс у ліжку вдома нудний? Ви хочете розважитись чи все одно знаходитесь в готелі і просто любите один одного? Тоді поїхали! Секс у готелі урізноманітнить і може бути набагато веселішим, ніж просто секс у ліжку вдома. Тут ви можете дізнатися, які місця в готелі найпопулярніші та як виправдати свої гроші.

СЕКС У ГОТЕЛІ: КОЛИ, ДЕ, ЯК?

Є багато вагомих причин зайнятися сексом у готелі. Можливо, ви все одно перебуваєте у відпустці зі своїм партнером, і вам просто хочеться побути з ним. Або ви можете зустрітися зі своїм другом або провести одну ніч в готелі, щоб трохи розважитися. Або, класичним способом, ви знаходитесь у медовому місяці і все одно не можете відірвати руки один від одного. Яка б не була причина, секс у готелі – це просто розвага.

Якщо ви хочете зайнятися сексом у номері готелю, подбайте про те, щоб вас ніхто не турбував. Обов'язково повісьте на двері невелику табличку "Не турбувати", щоб вас зненацька не здивувала покоївка. Також не варто перестаратися із гучністю в готелі. Тому що, якщо інші гості відчують занепокоєння, персонал готелю може різко припинити ваші заняття коханням.

Вам також слід обмежити заняття любов'ю своєю кімнатою (якщо ви не знаходитесь в спеціальному секс-готелі, див. нижче), щоб у вас не було проблем. Тому що це може швидко призвести до того, що вам заборонять виходити з дому, якщо персонал готелю застане вас за сексом у ліфті, басейні чи ресторані.

#А ВИ ЗНАЛИ?

У деяких типових курортних країнах публічне вираження кохання не вітається. Тому заздалегідь дізнайтеся, що дозволено, а що заборонено у країні, в яку ви їдете.

4 ГАРЯЧІ ІДЕЇ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ СЕКС У ГОТЕЛІ ЩЕ КРАЩЕ

№1 – СЕКСУАЛЬНА НИЖНЯ БІЛИЗНА

Гаряча білизна не тільки зігріє вашу кохану оселю. Як щодо: просто пронесіть кілька сексуальних речей із собою у відпустку у валізі, а потім здивуйте кохану людину гарячою спідньою білизною на місці. Якщо в місці вашого відпочинку є магазин сексуальної спідньої білизни, ви можете просто робити покупки там. Просто випрати його вручну, і все готове.

№2 – ГАРЯЧА РОЛЬОВА ГРА

Де рольові ігри працюють краще ніж на відпочинку, де тебе ніхто не знає? Правильний. Зустрітися в барі готелю і вдаєте, що ви не знаєте один одного. Потім одна людина непомітно передає карту кімнати іншій, і ситуація може розпалюватися. На відпочинку кожна рольова гра може стати трохи більш захоплюючою - навіть тому, що ви знаходитесь не в своїй звичній обстановці, і вам може бути легше взяти на себе іншу роль.

№3 – ЗАБРОНУЙТЕ СЕКС-ГОТЕЛЬ

Так звані секс-готелі є як у Німеччині, так і в інших туристичних країнах. Тут пари можуть вільно реалізовувати свої бажання. Будь то свінгерські готелі або БДСМ - бари, вибір практично нескінченний. Просто знайдіть готель, який вам підходить.

№4 – ЧАС ДЛЯ РАНКОВОГО СЕКСУ

Якщо вдома потрібно вчасно вставати зранку та мчати на роботу, то на відпочинку все зовсім по-іншому. Якщо ви пропустите сніданок «шведський стіл» і замовите їжу в номер, ви зможете прокинутися відпочивши вранці і віддатися своїм бажанням. Просто потіште себе цим розслаблюючим моментом для двох.

ВСІ ВАЖЛИВІ ФАКТИ ПРО СЕКС У ГОТЕЛІ ВИКРАТЦІ

  • Будьте обережні та не вступайте в надто інтимні стосунки на публіці, оскільки в деяких місцях відпочинку це не вітається.
  • Обмежте секс у своїй кімнаті – інакше вас можуть вигнати з готелю.
  • Канікули - чудова можливість для гарячих рольових ігор, в яких ви вдаєте, що просто знайомитеся один з одним.
  • Рівень шуму під час сексу в готелі не повинен бути дуже гучним, тому що швидко може виникнути дискомфорт.
  • Зайнятися сексом у готелі можна спокійно у будь-який час доби – варто скористатися цією можливістю.