+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Свінгери: найважливіші факти про свінгерські клуби

Оргії, груповий секс, темні бари та клуби, де всі займаються сексом – все по черзі з усіма – свінгер взагалі не вірить у моногамію. Залишатися з одним партнером, не відчувати сексуальної свободи і не мати можливості її прожити, все це не для неупередженості свінгера, оскільки велику роль відіграє перевага зміни партнерів - і ви можете виявити, що при відвідуванні свінгер-клубу з упевненістю.

Ми пояснюємо найважливіші факти про свінгерів, а також відрізняємо цей термін від полігамії та поліаморії.

ЩО ТАКЕ СВІНГЕР?

Свінгер - це той, хто ходить до свінгер-клубів і змінює партнерів? Неа. Відвідувати клуб можна поодинці або з партнером, або свінгери можуть озвучити свої переваги приватно. Кожному як подобається – важливо лише, щоб ви були ознайомлені з умовами та усвідомлювали, що відвідуючи свінгер-клуб, ви погоджуєтесь на обмін партнерами. Ситуація стає приватнішою, коли, наприклад, дві пари зустрічаються, щоб поспілкуватися, тобто помінятися партнерами.

Вільні відносини, вільне сексуальне життя та реалізація власних бажань та потреб – все це є метою свінгу. Тут дуже мало кордонів: свінгери спостерігають за сексом інших пар, змінюють партнерів або інколи наводять для сексу третю людину.

Будь-хто, хто не вірить в обмеження моногамії , може спробувати! Сексуальна свобода тут переживається і святкується зовсім по-новому, так що свінг, звичайно, не для всіх - але якщо вам цікаво, однодумців хоч греблю гати!

СЕКСУАЛЬНА СВОБОДА ТА ЇЇ ВИТОКИ

Припущення, що ми, люди, створені для моногамного життя, було спростовано вже давно. Моногамія надто молода і свіжа для цього, і існує дуже багато прикладів з історії та культур, у яких інша поведінка вважається «нормальною». Однак довгі роки нас стримували з релігійних міркувань: статевий акт сам по собі вважався гріхом і був абсолютно немислимим за наявності кількох партнерів.

Ідея сексуальної свободи сьогодні вже не чужа багатьом людям – як має бути після того, як діти квітів пережили цю свободу в 1970-х роках і створили зовсім нову основу для наступних поколінь? Сьогодні в цьому відношенні справи трохи спокійніше, але багато неупереджених пар продовжують шукати інші пари зі схожим ставленням.

Ви не бажаєте відвідувати свінг-клуб і при цьому мати досвід спілкування зі своїм партнером? Програми для знайомств та флірту тепер стали чудовим способом знайти однодумців.

Термін свінгінг прийшов із США, де обмін партнерами набув широкого поширення із середини 20 століття. У ліберальній Каліфорнії було засновано перші асоціації та клуби, в яких частиною програми був обмін партнерами. До цього дня свінгер-клуби вже не рідкість не тільки в США, а й у Німеччині та багатьох інших країнах Європи.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Навіть якщо це так не називалося, перші свінгери існували вже у давнину. У Стародавньому Римі та Греції оргії були невід'ємною частиною культури — цей винахід, мабуть, не такий вже й новий, навіть якщо деякі люди досі ставляться до цього поняття вельми підозріло.

Проте: Свінгерство, зміна партнерів чи свінгер-клубів – у цьому немає нічого поганого! Вся справа в іміджі суспільства, яка вважає таку поведінку «аморальною» — точка зору, від якої сподіватимемося, незабаром повністю відмовляться зі зростанням толерантності.

СВІНГЕРИ: ГОТОВІ ДО РОМАНТИЧНИХ ВІДНОСИН ЧИ НАВІТЬ ДО ШЛЮБУ?

Насамперед: свінг – це секс і особливо досвід сексу з різними людьми, які щасливі бути невідомими. Багато свінгерів мають стосунки, хоча тут важлива відкритість, оскільки не кожен партнер готовий вирватися з типової моногамії. Якщо ви зацікавлені, вам слід поговорити з партнером якомога раніше і якомога чіткіше, інакше бажання розхитатися приведе лише до непорозуміння чи розставання.

Але чи люблять свінгери кількох партнерів одночасно, як це відбувається за поліаморії? Або вони взагалі хочуть одружитися з більш ніж однією людиною, як у культурах, де багатоженство офіційно визнане і може бути реалізоване без будь-яких проблем? Ясна відповідь: ні! Свінгери – це насамперед секс, пригоди та відчуття від сексу з різними партнерами. Фантазією багатьох людей є секс із незнайомою людиною – свінгери досить легко втілюють цю фантазію в таких місцях, як свінгерський клуб, оскільки тут усі шукають одне й те саме. Нерідко пари, які перебувають у тривалому шлюбі (що перебувають у шлюбі), вирішують таким чином вдихнути нове життя у свої відносини.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ СВІНГЕРАМ

  • Будьте відкриті: чи то на побаченнях, у стосунках чи під час обміну ідеями з однодумцями.
  • Не майте упереджень та беріть участь, не засуджуючи інших людей.
  • Подумайте про контрацепцію та здоров'я: зберігайте здоров'я, незважаючи на зміну партнера, використовуючи презерватив!
  • Збереження секретів про свої переваги тільки нашкодить або виб'є з колії (потенційних) партнерів.
  • Мали незахищений статевий акт
  • Поставте себе в небезпеку чи сумнівну ситуацію: загальні умови мають бути правильними.

Якщо згодні, то починайте хитатися! Нам належить багато чого випробувати, і якщо обидва партнери готові до цього, це може бути справді захоплюючим.