+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс під час вагітності

Багато жінок не впевнені, чи можна їм займатися сексом під час вагітності чи ні. Навіть майбутні батьки сумніваються. Найбільший страх – що вони завдадуть шкоди малюкові. Але чи справді це правда? Ми зібрали для вас найважливіші запитання та відповіді.

ЧИ МОЖНА ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Так! Під час вагітності ви можете займатися сексом, коли захочете. Поки що у вас нормальна вагітність, нічого не може статися. Дослідження берлінської благодійної організації Charité показує, що майбутні батьки сплять разом у середньому 1,5 рази на тиждень.

КОЛИ СЛІД ПРИПИНИТИ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Слід утриматися від спільного перебування у ліжку, якщо у вас протікає вагітність із ускладненнями. До них відносяться: кровотеча, біль або спазми в животі, розрив рідкого мішка, депресія плаценти, слабкість шийки матки, передчасні пологи, попередній викидень або статеві інфекції.

У будь-якому випадку, ЗАВЖДИ заздалегідь проконсультуйтеся з лікарем.

ЧИ ШКІДЛИВИЙ ДЛЯ ДИТИНИ СЕКС ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Ні, тому що дитина оточена і захищена маткою та навколоплідними водами. Тому майбутній дитині не можна заподіяти шкоди під час сексу. Однак особливо важливо дотримуватися правил гігієни. Бактерії та віруси, які потрапляють у черевну порожнину жінки через недостатню чистоту під час сексу, можуть сприяти інфекціям, які можуть призвести до передчасних пологів. Тому обидва партнери повинні звернути на це пильну увагу.

ЧИ ХОЧУТЬ ВАГІТНІ СЕКСУ?

На початку вагітності у багатьох жінок мало бажання займатися сексом. Нудота, біль та підвищена чутливість можуть перешкоджати сексу у більшості вагітних жінок. За кілька тижнів пристрасть та лібідо зазвичай повертаються. Вагітність може збільшити сексуальне бажання. Оскільки статеві органи краще забезпечують кров'ю і організм виробляє більше вагінального секрету, багато жінок особливо збуджуються під час вагітності. До кінця вагітності, в останньому триместрі, бажання часто знову знижується, тому що більшість жінок більше не почуваються привабливими з вагітним животом і можуть відчувати біль за великої кількості рухів.

Вагітність жінки також впливає бажання чоловіка. Багато чоловіків знаходять свою вагітну партнерку особливо чарівною та привабливою. Інші ж бояться заподіяти шкоду жінці чи дитині і тому відчувають менше бажання займатися сексом.

ЧИ МОЖЕ СЕКС ВИКЛИКАТИ ПОЛОГИ?

Секс сам собою не може викликати пологи. Однак, як згадувалося раніше, інфекції можуть призвести до передчасних пологів. Наприкінці вагітності простагландини, що містяться в спермі , також можуть призвести до передчасних пологів. Однак це правильно тільки в тому випадку, якщо тіло також готове до народження. Тому багато гінекологів рекомендують займатися сексом при пізніх термінах народження дитини.

КРАЩІ СЕКСУАЛЬНІ ПОЗИ ДЛЯ ВАГІТНИХ?

Не всі позиції, як і раніше, можна виконувати без проблем, тому що коли живіт стає більше, він іноді заважає.

Ці пози найкраще підходять для сексу під час вагітності:

  • По-собачому: у животі достатньо місця і він вільний, додаткова подушка під живіт також може забезпечити кращу підтримку.
  • Положення ложки: полегшує шлунок жінки.
  • Положення наїзника: Шлунок і матка не зазнають тиску.

Якщо ви будете обережні та враховуєте потреби вагітної жінки, ви можете займатися сексом під час вагітності, коли захочете. І навіть якщо партнерка не налаштована на секс, чоловік може побалувати її приємним масажем і зробити щось добре для дружини та дитини.

Наші масажні олії мають особливо заспокійливу дію завдяки приємному аромату. Крім того, його можна чудово використовувати для догляду за шкірою, зберігаючи її еластичність та красу при регулярному використанні та тим самим запобігаючи появі розтяжок.