+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Силіконові груди

Збільшення грудей - одна з найпоширеніших косметичних операцій у всьому світі, і тепер багато жінок у грудях мають силіконові подушечки. Це не просто з естетичних міркувань. Жінки, які втратили груди через попередню операцію, наприклад, з приводу раку молочної залози, часто носять силіконові груди. Кожна жінка може вирішити сама, природно це чи неприродно. Але на що слід звернути увагу, якщо ви думаєте про збільшення грудей?

ЩО ТАКЕ СИЛІКОНОВІ ГРУДИ?

Навіть сьогодні грудні імплантати в переважній більшості випадків, як і раніше, виготовляються з силікону. Часто вони вже не класично круглі, а краплеподібні. Це гарантує, що буде відтворена природна форма грудей і що груди з імплантатами згодом виглядатимуть менш штучними. Існує безліч причин, через які жінкам вставляють силіконові імплантати. Деякі люди просто вважають свої груди занадто маленькими, інші втратили груди через хворобу.

Деяким чоловікам подобається зовнішній вигляд та відчуття силіконових грудей. Груди з імплантатами здаються твердішими, ніж груди без силікону.

НА ЦЕ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИКОРИСТАННІ СИЛІКОНОВИХ ГРУДЕЙ.

Якщо після операції пройшло не так багато часу, вам слід почекати деякий час, перш ніж вперше зайнятися сексом. Незабаром після процедури рани свіжі і прооперована людина не може особливо добре пересуватися. Лежати на животі спочатку буде неможливо. Тож не напружуйте себе. Ви можете спробувати зайнятися сексом  за кілька тижнів після операції.

Можливо, ви трохи не впевнені в тому, чи варто займатися сексом зі своїми новими грудьми вперше. Намагайтеся довіряти і бути чесними зі своїм партнером. Це єдиний спосіб зрозуміти, що відбувається всередині вас, і чуйно відреагувати на ваші потреби.

Силіконові подушечки в грудях, звичайно, є стороннім тілом і тому становлять певний ризик. Може статися так, що імплантати зісковзнуть або луснуть. Ось чому слід бути обережним із жорстоким бондажем у ділянці грудей та важкими вагами. Якщо ви захоплюєтеся БДСМ, вам слід уникати силіконових грудей.

ПОРАДИ, ПОВ'ЯЗАНІ З СИЛІКОНОВОЮ ГРУДДЮ

Звичайно, ви можете просто доторкнутися до силіконових грудей під час сексу. Їх можна гладити, м'яти і грати із сосками. Тому що над силіконовими подушечками все по-справжньому, і жінка відчуває, що ви робите з її грудьми. Відповідно, вона збуджується, коли ви граєте з її сосками.

НІЯКИХ ПОРІВНЯНЬ

Важливо не порівнювати силіконові груди з грудьми «до». Тому що, звичайно, щось змінюється в результаті процедури, і груди виглядають і відчуваються інакше, ніж раніше.

ГАРЯЧЕ ПРАННЯ

Ви завжди хотіли спробувати сексуальну спідню білизну, але вам нічого не допомагало? Можливо, з новими грудьми все буде по-іншому. А в гарячій білизні ви відчуєте себе ще сексуальніше, ніж є насправді. Якщо ви потім хтиво байдикуєте де-небудь, ваш партнер більше не зможе стримувати себе.

Силіконові груди можуть допомогти жінкам, у яких від природи маленькі груди і які страждають від цього, по-новому подивитись життя і надати їм більше впевненості у собі. Тим не менш, це також є рішення для жінок, які втратили одну або обидві груди в результаті операції з відновлення їх вигинів. Незважаючи ні на що, будь-які груди прекрасні, і кожна жінка може сама вирішити, що стосується її тіла!