+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Скільки калорій ви спалюєте під час поцілунків?

Цілуватися – це весело, це ясно. Однак вам може бути цікаво, чи спалюєте ви калорії під час поцілунків, адже ми задіємо безліч м'язів, які природно спалюють калорії. Але чи можна це порівняти з напруженими тренуваннями? Скільки калорій ви насправді спалюєте під час поцілунків?

ЧИ ДІЙСНО ЦІЛЮЇ СПАЛЮТЬ КАЛОРІЇ?

Організм людини завжди використовує калорії. Навіть коли ви спите, організму необхідна енергія підтримки життєво важливих функцій. Як тільки ви задієте м'язи, це збільшує енергетичні потреби організму. Чим напруженіша діяльність, тим більше калорій ви спалюєте, така теорія.

Коли ви цілуєтеся, ви спалюєте в середньому 12 калорій. Це, звісно, ​​залежить від тривалості поцілунку. Що довше триває поцілунок, то більше калорій ви спалюєте. Це тому, що під час поцілунку ви задієте більше 30 м'язів обличчя !

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Якщо ви хочете спалити за поцілунки стільки ж калорій, скільки пробігши 100 метрів, вам потрібно інтенсивно цілуватися щонайменше десять хвилин .

№1: СИЛЬНА ІМУННА СИСТЕМА

Особливо якщо ви цілуєтеся часто і довго, ви зміцнюєте свій імунітет. Тому що поцілунки стимулюють утворення так званих нейропептидів. Вони активують природні клітини-кілери вашої імунної системи. Ви також обмінюєтеся слиною зі своїм колегою, яка містить безліч бактерій, якими автоматично обмінюєтеся. Ці чужорідні бактерії допомагають створювати  захисні сили та антитіла у крові.

№2: НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ГОРМОНАЛЬНИЙ КОКТЕЙЛЬ

Під час поцілунків виділяється безліч гормонів. До них відносяться гормони щастя серотонін та ендорфіни. Вони мають дію, що розслаблює і знімає стрес. При поцілунках також виробляється так званий гормон обіймів окситоцин. Це зміцнює зв'язок між двома партнерами і дозволяє кохання рости. Окситоцин також має знеболювальну дію. Ось чому добре, коли тебе цілують, коли тобі боляче.

№3: ЗДОРОВІ ЗУБИ

Поцілунки захищають зуби від карієсу. Це тому, що поцілунки стимулюють вироблення слини. А в слині міститься кальцій та фосфор. Обидві речовини зміцнюють зубну емаль і роблять її менш схильною до карієсу.

№4: Не турбуйтеся про високий кров'яний тиск і холестерин.

Цікаво, що за допомогою інтенсивних поцілунків можна навіть боротися із високим кров'яним тиском та високим рівнем холестерину. Тому що поцілунки пригнічують вироблення глюкокортикоїдів. Частково вони відповідальні збільшення значень.

№5: БУВАЙ, ІКОТА!

Дихати швидше та сильніше під час та після поцілунку дуже корисно для здоров'я. Подача кисню збільшується, а дихальні шляхи зміцнюються. Поцілунки також допомагають від гикавки. Спробуйте це.

№6: ЩІЛЬНА ШКІРА

Оскільки при поцілунках ви задієте так багато м'язів, шкіра на обличчі отримує найкращий кровотік. Результат – сяючий колір обличчя та підтягнута шкіра.

№7: ДОВГЕ ЖИТТЯ

Відповідно до різних досліджень , часті поцілунки роблять людину щасливою і продовжують життя. У середньому ті, хто інтенсивно цілуються, живуть приблизно п'ять років довше, ніж, хто цілується. Якщо це не привід багато цілуватися!

ЦЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТИПУ ПОЦІЛУВАННЯ

Простий поцілунок в губи спалює близько 7 калорій на хвилину. Це небагато, якщо врахувати, що поцілунок зазвичай триває лише кілька секунд. З іншого боку, пристрасний французький поцілунок, який потребує великих фізичних зусиль, може спалити до 20 калорій на хвилину.

Чим інтенсивніше ви цілуєтеся, тим більше калорій спалюється. Це також відбивається на пульсі. Тому що частота серцевих скорочень при поцілунках швидко збільшується: у чоловіків – 110 ударів за хвилину, а у жінок – 108 ударів за хвилину.

Під час поцілунку можна спалити багато калорій, якщо цілуватися досить довго та інтенсивно. Крім цього, поцілунки надають безліч інших позитивних ефектів на ваше здоров'я та сяючий зовнішній вигляд, тому вам обов'язково слід включити поцілунки у свій план тренувань!