+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сонник поцілунок

ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ ДЛЯ ВАС?

Цілуватися уві сні може бути досить приємно, але і трохи збивати з пантелику. Що, якщо ти поцілуєш людину, яка тобі навіть не подобається або яку ти навіть не знаєш у реальному житті? Можливо, уві сні ви цілувалися зі своїм учителем чи колишнім хлопцем? Чи означає поцілунок уві сні щось взагалі або це просто вказівка ​​на те, що вам, нарешті, слід знову поцілуватися? Ми розповімо, що насправді означають поцілунки уві сні.

ЧИ МАЮТЬ СНИ ЗАГАЛЬНО ДУМКУ?

Наші сни часом більш ніж дивні. Ми можемо літати уві сні, займатися сексом з людьми, яких насправді не знаємо, а іноді на нас полюють або ми є мисливцями. Сни іноді бувають дуже заплутаними і особливо коли трапляються регулярні кошмари, ще й дуже важкими. Протягом багатьох століть тлумачення сновидінь пов'язане з аналізом того, що хочуть нам сказати наші сни.

Розшифровка снів або переконання в тому, що підсвідомість хоче подати сигнал сном, походить від Зигмунда Фрейда. Він був не лише одним із новаторських психологів свого часу, а й піонером сучасного тлумачення сновидінь.

В принципі, для всіх сновидців є хороші новини: у психології передбачається, що у здорових душ сновидять. Але повернемося до самої теми – поцілую уві сні! Що це означає і як ви це інтерпретуєте, коли цілуєте певну людину або вас поцілувала людина?

ТИПІЧНІ СНИ ПРО ПОЦІЛУВКИ ТА ЇХ (МОЖЛИВЕ) ЗНАЧЕННЯ

Типові сни про поцілунки та їх (можливе) значенняПОЦІЛУНОК ВОРОГА

Яка лякаюча ідея! Уві сні ви раптово цілуєте когось, кого терпіти не можете і з ким насправді не хочете зустрічатися. Сонник про це явище говорить, що ваша підсвідомість бажає примирення. Це також може вказувати на те, що ви і ваш найлютіший ворог скоро закопаєте свою сокиру.

ОТРИМАТИ ПОЦІЛУНОК

Вас цілували уві сні? У цьому випадку ви можете бути щасливими, адже цей поцілунок символізує певну повагу у суспільстві. Однак якщо вас цілує наречена, ваше здоров'я гаразд. Як не крути, а цілуватися уві сні – завжди добрий символ!

ПОЦІЛУВАТИ

З іншого боку, якщо ви досліджуєте губами і цілуєте іншу людину, це не такий уже й хороший знак. У соннику це означає, що у вас є невиконане прохання, прислухайтеся до себе та запитайте себе, чого ви можете хотіти.

ПОЦІЛУНОК У РУКИ УВІСНІ

Витончений поцілунок руки уві сні має досить неприємне значення : він символізує каверзу або обман, який діє на вас. Як сновидцю, вам слід очікувати неприємного сюрпризу чи проблеми, про яку ваша підсвідомість заздалегідь хоче вам повідомити.

ВУАЙЄРИСТСЬКИЙ ПОЦІЛУЙ

Ви самі активні, а спостерігаєте, як цілуються інші люди? Це не дуже приємний сон, оскільки він може вказувати на те, що вам сумно чи ви в чомусь розчаровані. Або, можливо, вам просто цікаво спостерігати, як інші люди цілують одне одного.

ПОЦІЛУВАТИ ПІДЛОГУ

Ви уві сні цілували землю і зовсім не розумієте, що це означає? На жаль, нічого хорошого ! У соннику поцілунок землі регулярно асоціюється з важкими приниженнями та скорботним годинником.

ПОЦІЛУВАТИ СВОЮ МАМУ

Ви ніжно поцілували свою маму та не знаєте, як класифікувати цей сон? Відповідно до міфології, це може бути ознакою того, що ви прагнете більше турботи та любові у повсякденному житті. При цьому значення може означати і те, що на вас чекає успіх у бізнесі.

Тлумачення снів – популярне хобі, але не стандарт, за яким слід будувати своє життя. Сни ще до кінця не досліджені, і той факт, що вони є, є ознакою здорового розуму. Не зациклюйтесь на значенні, а використовуйте сонник таким, яким він є: захоплююче хобі, але не путівник життя!