+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пеніс татуювання. Все, що вам потрібно знати

Татуювання увійшли в моду вже понад 20 років, і як чоловіки, так і жінки люблять яскраві прикраси для тіла. Багатьом людям подобається різноманітність варіантів надання своєму тілу індивідуального вигляду.

Таким чином вони виділяються з натовпу і зберігають ці безпомилкові характеристики до кінця свого життя. Популярні місця для татуювання – плечі, спина чи ноги. Там прикраси видно всім і можуть бути з гордістю представлені.

Але не всі хочуть мати татуювання, яке одразу бачать оточуючі. Татуювання в інтимній зоні - це дуже особисте, і їх бачать тільки сексуальні партнери.

Сьогодні мова піде конкретно про татуювання пеніса, яке раніше носили в основному гомосексуалісти. Тепер це також є привабливим для гетеросексуальних чоловіків, і відносно велика кількість чоловіків розглядають можливість вмочити кисть у туш.

Ось як робиться татуювання на пенісі

Безумовно, татуювання на пенісі незвичайне і тому має свою привабливість. Однак ви також повинні знати, що ця частина тіла є надзвичайно чутливою. Тут проходить багато нервів, отже, і почуття болю відповідно сильне. Так що вам доведеться бути жорстким, якщо ви хочете, щоб татуювання було найкращим. Більшість часу татуювання розміщується на стрижні, винятком є ​​татуювання статевого члена на головці або яєчках.

Найкраще робити татуювання на статевому члені, коли він напівжорсткий. По-перше, ризик кровотечі у разі ерекції буде занадто високий, а по-друге, статевий член зазвичай знову стає млявим через викид больових гормонів. Таким чином, вам не обов'язково приймати Віагру перед сеансом татуювання, татуювання також обробить ваш млявий пеніс.

Але тепер вам може бути цікаво, як шкіра статевого члена натягується, щоб на ній можна було розмістити зображення візуально привабливим чином. Якщо ми зараз скажемо вам, що для цього добре підійде качалка, ви, ймовірно, спочатку виглядатимете шокованим. Не хвилюйтеся, пеніс не надають форми качалкою, а акуратно розтягують на ролику, щоб підготувати шкіру до роботи татуювальника.

А що, якщо татуювання буде закінчено, і пеніс стане твердим? Це залежить від типу вашого пеніса. Для кривавого члена слід вибирати масштабні візерунки, які мають особливих тонкощів. В іншому випадку ніжна квітка раптово перетвориться на потертий лист, коли ваш пеніс знаходиться в ерегованому стані. З м'ясним пенісом ви можете бути трохи гнучкішими при виборі, тому що навіть якщо у вас є ерекція, ваш пеніс не стане набагато більшим.

Є також деякі художники, які повністю відкидають татуювання на пенісі і не прикрашатимуть його ні за які гроші. Тому спочатку вам потрібно знайти татуювальника, який готовий це зробити. Звичайно, ви також повинні мати на увазі, що одужання на цьому етапі, ймовірно, буде не надто приємним.

# ЦІКАВИЙ

Це лише чутка, що під час татуювання пеніс має бути в ерегованому стані. Утримувати стояк протягом одного-двох годин практично неможливо.

4 ФОРМИ ТАТУЮВАННЯ ПЕНІСУ

№1: ТАТУЮВАННЯ СТІЛКА

Це одна з найменш поширених татуювань, оскільки головка – надзвичайно чутливе місце. Навіть якщо ваш татуювання використовує знеболювальну мазь, повністю уникнути болю вам не вдасться. Теоретично татуювання на головці можливі, але їх робить не кожен фахівець. Якщо ви подивитеся на фотографії оголених чоловіків, повністю татуйованих, ви помітите, що головка майже завжди відсутня.

№ 2: ТАТУЮВАННЯ НА СТЕРЖНІ

Одне з найпоширеніших татуювань на пенісі – це татуювання на стрижні. Оскільки жирового прошарку тут практично немає, при укусі може виникнути біль. Татуювальник може зменшити їх, завдавши знеболювальної мазь, але повністю усунути їх не вийде. Татуювання на стрижні менше схильні до збільшення та зменшення статевого члена під час ерекції і тому є найбільш популярними серед татуювань на статевому члені.

№3: ТАТУЮВАННЯ НА ЛОБКОВОЇ КІСТКИ.

Для людей, які не особливо люблять терпіти сильний біль, татуювання на лобковій кістці є гарною альтернативою татуюванню на статевому члені. Під шкірою є пристойний шар жиру, який знижує (принаймні частково) больову чутливість. Досвідчені татуювальники порівнюють біль із болем від татуювання на плечі – хоча, звичайно, кожна людина відчуває біль по-різному. Оскільки в цей момент руху мало, ви можете вибрати з повного набору мотивів для кістки лобка, за умови, що є достатньо місця.

№4: ТАТУ ЯЇЧКА

Чесно кажучи, татуювання яєчок насправді не має нічого спільного з пенісом, але ми також не хочемо нехтувати яєчками як придатком. Однак татуювання тут роблять рідко, оскільки шкіра мошонки не тільки змінюється з віком, але й сильно зморщується – і тому мало підходить для такого виду прикраси тіла. Тонкий шар шкіри на яєчках також дуже складно формується, тому підбір малюнка навряд чи можливий.

ТАТУ НА ЧЛЕНІ: 5 ВАЖЛИВИХ ПОРАД

№1: Ретельно вибирайте тату-майстра

Якби нам довелося підрахувати, ми сказали б, що лише десять із 100 тату-салонів готові зробити татуювання на пенісі. Тому вибір відповідного виконавця може стати непростим завданням. Обов'язково заздалегідь дізнайтеся, чи має татуювання вже досвід нанесення татуювань на пенісі. Навіть видатні тату-майстри, що вражають своїми роботами, можуть капітулювати перед пенісом. Печіння в цій галузі зовсім інше і не порівняти з іншими областями, такими як руки або ноги.

№2: ПОПЕРЕДНЬО РЕТАЛЬНО ВИЙМІТЬ І ПОБРАЙТЕ ПЕНІС.

Перш ніж приступити до прийому, необхідно провести інтимну гігієну. По-перше, татуювальнику буде неприємно, якщо ваш пеніс немитий і, можливо, неприємно пахне, а по-друге, ви заздалегідь усунете бактерії. Також видаліть волосся на стовбурі статевого члена, так як вони можуть заважати роботі. Ваш татуювання, ймовірно, все одно знову поголиться, тому що гладка шкіра обов'язкова.

№3: НІЯКОГО СЕКСУ ПІСЛЯ ТАТУЮВАННЯ

Відразу після пірсингу на татуювання наклеюється плівка, що захищає ранки від бактерій та мікробів. Важливо уникати сексу та мастурбації у перші кілька тижнів. Якщо татуювання на пенісі було зроблено на стрижні, ви, звичайно, можете торкатися голівки, але слід уникати самої рани.

№4: ТРИ ТИЖНІ ЗАХИСТИ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА

Не плавайте, не ходіть у басейн і не засмагайте – ці правила поширюються і на татуювання статевого члена мінімум протягом трьох тижнів. Вам також слід уникати мила принаймні в області рани. Однак вам слід ретельно вимити решту полового члена і, перш за все, стежити за тим, щоб під крайнім тілом не накопичувалася наповнена бактеріями смегма.

№5: ЛІКУВАЛЬНА МАЗЬ ЗЛАГОДЖУЄ

Вже через кілька днів на ранці утворюється скоринка, яку в жодному разі не можна здирати. Натомість ви оптимально дбаєте про свій пеніс, наносячи лікувальну мазь і зберігаючи шкіру еластичною та вологою. Нехай ваш тату-майстер порадить вам, який продукт найкраще підходить для чутливої ​​зони.

Щоб зробити татуювання на пенісі, потрібно трохи сміливості, оскільки це може бути досить неприємним. Однак прикраса тіла справді привертає увагу, якщо вона ретельно промальована. Добре подумайте, чи підійде вам таке татуювання в довгостроковій перспективі, і отримаєте пораду від досвідченого татуювальника.