+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Ванільний секс. Старий добрий квітковий секс не повинен бути нудним

Який ваш улюблений вид морозива? Вам більше подобається класична ваніль або вам більше подобається подвійна шоколадна крихта із солоною карамеллю та вихором з арахісової олії? Який стосунок усе це має до сексу? Ми пояснимо вам це зараз!

ЩО ТАКЕ ВАНІЛЬНИЙ СЕКС?

Термін "ванільний секс" часто використовується в БДСМ-сцені для позначення "класичного" сексу - без гри в силу і відданість, без бондажу, без фетишів, без ляпанців, просто старий секс. Терміни «квітковий секс» або «приємний секс» іноді використовуються як взаємозамінні, хоча останній не зовсім підходить вам не обов'язково бути особливо приємним, коли ви займаєтеся ванільним сексом.

Вираз насправді походить від ванільного морозива, тому що цей вид морозива дуже поширений і тому вважається досить нудним – принаймні з погляду любителів БДСМ. Людей, які не практикують БДСМ у ліжку, також називають «ванілами».

ВАНІЛЬНИЙ СЕКС СКУЧНИЙ?

Це як ванільне морозиво: для когось нудно, для когось класика. Те саме і з сексом: якщо ви просто займаєтеся сексом та інтимними відносинами зі своїм партнером і отримуєте від цього задоволення, ванільний секс, звичайно, не нудний.

Серед прихильників БДСМ термін «ванільний секс» іноді використовується в зневажливому значенні, а ванілі відкидаються як манірні або схвильовані. Але більшість людей насправді починають із ванільного сексу, дуже мало хто проводить свій перший раз у підземеллі БДСМ.

Відповідь на питання насправді досить проста: якщо вам більше не подобається секс, яким ви займаєтеся, зміните щось. Якщо ви продовжуєте отримувати задоволення, навіть якщо кожного разу спите разом у місіонерській позі — продовжуйте так само. Твій секс, твої правила!

ПРОКАЧАЙТЕ СВІЙ ВАНІЛЬНИЙ СЕКС: ОСЬ ЯК КВІТКОВИЙ СЕКС СТАЄ ТРОШКИ ГАРЯЧИМ!

Ванільний секс не обов'язково означає, що ви не можете внести різноманітність у своє особисте життя. Наступні поради можуть стати окрасою вашого ванільного морозива:

#1 - Затримка оргазму

Свідомо продовжіть заняття любов'ю та насолоджуйтесь своїм ванільним сексом повною мірою. Стимулюйте один одного, і щоразу, коли наближається кульмінація, ви зупиняєтеся і присвячуєте себе обіймам. Або ви просто спробуєте тантричний секс, який більше пов'язаний із самим моментом близькості, ніж з оргазмом.

#2 - Спробуйте різні пози

Якщо ви думаєте, що ванільний секс відбувається тільки в класичній місіонерській позі, ви помиляєтеся: у ванілі вам також відкритий широкий світ сексуальних поз. Раком , ложкою чи точніше португальським камбузом? Просто спробуйте і дізнайтеся, які ваші улюблені.

#3 - Чому завжди у ліжку?

Секс в основному відбувається в спальні, але з часом може стати досить нудно бачити той самий торшер у кутку знову і знову під час сексу. Так що просто шукайте інші місця для еротичного годинника, наприклад, душ або диван. На кухні на столі або в підвалі на пральній машині також може нагрітися. Звичайно, ви також можете під'їхати до озера або в ліс на машині і вдатися до своєї похоті.

#4 - Піднімися!

Щоб випробувати ванільний секс ще інтенсивніше, вам не потрібно відчайдушно пробувати різні пози. Достатньо, якщо змінено кут жіночого таза. Для цього вона підкладає під сідниці подушку, тому точка G під час проникнення стимулюється ще інтенсивніше. Місіонерська позиція особливо підходить для цього варіанта.

#5. Використовуйте секс-іграшки

Ванільний секс не означає, що ви не можете брати іграшки з собою в ліжко. Вібратори для пар, кільця для пеніса або анальні пробки зі стразом ідеальні і можуть принести всім учасникам масу задоволення. А може, весло чи пара наручників проберуться до вас у спальню?!

Який ваш улюблений сорт морозива зараз? Будь то справді смачне, якісне ванільне морозиво з хорошими інгредієнтами, ванільне морозиво із прихованими шматочками шоколаду та відтінком полуничного соусу чи подвійна шоколадна крихта із солоної карамелі та вихрової арахісової олії – головне, щоб вона вам подобалася!