+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про порнографію

Доступ до порнографії в такому достатку ще ніколи не був таким простим. Це особливо тішить усіх у Європі, бо порівняно з іншими країнами саме тут найчастіше дивляться.

ЩО ТАКЕ ПІРНО?

Визначення того, що таке порно, широке. Існують порнографічні зображення, тобто фотографії, малюнки та комп'ютерні зображення. Більшість людей, ймовірно, знають Playboy, але хто пам'ятає Blitz Illu, Praline чи решту журналів?

На зорі Інтернету порнографічні зображення були більш поширеними, ніж сьогодні, тому що великі відеофайли не могли завантажуватися так швидко. Порнографічні відеоролики та фільми зараз дуже поширені – на відомих безкоштовних порносайтах можна знайти тисячі та тисячі фільмів. Здебільшого це так звана жорстка порнографія, тобто порнографічні матеріали, в яких крупним планом зображені вертикальні геніталії, статевий акт або навіть насильство за взаємною згодою. Навпаки, існує м'яке порно, яке раніше показувалося на приватних телеканалах у нічних програмах без демонстрації основних статевих органів. Всі ми, ймовірно, бачили деякі з цих типів порно раніше.

ДЕ ЗНАЙТИ ПОРНО?

На відомих безкоштовних порносайтах можна знайти порно на будь-яку легальну тему. Секс-пародія на великі фільми-блокбастери, нішеві фетиші, усі сузір'я людей тощо. Це чудове місце, щоб переглянути та дізнатися, що людей (може) збуджувати. У той же час ці сайти не позбавлені своїх проблем — зрештою, доступні там фільми можна порівняти з піратськими копіями. Актори не заробляють на цьому жодних грошей. Люди ходять у кіно, щоб переглянути останні фільми своїх улюблених акторів, але мало хто платить за покупку фільмів своїх улюблених акторів. Або рідко в цьому зізнавайтеся.

ПОРНОГРАФІЯ: ЗА КАДРОМ

Водночас часто трапляється, що легкий доступ і, отже, часте перегляд порно може призвести до страждання власної самооцінки. Порнофільми фільми! Для них є сценарії, є постановки та зазвичай порнофільми монтуються разом. Вся підготовка не показана, але правда в тому, що приймаються препарати для ерекції, такі як Віагра, використовуються смазки і, особливо при таких практиках, як анальний секс або фістинг, попередньо приймаються розтяжки та час.

А ось що бачать споживачі: іноді годинник сексу без підготовки та консультації, величезні пеніси, великі груди, поголені тіла, велика кількість еякуляту та багато іншого. Багато людей порівнюють себе з порноакторами і тому вважають себе менш привабливими або недооцінюють своє тіло. З одного боку, це зрозуміло – коли ти маєш можливість уважно спостерігати за геніталіями інших людей та порівнювати їх зі своїми, але з іншого боку, часто забувають, що акторів обирають і наймають ще й через їхні геніталії. Отто Нормал може тільки програти. Це одна з причин, чому категорія «аматорського» порно стає все більш популярною та популярною. Багато хто просто хоче бачити більш реалістичні пари.

ПОРНОГРАФІЯ: ЧОЛОВІКИ ПРОТИ ЖІНОК

Скрізь ви читаєте, що порно дивляться більше чоловіків, ніж жінок – і це справді так. Безкоштовне порно, яке можна знайти в Інтернеті, зазвичай є чоловічими фантазією, створеними чоловіками для чоловіків. Чоловіків збуджує крупний план геніталій, і ви часто бачите це порно. У деяких гетеросексуальних чоловіків порно не видно або це його точка зору, тому що у фантазіях гетеросексуального чоловіка жінка грає велику роль. Тому основна увага приділяється її тілу.

Передбачуване «лесбійське порно» часто можна виявити по довжині нігтів актрис, а також воно служить для задоволення чоловічих фантазій. Жінки, які займаються сексом з жінками, зазвичай мають короткі нігті, щоб не пошкодити піхву. Все це приклади, які показують, що жінки не є цільовою групою. І саме тому жінки споживають менше. Існує порно, зняте жінками для жінок, але зазвичай платне і тому негаразд широко поширене. Прикро – багатьом чоловікам, напевно, також було б дуже цікаво подивитися фільми, засновані на жіночих фантазіях.