+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жіноче домінування зі страпоном

Все більше і більше людей зізнаються у своїй пристрасті до БДСМ та різних фетишів. Якщо чоловік не має партнерки або не поділяє своїх сексуальних потреб, часто рекомендується відвідувати студію СМ.

Класична причина відвідування домінанти полягає в тому, що багато чоловіків хочуть анального проникнення. Це не обов'язково має якесь відношення до гомосексуалізму. Тому що: Деякі чоловіки знаходять збуджуючим, коли жінка проникає в них анально. Як це має працювати? Дуже просто: домина використовує страпон. Ця сексуальна практика, коли чоловік задовольняється жінкою з фалоімітатором, також називається пеггингом. Для чоловічої статі така форма сексу найчастіше буває надзвичайно збуджуючою і зазвичай навіть призводить до сильного оргазму. Це відбувається головним чином тому, що таким чином стимулюється простата, таємний центр насолоди чоловіка.

ЩО ТАКЕ СТРАПОН?

Страпон - це секс-іграшка, яку також часто називають фалоімітатором-страпоном. По суті, це просто фалоімітатор, прикріплений до так званої шлейки або трусиків. Ця шлейка зазвичай виготовляється зі шкіри, але зустрічаються моделі із пластику або латексу. Пані одягає цей амулет задоволення на стегна і таким чином має ідеальну копію пеніса.

Існують різні версії страпонів за матеріалами, формами і розмірами. З деякими страпонами фалоімітатор також можна замінити, щоб поступово збільшувати діаметр. Після того, як анус був обережно розтягнутий невеликим розміром, проникнення можна здійснити за допомогою фалоімітатора більшого розміру. Звичайно, ви завжди повинні використовувати достатньо мастила, щоб звести до мінімуму ризик травмування.

#ВАЖЛИВО

Страпон принципово призначений як прив'язування. Лесбійські пари також люблять використовувати страпон під час сексу. Для цієї мети також існують страпони, оснащені двома або трьома дилдо.

ПАНІ ЗІ СТРАПОНОМ: БАГАТО ЧОЛОВІКІ ЗАВАЖАЮТЬСЯ ПЕГГІНГОМ

Пеггінг – це сексуальна практика, яка стає все більш популярною – і не лише у професійних студіях SM! Все більше і більше пар відкривають для себе цю сексуальну різноманітність у своєму особистому житті. Насамперед це рольова гра. Жінка, яку інакше часто сприймають як покірну та покірну, в даному випадку є босом на рингу, одягає страпон та задовольняє чоловіка анально.

Кожен, хто відвідує домінанту зі страпоном, має й інші мотиви. Тому що: Як випливає з імені Доміна, чоловік повинен підкорятися, вона його коханка. Вона хоче дати чоловікові відчути, як це, коли його беруть ззаду. Для цього вона може використовувати різні фалоімітатори, у тому числі тонкі та товсті, тверді та м'які.

Ось як проходить візит до домінанту зі СТРАПОНОМ

Навіть якщо домінанта носить штани або, швидше, фалоімітатор, чоловік часто може вирішити для себе, чи він хоче проникнення ззаду або спереду. Якщо домену забажає, вона також виконає дрочку пальцями, що підніме збудження на неймовірні висоти. Проникнення жіночим страпоном може бути як покаранням, і нагородою.

Якщо домінанту не влаштовує поведінка Джона, вона може змусити його відсмоктувати страпон ротом. Ще більш суворим покаранням може стати необхідність випити власну сперму. Як правило, клієнтку під час процедури фіксують страпоном, іноді на спеціальній естакаді чи кріслі гінеколога, оскільки це ще більше посилює почуття приниження. Популярні варіанти включають контроль оргазму та примусову еякуляцію рабині.