+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний секс – Тільки з презервативом!

Анальний секс – Тільки з презервативом!Анальний секс дуже збуджує багато пар. Людям, що люблять експериментувати, особливо подобається пожвавлювати своє особисте життя анальним сексом. Звісно, ​​постає й питання правильної контрацепції. Однак коли справа доходить до анального сексу без презервативу, ми явно дотримуємося думки, що без презервативу нічого не вийде! Нижче ми розповімо, чому це стосується не лише сексуальних партнерів з незнайомими людьми, але й чому пеніс без презервативу не повинен відчиняти задні двері, якщо у вас є довідка про стан здоров'я.

АНАЛЬНИЙ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ? КРАЩЕ НЕ ТРЕБА!

Отже, будьмо чесними: презервативи не є абсолютно необхідними для анального сексу, але їх обов'язково слід використовувати. Чому? Щоб захистити себе подвійно!

Наприклад, ймовірність передачі захворювань, що передаються статевим шляхом при анальному сексі в шість разів вище, ніж при вагінальному сексі . Причина криється у природі слизової оболонки анального отвору, яка значно менш еластична та схильна до мікророзривів. Ці тріщини є ідеальним живильним середовищем для передачі вірусів, бактерій та інших мікробів.

Незалежно від того, наскільки ретельно дотримується гігієна, в анальному каналі природно присутні фекальні бактерії, які можуть призвести до подразнення та запалення статевого члена. Презерватив захищає вас та вашого партнера.

А як щодо вагітності з аналом? Хороша новина: завагітніти від анального сексу спочатку малоймовірно. Проте теоретично завагітніти під час анального сексу можна. Якщо сперма виходить із заднього проходу після анального сексу і потрапляє у піхву, окремі сперматозоїди можуть пробитися до яйцеклітини, яка може бути заплідненою. Хоча ймовірність набагато нижча, ніж при класичному вагінальному статевому акті, виключати її не можна.

Наскільки безпечний анал без презервативу

НАСІЛЬКИ БЕЗПЕЧНИЙ АНАЛ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ?

Під час анального сексу без контрацепції можна заразитися різними інфекціями, що передаються статевим шляхом. Сюди належить, наприклад, ВІЛ-інфекція. Якщо ви і ваш партнер не зовсім здорові, під час анального сексу завжди слід скористатися презервативом!

Для активного партнера анальний секс без контрацепції збільшує ризик інфекції сечовивідних шляхів. Існує ймовірність того, що кишкові бактерії можуть потрапити до уретри та викликати інфекцію. Таким чином, безперечно існує кілька ризиків, яким ви наражаєте себе, займаючись анальним сексом без презервативу.

ЯК УНИКНУТИ ЗАРАЖЕННЯ ПІД ЧАС АНАЛЬНОГО СЕКСУ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ

№1: КОЛОНАЛЬНИЙ ПРОМИВ

Очищення ануса також є гарною ідеєю, якщо ви користуєтеся презервативами . Якщо ви хочете зробити це без презервативу, промивання товстої кишки може бути більш доцільним. У спеціалізованих магазинах можна придбати спеціальні насадки для душового шлангу. Ви можете вставити їх і потім промити кишечник теплою водою. Так виводяться залишки випорожнень.

№2: НЕ ПЕРЕКЛЮЧАЙТЕСЯ

Жінка може заразитися інфекцією сечовивідних шляхів від кишкових бактерій. Ось чому ніколи не слід просто так переходити від анального сексу до вагінального. У проміжках слід очищати пеніс теплою водою. Тільки тоді ви зможете безпечно ввести його у піхву. Однак для очищення використовуйте м'які лосьйони.

№3: ТЕСТ, ТЕСТ, ТЕСТ

Обов'язково здайте аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом, перш ніж займатися анальним сексом без презервативу! Тому що тільки якщо ви здорові, ви зможете не заразити один одного.

№4: Сеча стерильна

Це не просто приємно після анального сексу. Стерильна сеча ретельно промиває сечовивідні шляхи чоловіків та жінок після сексу. Це вимиває небажані бактерії, і інфекція сечовивідних шляхів не виникає. Практично такий вбудований уретральний душ, правда?

№5: ПРОФІЛАКТИКА

Щоб захистити себе від вагітності навіть без презервативу, слід застосовувати інші форми контрацепції. Пігулки, ВМС чи інші гормональні методи контрацепції – правильний вибір. Сперматозоїди можуть потрапити з кишечника через промежину у піхву і (за певних обставин) призвести до вагітності.

ПИТАННЯ ПРО АНАЛЬНИЙ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ

ЧИ ДОЗВОЛЕНО АНАЛЬНИЙ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ ПАРАМ?

Ми не можемо вам заборонити щось робити, але можемо порадити цього не робити! Навіть якщо ви і ваш партнер близькі і займаєтеся сексом тільки один з одним, анальний секс є ризиком для здоров'я, якщо він відбувається без гуми. Грибкова інфекція, герпес, гострі кондиломи – існує безліч захворювань, які можуть існувати навіть без зміни партнера і часом навіть непомітно. Особливо легко передаються при анальному сексі.

ЧИ АНАЛЬНИЙ СЕКС НЕ ПРИЄМНІШЕ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ?

Деякі люди переконані, що секс гарний лише без презервативу. Насправді тонке латексне покриття рідко заважає і може мати переваги, особливо під час анального сексу. Якщо ви вибираєте спеціальні анальні презервативи, вони мають спеціальну змащувальну плівку, яка робить проникнення та рухи чоловіка приємнішими.

ВИ Б ПЕРЕДУМАЛИ ЗАНЯТИСЯ АНАЛЬНИМ СЕКСОМ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ ЧЕРЕЗ ЗМАЗКУ?

Хороший анальний секс вимагає хорошої порції анальної смазки, це ясно. Але чи це означає, що вам доведеться відмовитися від презервативів? Абсолютно ні, тому що більшість презервативів можна використовувати зі змащенням. Це робить задоволення ще гладкішим, і будь-який біль під час проникнення може бути зменшено. Так що ненависний презерватив насправді має безліч переваг.

ЩО МОЖЕ ВИПАДТИ ПІД ЧАС АНАЛЬНОГО СЕКСУ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ?

Порівняно з вагінальним статевим актом ризик передачі ВІЛ при анальному сексі у п'ять-шість разів вищий. Рівень інших захворювань, що передаються статевим шляхом також високий. Крім того, активні чоловіки також схильні до ризику інфекції сечовивідних шляхів, яка може виникнути через присутність фекальних бактерій. Хоча їх можна заздалегідь зменшити за допомогою анального душу, певною мірою вони присутні.

ЯКЩО У ВАС АЛЕРГІЯ НА ЛАТЕКС, ЧИ МОЖЛИВИЙ АНАЛЬНИЙ СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ?

Навіть якщо у вас є алергія на презервативи, вам не обов'язково відмовлятися від безпечного сексу під час анального статевого акту. Існують альтернативи матеріалів, що не містять латексу, які також підходять для анального сексу. Якщо ваш партнер стверджує, що має алергію на латекс, і хоче переконати вас зайнятися анальним сексом без презервативу, ви можете відмовитися і наполягти на безпечному сексі.

ЩО ПОТРІБНО І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ АНАЛЬНОМУ СЕКСІ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ

  • Незважаючи на гігієну, анальний канал ніколи не буває вільним від бактерій, тому перед анальним сексом завжди робіть анальний душ або промивання товстої кишки, щоб звільнити пряму кишку від випорожнень та бактерій.
  • Використовуйте мастило, щоб не дуже дратувати гемороїдальні вузли в анусі і уникнути болю під час сексу.
  • Похід у туалет після статевого акту для вимивання кишкових бактерій з уретри може запобігти інфекціям сечовивідних шляхів.
  • Повністю відмовтеся від контрацепції - також існує ризик завагітніти під час анального сексу, якщо сперма потрапить у піхву.
  • Ризик передачі ВІЛ вищий, ніж при вагінальному сексі.
  • Слизова оболонка анального чутлива і схильна до мікророзривів, тому від захворювань, що передаються статевим шляхом, захистить тільки презерватив.
  • Анальний секс без презервативу з новим партнером без перевірки на інфекції, що передаються статевим шляхом.
  • Рухайтеся від ануса прямо у піхву, не промиваючи пеніс між ними.

ВИСНОВОК: БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВУ КРАЩЕ НЕ ЗАЙМАТИСЯ АНАЛОМ

Для багатьох пар анальний секс є невід'ємною частиною сексуального життя. Анал без презервативу особливо турбує багатьох людей. Для того, щоб ви могли насолоджуватися цим, контрацепція необхідна, тому що це неправда, що ви не можете завагітніти при анальному статевому акті та ризик зараження венеричними захворюваннями значно вищий, ніж при вагінальному статевому акті. Якщо ви приймете правильні запобіжні заходи, ви зможете отримати ще більше задоволення від анального сексу без презервативу.