+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Аутосексуальність: коли люди бажають себе найбільше

Аутосексуальність: коли люди бажають себе найбільшеДля більшості людей застосовується таке: вони шукають одне велике кохання та ідеального партнера мрії. Але деяким людям не потрібно довго шукати, бо вони вже знайшли ідеальну людину. Все, що їм дійсно потрібно зробити, це подивитися в дзеркало, тому що вони люблять себе найбільше.

У цьому випадку також йдеться про аутосексуальність - особливу схильність, яку іноді розглядають як фетиш. Любов до себе принципово дуже важлива та похвальна, адже тільки той, хто вміє любити і приймати себе, зможе збудувати здорові стосунки з іншими людьми. Однак аутосексуальність не має нічого спільного з цією бажаною любов'ю до себе або великою впевненістю у собі.

Аутосексуальні люди знаходять себе та своє тіло надзвичайно збуджуючими; вони є центром їхньої еротичних фантазій. Вони вважають за краще насолоджуватися власною компанією, але це не означає, що вони йдуть зі свого оточення. Але аутосексуальність немає нічого спільного з нарцисизмом. Аутосексуальність - це незвичайна тенденція, при якій люди, що нею зачіпаються, зосереджуються насамперед на собі. Вони нерідко воліють секс із собою, т. е. мастурбацію, оскільки вони найбільш близькі себе.

АУТОСЕКСУАЛЬНІСТЬ – ЩО ЦЕ ТАКЕ НА САМІЙ СПРАВІ?

Якщо хтось аутосексуальний, він не бажає нікого іншого так сильно, як себе. Вільний час автосексуали часто люблять проводити на самоті і, наприклад, запрошують повечеряти себе в ресторані. В основному ці люди закохані в себе і відчувають себе романтичні почуття. Якби вони могли одружуватися самі з собою, вони, мабуть, так і зробили б. Аутосексуалам не потрібний партнер, щоб насолоджуватися повноцінним життям.

Будь-який аутосексуал знаходить своє тіло надзвичайно захоплюючим. Саме тому автосексуали часто люблять проводити час перед дзеркалом і пестити себе. Якщо ви вважаєте себе сексуальним і це вас збуджує, це можна вважати формою аутосексуальності. Аутосексуальність часто насправді відноситься до сексуальної активності, яка також зосереджена лише на собі. Тому мастурбація є дуже важливою темою, але це не означає, що секс із іншими людьми також не практикується. Однак аутосексуали ніколи не сприймають інших людей такими ж спокусливими та привабливими, як вони сприймають себе.

#ЦІКАВО

Є багато послідовників цього фетишу, які навіть асексуальні. Це означає, що вони взагалі не зацікавлені у сексуальній активності. Це означає, що аутосексуали можуть обходитися без сексуальності.

Аутосексуальність та стосунки

АУТОСЕКСУАЛЬНІСТЬ І ВІДНОСИНИ: ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ?

Аутосексуальність може виявлятися по-різному, оскільки прояви дуже різні. Коли справа доходить до аутосексуальності, ви маєте справу з величезним спектром. Деякі пацієнти відчувають сексуальне задоволення лише під час мастурбації. Вони знаходять у цьому задоволення і не відкриті для відносин із іншими.

Однак цілком можливо, що аутосексуали найбільше бажають себе, але не відкидають принципово секс з іншими. Ви навіть можете впасти у романтичні почуття та укласти довгострокове партнерство. Люди стають аутосексуальними не тому, що були розчаровані у попередніх відносинах і тому здалися. Звичайно, є й люди, які більше не хочуть мати нічого спільного з потенційними партнерами, хоча б тимчасово, і вважають за краще залишатися на самоті. Однак у цьому випадку це далеко не аутосексуальність.

ВСЕ БІЛЬШЕ І БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ ЯВЛЯЮТЬСЯ АУТОСЕКСУАЛАМИ?

Довгий час тема аутосексуальності не привертала увагу громадськості. Ось чому в даний час здається, що все більше людей є аутосексуалами. Але це зовсім не так, адже автосексуали існували завжди. Багато автосексуалів живуть у двох світах. Ви насолоджуєтесь моментами, проведеними віч-на-віч із собою, але у вас також є бажання і до інших. Якщо замислитися, багато людей в тій чи іншій мірі аутосексуальні, тому насправді це трохи нормально. Аутосексуальність теж не слід плутати з егоїзмом! Аутосексуали зазвичай ведуть абсолютно нормальне соціальне життя, в якому друзі та сім'я знаходять своє місце.

Теоретично багато людей могли б назвати себе аутосексуалами, оскільки ця схильність схожа на надмірну самовпевненість. Якщо хтось аутосексуальний, він найбільше бажає себе, але в нього також можуть бути стосунки, які приносять задоволення сексуальним життям.