+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Мастурбація

МастурбаціяМайже кожна доросла людина в якийсь момент свого життя стикалася з мастурбацією, навіть якщо більшість людей про це не говорять. Чоловіки та жінки люблять протягнути собі руку допомоги, особливо у молодості чи в періоди життя без постійного партнера.

Але не лише самотні люди люблять часто мастурбувати. Ця особлива форма любові себе також може викликати хвилювання у ліжку у відносинах. Як і чому, ви дізнаєтесь нижче.

КУЛЬМІНАЦІЯ В САМОТНІ І РАЗОМ

Не хвилюйтеся, якщо ваш партнер мастурбує, це не обов'язково означає, що він чи вона незадоволені вашою статтю. Невпевненість у собі недоречна, якщо мастурбація покликана покращити ваше особисте життя. Просто подивіться на це так: це відмінний знак довіри, коли ваша кохана людина нестримно мастурбує перед вами до кульмінації.

Одне можна сказати, напевно: сольна еротика може бути важливою частиною повноцінного сексуального життя. Мастурбація – наприклад, за допомогою рук чи фалоімітатора – це щось більше, ніж просто доведення себе до оргазму. Світ мастурбації сповнений пристрастей, бажань та експериментів. Іграшки та різні зміни положення привносять трохи активності до спальні будинку (або там, де це найкраще працює!).

#ФАКТ

Якщо ви ще й регулярно мастурбуєте, ви у «хорошій компанії». Згідно з опитуваннями, в Україні це роблять 90% чоловіків та 80% жінок. І не тільки люди отримують задоволення від сексу самі з собою: олені, мавпи, моржі і навіть білки теж люблять так побалувати себе.

СТИМУЛЯЦІЯ ЕРОГЕННИХ ЗОН

Використання лубриканта для мастурбаціїБагато людей починають відкривати собі своє тіло пізніше підліткового віку. Це абсолютно нормально і ніколи не повинно бути джерелом вини чи осуду.

Підлітки та чоловіки чоловічої статі традиційно беруть свій пеніс в руку та притискають крайню плоть до голівки статевого члена. Результат: стимуляція, що дозволяє досягти оргазму. Підлітки та жінки або концентруються на точці G у піхві, або на стимуляції клітора власними пальцями або відповідними секс-іграшками.

Однак на тілі чи всередині нього є ще багато областей, які можуть спричинити «приємні відчуття». У чоловіків є додаткові ерогенні зони на придатках яєчка та простаті. Коли ця сфера стимулюється, деякі чоловіки повідомляють про новий досвід оргазму. Але немає жодної гарантії, що ви досягнете оргазму, вам просто потрібно спробувати, якщо хочете;).

У жінок саме соски і анус можуть призвести до екстатичних оргазм - хоча чоловіки теж не виключені з цього. Проте анального оргазму насправді немає, навіть якщо дотик до анальної зони може опосередковано викликати кульмінацію з допомогою збільшення задоволення.

Як це часто буває, і в цьому випадку те саме: кожна жінка і кожен чоловік індивідуальні! Тому зазвичай можна просто спробувати те, що вам подобається, на собі.

МАСТУРБАЦІЯ – ЦЕ НОРМАЛЬНО

Мастурбація, як і раніше, викликає негативну стигму в деяких частинах суспільства. Багатьом людям соромно відкрито зізнатися, що вони люблять побалувати себе. Але чому? Чи покладаєтеся ви на іграшки або на свої руки, залежить тільки від вас!

Деяким жінкам подобається використовувати фалоімітатори та вібратори під час занять коханням віч-на-віч. Чоловіки можуть вибрати реалістичне зображення піхви , ануса чи рота.

Коротко: є кілька способів довести себе до оргазму. Мастурбація може бути такою ж інтенсивною та тривалою, як і заняття любов'ю з двома або більше людьми. Щоб усе підійшло, дуже важливий правильний настрій.

Романтична атмосфера зі свічками та стимулюючим ароматом часто допомагає трохи розслабитись. Ніжні ласки та ніжні дотики до особливо ерогенних зон створюють ідеальну основу для прелюдії із самим собою. Це часто також важливо для інтенсивного оргазму під час мастурбації, як і під час сексу з партнером.

Секс-іграшки можуть забезпечити ще більшу різноманітність

Секс-Іграшки можуть забезпечити ще більшу різноманітність

Секс-іграшки зараз популярніші, ніж будь-коли – як для мастурбації, так і для спільних занять любов'ю між двома, трьома і навіть більше людьми. Зокрема, вибір для жінок зараз дуже великий. Але чоловічих іграшок для одиночних дій теж достатньо, і на еротичному ринку з'являється все більше і більше іграшок для чоловіків - деякі з них варто спробувати;).

Єдине, що важливо – використовувати тільки призначені для цього іграшки, а не предмети, що є у продажу. Інакше це часто може спричинити проблеми зі здоров'ям. Будь ласка, не йдіть на компроміси та покладайтеся на якість виробників.

Завдяки цій ідеальній підготовці ніщо не завадить вашому наступному сеансу мастурбації. Розважайтеся поодинці або разом зі своїм партнером. Є що випробувати.