+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Бондаж – інформація про захоплюючу любовну гру

Що таке рабство? Бондаж, літера "Б" у слові "БДСМ", зазвичай описує бондаж-ігри. Але рабство – це просто рабство.

ЯКІ ВИДИ РОБИ ІСНУЮТЬ?

Бондаж можна виконувати по-різному та використовувати для різних цілей. Іноді використовуються різні матеріали та допоміжні засоби, наприклад, мотузки, шнурки, (шкіряні) ремені або Андріївський хрест.

Однією з форм може бути обмеження свободи пересування вашого партнера, щоб зробити секс більш захоплюючим та захоплюючим. Сюди належить, наприклад, використання наручників. Прикріплення зап'ястків до спинки ліжка наручниками може бути дуже привабливим для деяких людей, тому що вони почуваються деякою залежністю від них. Ви більше не можете керувати руками, а інша людина цілує, пестить, лиже ваше тіло. Цей тип зв'язування часто поєднується з пов'язкою на очах, щоб одночасно обмежити почуття дотику та зору та загострити інші почуття.  

Бондаж також можна виконувати за допомогою мотузок довжиною в кілька метрів - або для обмеження руху, для того, щоб залишатися в певних положеннях (наприклад, під час порки), щоб залишатися в положеннях, які з часом можуть стати болючими (наприклад, як покарання), або з естетичних міркувань. У бондажі можна використовувати складні техніки бондажу, які зрештою призводять до симетричних візерунків і вузлів – тут, ймовірно, найбільш відомий шибарі з Японії. Зараз існує безліч курсів з вивчення певних форм бондажу. Деякі також використовують самобондаж для мастурбації, тому що зв'язування викликає у них сильне сексуальне збудження.

НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИКОНАННІ БОНДАЖУ?

Незалежно від того, яка форма зв'язування використовується, важливе основне правило полягає в тому, що пов'язану людину не можна залишати одного. Це означає, що ви можете запобігти нещасним випадкам і швидко звільнити людину від ланцюга у разі надзвичайної ситуації. Звісно, ​​із самобонажем це складно, тому тут треба бути обережним.

ЧОМУ БОНДАЖ ТАК ПРИВАЖАЛЬНИЙ?

З психологічної точки зору, з одного боку, йдеться про те, щоб опинитися у владі рабства. Ви повністю віддаєте себе іншій людині, і вона ставить вас у певне становище. Крім того, ви залишаєтеся в цій позі, щоб принести іншій людині сексуальне задоволення. Ваше власне тіло і власні отвори тіла служать для задоволення від іншої людини – багато людей знаходять цю ідею дуже захоплюючою.  

Це також служить самооцінці: моє тіло, моя істота у владі самого себе, тобто я збуджую іншу людину! Крім того, можна додати й раніше згаданий аспект: я не можу рухатися, я не можу робити те, що хочу, я у владі, мене використовують. Ви відчуваєте сильне сексуальне бажання та оргазм дуже інтенсивний. Якщо ви хочете спробувати бондаж, ви повинні робити це крок за кроком, щоб з'ясувати, наскільки збуджує обмеження рухів. Вам слід заздалегідь поставити такі питання:

  • Наскільки сильно хочу бути пов'язаним?
  • Як довго я хочу залишатися пов'язаним?
  • Наскільки я хочу більше не мати змоги рухатися?
  • Чи хочу я носити пов'язку на очах ?
  • Чи хочу я просто залишатися пов'язаним якийсь час, чи я хочу, щоб мене зв'язали і проникли орально/вагінально/анально?
  • Чи хочу я поєднувати зв'язок з іншими фетишами, які можуть бути?

Як бачите, бондаж також можна інтегрувати або поєднувати з вашим попереднім сексуальним життям. Як і у всіх видах БДСМ, бажано домовитися про кодове слово або безпечне слово, щоб можна було швидко перервати бондаж-гру.