+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що потрібно знати про менструацію?

Що потрібно знати про менструацію?Якогось моменту статевого дозрівання настає момент, коли менструація говорить «привіт» раз на місяць. На жаль, це не завжди те, що вам хочеться, тому що момент більш ніж невідповідний. І іноді це удача, якщо ви раніше боялися вагітності.

У будь-якому випадку факт залишається фактом: менструація є природною частиною здорового жіночого тіла. Тим не менш, глибокі знання про значення і мету, процес та аномалії періоду не завжди доступні. Ми підсумовували вам все, що вам слід знати про менструацію.

ЧОМУ У ЖІНОК БУВАЮТЬ МІСЯЧНІ?

У дівчат зазвичай перші місячні з'являються у віці від одинадцяти до 15 років. Природа призначила людину для розмноження. Саме до цього жіночий організм щомісяця готується, дозволяючи яйцеклітинам дозріти для запліднення. Якщо вони не запліднені, ці яйцеклітини гинуть та виводяться з організму, викликаючи кровотечу.

Ця вагінальна кровотеча викликана виділенням слизової оболонки матки незаплідненої яйцеклітини. Таким чином, менструація зазвичай є ознакою того, що ви не вагітні. Однак навіть під час вагітності менструація може настати незабаром після успішного запліднення.

Повний цикл починається у перший день менструації. Щойно відбувається кровотеча, організм знову починає готуватися до запліднення. Якщо запліднення знову не відбувається, другий наступний цикл починається з відновлення кровотечі.

Як довго триває цикл?

Менструальний цикл триває приблизно чотири тижні, відхилення на кілька днів трапляються досить часто і варіюються від жінки до жінки. Якщо у вас менструація кожні 25–35 днів, вам взагалі нема про що турбуватися. Якщо у вас є сумніви, ви, звичайно, можете у будь-який час звернутися до свого гінеколога – і вам це потрібно зробити!

Що допомагає від дискомфорту під час менструації?

ЩО ДОПОМАГАЄ ВІД ДИСКОМФОРТУ ПІД ЧАС МЕНСТРУАЦІЇ?

Деякі жінки позбавлені дискомфорту під час менструації. Можливо, ви один із щасливчиків, у яких немає проблем із менструальним циклом. Однак дискомфорт під час менструації може стати для деяких дуже неприємним.

Скарги можуть виявлятися по-різному. Симптоми можуть змінюватись від головного болю та спазмів шлунка до діареї та болю в спині. Вони часто починаються за кілька днів до кровотечі. Іноді жінкам доводиться терпіти такий біль кілька днів. То що ви можете з цим поробити?

Прості домашні засоби, такі як тепло, фізичні вправи або лікарські рослини, іноді можуть творити чудеса і помітно полегшити біль. Якщо біль стає нестерпним, після консультації з лікарем можуть допомогти ліки, що відпускаються за рецептом.

ВСЕ ЗНИКЛО? СПОЧАТКУ ЗРОБІТЬ ГЛИБОКИЙ ВДІХ!

Ви перестаралися та не готові до вагітності у своїй нинішній життєвій ситуації? Не турбуйся! Навіть якщо у вас не йдуть менструації, як планувалося, це не обов'язково має бути правильною ознакою вагітності.

Є багато критеріїв, які можуть спричинити затримку менструації. Крім гормонів, на менструацію також впливають стрес, дієта, фізичні вправи та вага. Іноді менструація може повністю припинитися. Тому часто буває досить небагато терпіння, поки кровотеча нарешті не розпочнеться. Якщо ви не впевнені, вам, звичайно, слід звернутися до свого гінеколога.

#НЕБЕЗПЕКА

Навіть якщо у вас ось-ось почнуться місячні і під час них у вас був незахищений статевий акт, вам слід пройти тест на вагітність, щоб уточнити, чи можливо запліднення.

ЧИ МОЖЛИВИЙ СЕКС ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ?

Так, секс під час менструації також можливий без будь-яких проблем. Можливо, ви не фанат менструального сексу, тому що він може закінчитись кривавою лазнею, але для цього є рішення.

Тому що деякі жінки мають особливо сильне бажання сексу, особливо під час менструації. Тут можуть допомогти м'які тампони. Вони дозволяють займатися сексом відносно безкровно навіть під час менструації, тому вам не доведеться турбуватися про кровотечу, поки ви зайняті найпрекраснішою справою на світі.

Менструація: прокладка, тампон чи менструальна чаша?

МЕНСТРУАЦІЯ: ПРОКЛАДАННЯ, ТАМПОН ЧИ МЕНСТРУАЛЬНА ЧАША?

Під час менструації можна вибирати між різними засобами гігієни. Найбільш поширеними продуктами є прокладки та тампони. Хоча гігієнічні прокладки помітніші, ними простіше користуватися. Але саме тому, що тампони настільки непомітні, багато жінок обирають тампони.

Менструальна чаша зарекомендувала себе реальною альтернативою тампонам. Перевага менструальної чаші в тому, що вона може вбирати більше крові, ніж більшість інших продуктів і при цьому виділяє менше запахів. Крім того, у довгостроковій перспективі вони значно дешевші, оскільки менструальну чашу можна використовувати протягом кількох років. Крім того, він виробляє значно менше відходів.

ЩО ТАКЕ МЕНОПАУЗА?

Після певного віку у жінок починається так звана менопауза. Це не постійний і не тимчасовий стан (як можна припустити слово «пауза»).

Менопауза визначає останній менструальний період жінки. Звісно, ​​ніколи не можна визначити заздалегідь, коли саме це почнеться. У середньому це відбувається у жінок після 40 років.

Місячні – це частина жіночого тіла. Однак зрушення у циклі є нормальними і можуть виникати частіше. З типовими симптомами під час менструації можна відносно добре боротися або полегшити їх за допомогою відповідних засобів.