+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Дрочка: поради та інформація про мастурбацію

Життя – це постійні злети та падіння – особливо, коли справа стосується мастурбації. Сьогодні ми докладніше розглянемо тему битви: що це означає, хто це робить і як це може бути ще красивіше? Ми пояснимо це вам.

ЩО ЗНАЧИТЬ ДРИГАТИСЬ?

Дрочка - це жаргонний термін, що означає мастурбацію, точніше, мастурбацію людей з пенісами. Спочатку цей термін не мав жодного відношення до сексу, а використовувався для натирання шкіряного взуття гуталіном (так званим воском для взуття) і для різних заходів щодо чищення та полірування - ну, раніше йшлося про блиск і чистоту, сьогодні це означає щось брудне .

Більшість людей з пенісами дрочать, ритмічно натягуючи крайню плоть на головку пеніса або проводячи рукою по всьому члену. У той же час при дроці можна використовувати такі допоміжні засоби, як мастурбатори; Деякі люди також дивляться порно або стимулюють інші ерогенні зони, наприклад простату. Вся справа зазвичай закінчується оргазмом і в кращому разі еякуляцією – і зазвичай набагато швидше, ніж сексом із партнером.

Іноді ви чуєте або читаєте вираз "дрочити когось", що означає дрочку з боку іншої людини. Але будьте обережні, не варто плутати це з іншим застарілим значенням: подрочить іноді означало когось побити.

ДРІБКА: ІНШІ ТЕРМІНИ ДЛЯ ВІДЗНАЧЕННЯ МАСТУРБАЦІЇ

Ох, назви для дрочки барвисті, різноманітні та різноманітні. Чи є приклади? Любить: мастурбувати, дрочити (відходити), дрочити, бити одного, відмахуватися від долоні, стругати, дмухати в трубу, лисину, заточувати меч, 5 проти Віллі, тиснути руку одноокому, Юрген давиться, задушивши земноводне, ... краще зараз утримаємося, бо весь день тут просидимо.

ДРАЧИМО ПРАВИЛЬНО: ЯК ЗРОБИТИ МАСТУРБАЦІЮ ЩЕ БІЛЬШ ПРИЄМНОЇ?

Тобі занадто нудно постійно дрочити вгору і вниз? Тоді ось кілька порад, які ви можете використати, щоб зробити мастурбацію трохи більш захоплюючою: 

  • Змінюйте темп і інтенсивність: просто пробуйте різні швидкості при дрочці. Почніть з повільних рухів та ніжного тиску та поступово збільшуйте.
  • Трохи відкладіть оргазм: Як уже говорилося, більшість людей при битті досягають оргазму набагато швидше, ніж під час статевого акту . Спробуйте свідомо трохи відкласти свій оргазм - виділіть достатньо часу, усамітніться в тихому місці і постарайтеся насолоджуватися мастурбацією якомога довше.
  • Пробуйте різні техніки: при дрібці більшість людей охоплюють пеніс рукою і рухають нею вгору і вниз, але ви також можете трохи змінити це.
    Наприклад, при дрібці стимулюйте обома руками верхню і нижню частину статевого члена або обмежтеся великим і вказівним пальцями. Інша техніка - "розведення вогню": ви кладете долоні з боків пеніса і обережно потираєте його, так само, як ви намагалися розпалити вогонь у літньому таборі. Тобі теж обов'язково буде спекотно...
  • Використовуйте мастило! Це завжди хороша порада як для дрочки, так і для сексу в цілому. Мастило забезпечує менше тертя і більш інтенсивні відчуття.
  • Стимулюйте анус і промежину. Деяким людям подобається масажувати промежину іншою рукою або стимулювати пальцями анус під час дрібки. Ви також можете використовувати спеціальні анальні іграшки під час дрочки, наприклад,анальні пробки з вібрацією. У деяких людей це призводить до дуже сильних оргазмів.

ДРІВКА: ПЕРЕВАГИ

У нас для вас дуже хороші новини, незалежно від того, що мама говорила раніше: дрочити корисно здоров'ю!

Мастурбація зміцнює імунну систему і є ідеальним способом зняти стрес. Оскільки щодо ранкового марафону мастурбації в понеділок, щоб почати тиждень правильно і залишити своїх колег в офісі усміхненими?

Дрібка також підтримує форму ваших плавців: термін зберігання вашої сперми насправді обмежений, вона псується через 3-4 дні. Так що сміливо викидайте кисле молоко час від часу, щоб звільнити місце для свіжого соку.

І нарешті, найкраще: сама по собі регулярна мастурбація може позитивно вплинути на вашу працездатність під час сексу в парі. Ви тренуєте свою стабільність та потенцію , а також можете навчитися відкладати оргазм. І, звичайно ж, ніколи не неправильно турбуватися про своє тіло і свої сексуальні фантазії. Дрочя, ви дуже добре дізнаєтесь, що вам подобається, і потім зможете краще повідомити про це під час статевого акту зі своїм партнером.

Отже, дорогі: приділіть більше часу сольному сексу та насолоджуйтесь чудовим світом дрочки!