+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Еякуляція: вся інформація про живий фінал!

Ми зазвичай використовуємо термін еякуляція для опису чоловічої еякуляції. Але чи знаєте ви, що жінки також можуть еякулювати? Ми даємо вам захоплююче розуміння теми еякуляції!

ЩО ТАКЕ ЧОЛОВІЧА ЕЯКУЛЯЦІЯ?

Коли ви сексуально збуджені, ваш пеніс стає ерегованим. Ця ерекція контролюється центром ерекції, який розташований у нижній частині спинного мозку. При подальшій стимуляції головки ці імпульси мігрують до центру еякуляції в ділянці нирок. М'язи сім'явивідної протоки, передміхурової залози і придатка яєчка скорочуються, викликаючи вихід секрету. Вони досягають задньої частини уретри, де їхнє розтягнення також стимулює м'язи тазового дна.

Тепер, коли все звучало дуже науково, перейдемо до найцікавішої частини:

Сильне збудження змушує м'язи скорочуватися до десяти разів. Це момент, коли еякулят викидається з сечовивідних шляхів. У той же час передня частина уретри скорочується, щоб запобігти попаданню сперми назад у сечовий міхур. У більшості чоловіків еякуляція супроводжується оргазмом. Однак деякі сприймають його ще до сім'явипорскування, рідко сім'явипорскування відбувається незважаючи на клімакс.

Еякуляція насправді виконує дуже важливу функцію: вона використовується для транспортування сперми у піхву, щоб сперматозоїди, що містяться в ній, могли потрапити в матку і фалопієві труби. Дуже важливо й відповідально, але, звісно, ​​ми тільки раді взяти участь з оргазмом.

ПРОБЛЕМИ З ЕЯКУЛЯЦІЄЮ НЕ РІДКІСТЬ

Як не приємний клімакс з еякуляцією, він також може стати проблемою, якщо чоловік кінчає дуже рано або у нього затримка еякуляції.

У чоловіків проблеми з еякуляцією часто виникають лише з віком. Коли чоловік досягає віку 40 років, рівень тестостерону продовжує знижуватися. Тому у чоловіків у клімактеричному періоді еякуляція настає досить довго. Однак набагато гірше для чоловіків ситуація навпаки, а саме, коли вони приходять занадто рано. Передчасна еякуляція може справді зіпсувати задоволення від сексу в довгостроковій перспективі. Однак це не тільки явище чоловіків похилого віку, молоді чоловіки також часто страждають.

Якщо ви відчуваєте, що оргазм наближається незабаром після прелюдії, це може спричинити сильний стрес. Стрес та розумова напруга часто є причиною, але діабет, інфекції сечовивідних шляхів або прийом певних ліків також можуть бути спусковим гачком. Як правило, проблема має вирішитися сама собою після усунення причини.

Як запобігти передчасній еякуляції?

№ 1. Спробуйте техніку "стоп-старт", щоб контролювати еякуляцію  

Кінцівку слід стимулювати до появи сильного збудження. У цій так званій «точці неповернення» ви негайно припиняєте стимуляцію. Як тільки ваш пеніс починає обм'якшати, ви знову його стимулюєте. Звичайно, ваш партнер також може взяти на себе це завдання. Ця процедура повторюється кожні 15 хвилин, щоб ви поступово здобули контроль над своїм оргазмом, включаючи еякуляцію. Ви можете допустити кульмінацію тільки після закінчення цього часу, так би мовити, як нагороду.

№ 2. Метод стиснення може допомогти у короткостроковій перспективі  

Ви можете використовувати цю техніку під час сексу в екстрених випадках. Якщо ви збираєтеся еякулювати, ваш партнер повинен спеціальним захопленням натиснути на ваш пеніс, тобто «стиснути»: для цього він охоплює його однією рукою і поміщає великий палець нижче за край головки, середній і вказівний палець на протилежному боці головки. Потім він або вона стискає пеніс протягом 15 секунд, щоб зменшити бажання еякулювати. Потім ви можете вставити свій член у свого партнера у позі наїзника. Через хвилину чи дві йому дозволяється ритмічно рухатися вгору і вниз.

ЕЯКУЛЯЦІЯ: КАММІНГ - ЦЕ НЕ ЧИСТО ЧОЛОВІЧЕ ЯВО!

Але еякуляція – це набагато більше, ніж просто приємне оргазм чоловіка. Звичайно, не так багато жінок дивують свого партнера мокрим фіналом. Однак у багатьох жінок спостерігається мінімальна еякуляція, яку вони навіть не помічають. Імовірно, жіноча стать повинна мати можливість навчитися так званому сквіртингу.

СКВІРТ - ЖІНОЧА ЕЯКУЛЯЦІЯ

Якщо у жінки під час сексу відбувається стимуляція G-зони і вона дуже збуджена, рідина може бризнути з її уретри. Хоча може так здатися, це в жодному разі не сеча. Можливо, разом із ним відокремиться кілька крапель сечі. Особливо це відбувається, коли м'язи тазового дна та сфінктери скорочуються під час сильного збудження. Рідина утворюється в залозах Скена напередодні піхви і схожа на чоловічий еякулят.

Навіть експерти не зовсім згодні з тим, чому деякі жінки еякулюють. Однак вони припускають, що еякуляція служить для зволоження слизових оболонок під час статевого акту. Коли жінка сквіртує, це не обов'язково означає, що в цей момент вона відчуває оргазм. Тому це не обов'язково ознака того, що ваш партнер щойно зміг насолодитися кульмінацією.

Ймовірно, це чоловіче прийняття бажаного за дійсне, що підживлюється зображенням сквірта в порно. Жіноча еякуляція також може бути викликана чисто механічно, при цьому жінка майже не відчуває збудження. Багато жінок навіть еякулюють, не підозрюючи про це, тому що кількість рідини є дуже малою.

Хоча жіноча еякуляція більше схожа на чарівного сексуального єдинорога, для багатьох чоловіків еякуляція є частиною сексу. Але неважливо, сквіртінг це або впорскування, що капає з-під крана або фонтанчик: головне, щоб ви отримували задоволення під час сексу!