+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Еякуляція: чоловіча кульмінація

Під час еякуляції, або, говорячи медичною мовою, еякуляції, чоловіча сперма викидається чи витікає із статевого члена. Існує безліч міфів, пов'язаних з еякуляцією, і багато чоловіків, як і раніше, відчувають великий тиск, щоб досягти правильної еякуляції. Еякуляція абсолютно природна, і вам нема про що постійно турбуватися. Ми даємо вам всі важливі факти про еякуляцію.

ЩО ТАКЕ ЕЯКУЛЯЦІЯ?

Термін «еякуляція» поширений у технічній мові і походить від латинського eiaculatio «викидати». Еякуляція – це синонім еякуляції. І ви можете побачити, звідки це слово набуло латинського значення. Це тому, що під час еякуляції чоловіча сперма викидається зі статевого члена під тиском.

Ось що відбувається під час еякуляції: сім'яві протоки транспортують сперму з придатка яєчка в уретру. По дорозі сперма поєднується з насіннєвою плазмою - разом це створює сперму. Потім сперма виводиться через розпилювальні канали зі швидкістю близько 17 км/год.

Еякуляція запускається сексуальними подразниками, тому часто виникає разом із чоловічим оргазмом. Еякуляція може статися під час сну, зазвичай у зв'язку з полюціями. Медицина називає це забрудненням.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Еякуляція і оргазм не завжди йдуть пліч-о-пліч. Це два різні процеси, але зазвичай вони відбуваються одночасно.

«ФАКТИ ПРО ЕЯКУЛЯЦІЮ»

№1 – Є ЖІНОЧА ЕЯКУЛЯЦІЯ

Так, жінки теж можуть сквіртувати. Зрозуміло, рідина не містить сперматозоїдів. Але під час жіночої еякуляції виділяється залізистий секрет. Жіноча еякуляція відбувається разом з оргазмом і ще називається сквіртом.

№2 – ПЕРШЕ СІМ'ЯВИПОРСУКВАННЯ

У чоловіків зазвичай перша еякуляція відбувається у віці від 11 до 15 років. Коли саме відбувається перша еякуляція, сильно варіюється. До уролога слід звертатися тільки в тому випадку, якщо сім'явипорскування не відбувається.

№3 – ЗАДІЙТЕ ТАЗОВЕ ДНО

Тренування тазового дна також може бути корисним чоловікам. Тому що, якщо ви ритмічно стискаєте тазове дно незадовго до еякуляції, ви можете створити більший тиск під час еякуляції. Оргазм, що виникає в той же час, також може бути сильнішим.

№4 – БАГАТО СПЕРМИ, БАГАТО ЗАДОВОЛЕННЯ!

Кожна еякуляція містить кілька сотень сперматозоїдів. Тому що в кожному мілілітрі сперми міститься від 20 до 60 мільйонів сперматозоїдів. До речі, кожне сім'явипорскування вміщується на чайній ложці, адже це від двох до шести мілілітрів.

№5 - К-СТЬ ЗМЕНШУЄТЬСЯ

Чим більше у вас еякуляцій за короткий період часу, тим менше сперматозоїдів вироблятиметься за одну еякуляцію. Тому що сперма потребує часу для регенерації. Тому сухі оргазми без еякуляції переважно виникають після кількох раундів сексу.

№6 – ЧАС ЕЯКУЛЯЦІЇ?

Не кожен чоловік може контролювати момент еякуляції. До 30 відсотків німецьких чоловіків не можуть вплинути на швидкість досягнення оргазму та еякуляції. Якщо ви один із них і вас це турбує, ви можете поговорити про це зі своїм сімейним лікарем.

№7 - ЗДОРОВА ЕЯКУЛЯЦІЯ.

Різні дослідники виявили, що регулярна еякуляція може бути корисною для вашого здоров'я. Проблеми з простатою менш поширені у чоловіків, які мають регулярні оргазми. Навіть пацієнти, які вже страждають на захворювання простати, повинні регулярно еякулювати. Тому що лікування тоді працює краще.

№8 – ПЕРЕДЧАСНА ЕЯКУЛЯЦІЯ

Багато чоловіків бояться раптово прийти надто рано. "Ejaculatio praecox" - це те, що медицина називає явищем, при якому еякуляція відбувається після дуже короткого періоду стимуляції. Передчасне сім'явипорскування є проблемою для обох партнерів, особливо під час сексу. Існують способи лікування цієї проблеми з медичної точки зору.

КОРОТКИЙ ВИКЛАД найважливіших речей про еякуляцію

  • Під час еякуляції сперма викидається із статевого члена під тиском.
  • Хоча оргазм та еякуляція зазвичай відбуваються одночасно, це два різні процеси в чоловічому організмі.
  • Жінки теж можуть еякулювати, але, звісно, ​​без сперми!
  • У хлопчиків перша еякуляція відбувається у віці від 11 до 15 років.
  • Кожна еякуляція містить до 500 мільйонів сперматозоїдів.
  • До 20 відсотків чоловіків страждають від передчасної еякуляції.

Тепер ви знаєте багато про еякуляцію. При наступній зустрічі зі своїм партнером краще не перераховувати всі факти та цифри, а краще насолодитися чуттєвою частиною еякуляції!