+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сквірт. Все про жіночу еякуляцію

У порно це здається майже нормальним, у реальному особистому житті багато жінок ніколи не мали такого досвіду, а деякі навіть не чули про нього. Ми говоримо про сквірт. Не маю уявлення, що це може бути? Тримайтеся міцніше: Сквіртінг описує жіночу еякуляцію після або під час оргазму, тобто закінчення. Так, це справді можливо! Однак лише небагато жінок можуть робити це природним шляхом, але ви все одно можете навчитися сквіртувати. Зараз ми пояснимо, що таке сквірт і в чому його привабливість!

ЩО ТАКЕ СКВІРТ?

Можливо, ви знаєте слово "сквірт" з англійської мови. Це означає щось на кшталт «сквірту», ​​тому що саме це відбувається з деякими жінками під час сексу, часто прямо під час оргазму.

Таким чином, якщо жінка відчуває сильне збудження та задоволення під час статевого акту, заліза Скін стимулюється до вироблення сквірту рідини. Цей секрет без запаху та кольору потім виходить через уретру та піхву. Результат: Жінка сквиртить до 10 мл рідини.

До речі, багато жінок також описують, що сквірт дуже схожий на сечовипускання. Оскільки незадовго до настання кульмінації у животі виникає певний тиск. Однак, якщо жінка може розслабитися і відпустити в цей самий момент, виникає відчуття, що кипить, звільняє, і вона кінчає.

ЯК ПРАЦЮЄ СКВІРТ?

Сквірт зазвичай можливий лише за інтенсивної стимуляції ерогенної зони навколо точки G. Тільки тут можна стимулювати – будьте обережні, довге слово – парауретральну залозу, яка також називається залозою Скіна або жіночою простатою, яка зрештою виділяє жіночий еякулят. Оскільки відомо, що G-зона особливо чутлива і може призвести до інтенсивної кульмінації, сквірт як можливий результат її стимуляції часто сприймається як фізичне свідчення «супероргазму».

СКВІРТ – ЦЕ ОРГАЗМ?

Коротка відповідь: ні. Жінки можуть сквіртувати, не відчуваючи оргазму, хоча багато хто про це навіть не підозрює. Сквірт здебільшого викликаний сильним збудженням. Часто може статися так, що жінки відчувають жіночу еякуляцію до оргазму чи навіть без нього.

До речі: Не кожній жінці вдається сквіртувати - і це абсолютно нормально. Нещодавнє дослідження показало, що лише близько 60 відсотків жінок колись мали жіночу еякуляцію. І навіть якщо ви робили це раніше, немає жодної гарантії, що ви сквіртуєте знову. Але це абсолютно нормально. Найголовніше – бути задоволеним власним сексуальним життям та просто розслаблятися під час статевого акту та нічого не форсувати.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Питання про те, чи вибризкується сеча при бризканні, хвилює багатьох людей. Зазвичай це не так, але в деяких випадках це може статися. Однак: під час сексу ви зазвичай вступаєте в контакт із різними рідинами організму, тому в бризках немає нічого ганебного.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СКВІРТ - РІДИНА?

Ми можемо заздалегідь запевнити вас, що рідина для шприца не є чистою сечею. Однак ясно, що секрет містить як еякулят, так і сечу. Отже все спочатку, адже те, що сеча може утримуватися в рідині, що бризкає, вже не є секретом. Але це просто сеча чи щось більше?

Деякі експерти розрізняють сквірт  та жіночий еякулят, оскільки дослідження неодноразово виявляли рідини, що містять сечу, а також рідини, що нагадують чоловічі виділення простати. То чи можливо , що еякуляція відрізняється від сквірта? Ніхто не може сказати цього з повною впевненістю. Однак самі жінки, що сквіртують, не бачать різниці, оскільки описують один і той же досвід з обома типами рідини.

ЗАЛІЗИ СКІНА ТА ЇХ РІДИНИ ПІД ЧАС СКВІРТУ

Секреція, що виникає в результаті сквірту і не складається тільки з сечі, нагадує рідину чоловічої простати. Він проводиться для транспортування сперми зі статевого членаВін містить, серед іншого, глюкозу, серотонін, кальцій та фосфати. Візуально рідина здається білою та молочною як чоловікам, так і жінкам.

Фактично, з піхви може витікати суміш сечі та секрету скінової залози. За це відповідають залози, які розташовані поблизу точки G навколо уретри. Тканина нагадує чоловічу простату розміром із каштан. Коли ця область стимулюється і набухає через сексуальне збудження, молочна рідина надходить в уретру, а потім у два крихітні бічні канали, виходи яких розташовані зліва і праворуч від уретри. 

При сильному збудженні секрет може випливати з піхви, але може раптово виділятися залозами. Оскільки вона тече через уретру в два бічні канали, наявність сечі легко пояснити. Залишки вбираються в рідину та змішуються між собою.

ЗАХОПЛЮЮЧІ ПИТАННЯ ПРО БРИЗКАННЯ РІДИНИ

ЧОМУ НЕ КОЖНА ЖІНКА ВИРОБЛЯЄ ЕЯКУЛЯЦІЮ ПІД ЧАС СЕКСУАЛЬНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ?

Сексологи навіть сперечаються з цього питання. Дехто вважає, що кожна жінка сквірить при сильному збудженні, але це залишається непоміченим. Причина цього в тому, що кількість залоз може відрізнятися. У жінки, що має близько 40 скінових залоз, еякуляція відбувається сильніше і бурхливо, рідина викидається з піхви. Якщо залоз лише кілька, секрет виходить повільно і тому не помічається.

ЧИ НЕПРИЙНЯТНА РІДИНА ПАРТНЕРУ(АМ)?

Деякі жінки навмисно тренуються для отримання досвіду сквірта, в той час як інші не можуть запобігти еякуляції та соромляться цього. Однак витік вологи – це точно не привід соромитися, навіть якщо він містить сечу. Якщо ви знаєте, що будете мокрими та щасливими, підкладіть рушник під сідниці. Насправді, багато чоловіків особливо радіють, коли жінка може шкварчити і знаходити рідину швидше еротичною, ніж відразливою.

СКВІРТ РІДИНА ТІЛЬКИ ПІД ЧАС ОРГАЗМУ?

Те, що жінки можуть сквіртувати лише під час оргазму – міф. Імовірність кульмінації особливо висока, оскільки тазове дно працює ритмічно та скорочується. Але скінські залози також можуть еякулювати до або після оргазму і приносити живе задоволення. У більшості випадків виділення рідини, що бризкає, є ознакою того, що ви дуже збуджені і наближається кульмінація.

ВЧИМОСЯ СКВІРТУВАТИ

Чи хотіли б ви випробувати сквірт на собі? Насправді є кілька багатообіцяючих порад та прийомів, які допоможуть вам «сквіртувати». Як згадувалося, успіх також залежить від цього, чи допускає ваша анатомія взагалі викид. Але це може показати лише практичний досвід ;-).

Крім того, для використання потенціалу розпилення особливо важливими є два аспекти:

  • З одного боку, необхідно стимулювати жіночу G-зону.
  • З іншого боку, жінка повинна вміти відпустити і розслабитися в потрібний момент.

Тільки якщо ці дві речі відбудуться, може статися жіноча еякуляція.

Якщо ви дійсно хочете навчитися сквіртувати, то вам слід дотримуватися наступних інструкцій та порад:

ПОРАДА ПО СКВІРТУ 1: ПОХІД У ТУАЛЕТ

Як згадувалося раніше, відчуття сквірта може відчуватися так, ніби вам дійсно потрібно в туалет. Тому ми рекомендуємо вам піти в тихе місце та спорожнити сечовий міхур перед першою спробою.

ПОРАДА ЗА СКВІРТОМ 2: РОЗЛАБЛЕННЯ

Тепер переконайтеся, що вам зручно. Адже треба вміти розслаблятись! І, будь ласка, не піддавайте себе тиску, просто насолоджуйтесь часом, який ви проводите із собою та своїм тілом. Так, і щоб після сквірта було менше роботи, краще підкласти під себе рушник побільше :).

ПОРАДА ПО СКВІРТУ 3: ВІДПУСТІ

Найважливіший момент: відпустіть себе! Щоб сквірт подіяв, вам потрібно вміти відпустити ситуацію і по-справжньому розслабитися. Якщо ви не можете розслабитися під час сексу, ви не зможете досягти цієї дуже інтенсивної кульмінації, але оргазму зазвичай важко досягти без довіри до партнера.

Що стосується конкретно сквірта, то тут є (спочатку) досить неприємний фактор. Жіночий еякулят виробляється залозами Скіна поруч із сечовим міхуром і, як описано вище, має пройти через уретру.

Той, хто не мав із цим досвіду, навряд чи зможе відрізнити цей процес від повсякденних, досить неприємних позивів до сечовипускання. Тому частіше виникають судоми та пригнічується еякуляція. Але тепер, коли ви знаєте, вам, можливо, буде легше піддатися цьому почуттю.

ПОРАДА ЗА СКВІРТОМ 4: СТИМУЛЯЦІЯ

Тепер справа доходить до вирішального моменту, коли справа доходить до сквірту: стимуляція має бути правильною. Тут важлива стимуляція точки G або всієї ерогенної G-зони. Як ви в кінцевому підсумку це здійсните, будь то оральний секс, використання пальців та іграшок або щось подібне залежить від вас.

ПОРАДА ЗА СКВІРТОМ 5: ПРИТРИМАЙТЕСЯ ЦЬОГО

Незалежно від того, чи вийшло це з першого разу чи ні, практика призводить до досконалості. Тож насолоджуйтесь часом зі своїм тілом, відчуйте саме ті точки, які вас стимулюють, і знову дізнайтеся про свої реакції. Поки вам це подобається, з кожним тренуванням ви ставатимете трохи ближче до сквірта.

ДО СКВІРТОВОГО ОРГАЗМУ ДЯКУЮЧИ СЕКС-ІГРАШКАМ

Іноді вам потрібна невелика допомога. Те саме і зі сквіртом. Незалежно від того, чи це пенісом або пальцями, точку G не завжди можна стимулювати цілеспрямовано і в достатньо для досягнення струминного оргазму.

Щоб виправити це, секс-іграшки можуть бути надзвичайно корисними. Тут особливо рекомендуються вібратори для точки G, щоб збагатити ваш перший досвід сквірта. Добірку кращих вібраторів для закінчення ви можете знайти в цій статті.

До речі: важлива не тільки правильна іграшка, а й лубрикант.

КРАЩІ ПОЗИЦІЇ ДЛЯ СКВІРТУ

У світі сквірта немає жодної пози, яка гарантовано дасть бажаний результат. Однак є деякі позиції, які особливо підходять для вивчення сквірта з вашим партнером. Зазвичай вихідне положення, що рекомендується, — лежачи на спині з подушкою під сідницями, щоб полегшити доступ до точки G. Підняття ніг і згинання колін також допоможе розтягнути і розслабити підколінні сухожилля.

Але інші позиції дозволяють цілеспрямовано стимулювати точку G.

До них відносяться:

СКВІРТ НЕ Є ДОКАЗОМ ДОБРОГО СЕКСУ І СИЛЬНИХ ОРГАЗМІВ!

У різних фільмах часто пропонується образ того, що будь-яка жінка може сквіртувати, якщо її стимулювати досить інтенсивно. Але це просто неправильно. Будь ласка, не дозволяйте собі розчаровуватись або навіть втрачати спокій під час сексу, якщо він вам не підходить. Ви можете випробувати найкращий у світі секс із великим оргазмом без жіночої еякуляції.

З чисто статистичного погляду цифри – залежно від опитування чи дослідження – навіть припускають, що небагато жінок відчувають сквирт. Іноді лише п'ять відсотків кажуть, що зазнають жіночої еякуляції.

Тож пам'ятайте: сквірт підходить не кожній жінці. Але за невеликої практики цьому можна навчитися. Якщо ви досягнете успіху, сквірт стане особливим досвідом у вашому сексуальному житті.