+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як правильно мити пеніс?

Правильна гігієна статевого члена важлива у тому, щоб у промежини залишалося свіжим. Зокрема, пеніс необхідно мити щодня, інакше можуть розмножуватись неприємні бактерії. Але як правильно прати свою найкращу річ і що їй потрібне для догляду за пенісом? На щастя, правильна гігієна статевого члена не є складним завданням: її можна виконати за допомогою невеликої кількості води, м'якого мила та правильної техніки миття. Ми підкажемо, який догляд підійде вашому пенісу і коли ви перестаралися з гігієною!

ОСЬ ЧОМУ ВАЖЛИВА ГІГІЄНА ПОЛОВОГО ЧЛЕНА

Трохи шокує той факт, що приблизно кожен другий чоловік не миє як слід промежину. Але як це можливо? Чи є недолік знань про гігієну? Ні, більшість людей просто не знають нічого кращого. "Він все одно промокне в душі " - приблизно так звучить фраза, коли чоловіки дивуються недотримання гігієни. Але невже так складно випрати найкращий шматок? Ні, як ви скоро дізнаєтесь.

ВАЖЛИВО МИТИ ПОЛОВИЙ ЧЛЕН ЩОДЕННО.

Приймати душ щодня? Дерматологи давно погодилися , що в цьому немає потреби. Однак є ділянки тіла, які обов'язково потребують щоденного миття. Сюди входить і ваша найкраща частина, адже тут утворюється більше бактерій, ніж на руках, ногах та обличчі. Хоча останній також вдячний за щоденне прибирання.

Однак щоденне миття статевого члена стає справді важливим лише після початку статевого дозрівання. Причина цього в тому, що з цього моменту на стовбурі статевого члена та яєчках виробляється більше шкірного сала. Це основа смегми, яка збирається під крайньою плоттю або на головці головки статевого члена. Розвиваються бактерії, які руйнують білі відкладення. Це створює неприємний запах, який ви, можливо, помітили вже від неочищеного статевого члена. Тому необхідно ретельно митися один раз на день, у тому числі під шкірою, щоби взагалі не утворювалися хвороботворні мікроорганізми.

Урологи також неодноразово пояснюють, наскільки важливо видалити сміму. Якщо він залишиться під головкою, у гіршому випадку це може навіть призвести до раку статевого члена. Але не панікуйте, якщо на останньому фестивалі ви не приймали душ три дні, ваш пеніс простить вас. Важливо завжди приділяти увагу гігієні.

До речі: обрізаним чоловікам, як правило, легше. Необрізаним чоловікам також необхідно очистити ділянку під крайнім тілом.

#ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Коли ви миєте пеніс, вам не потрібно надушувати його або стежити за тим, щоб зник ваш природний запах. Кожен статевий орган має свій запах, цілком природний і навіть привабливий для протилежної статі. Однак волохата інтимна зона краще зберігає власний запах. Якщо поголити лобок та яєчка, запах буде менш помітний.

Ось як ваш пеніс стане насправді чистим

№1: ОДИН РАЗ НА ДЕНЬ ОБОВ'ЯЗКОВО!

Ваш пеніс повинен контактувати з водою один раз на день, тому що смегма швидко утворюється і є прекрасним живильним середовищем для бактерій. Неважливо, у душі чи у раковини: головне, щоб воно відмилося. Порада: якщо ви займаєтеся сексом або збираєтеся зайнятися ним, вам слід прийняти душ до і після нього. Тому що свіжовитий пеніс ще більш привабливий для вашого партнера.

№2: ВОДА АБО НЕЙТРАЛЬНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ.

Просто вмиватися гелем для душу? Будь ласка, не робіть цього, тому що значення pH вашої інтимної зони відрізняється від pH вашої шкіри. Рівень pH миючого лосьйону для статевого члена не повинен перевищувати 5. Ви також можете просто використовувати воду для видалення смегми та інших залишків із головки та статевого члена. Таким чином, ви зберігаєте захисну кислотну мантію шкіри, яка захищає вас від зовнішніх впливів.

№3: ПОМИТИ, ВИСУШИТИ, ВКЛАСТИ?

Митися - це лише півсправи, важливо також висушити пеніс. Якщо волога залишається під крайнім тілом, ви створюєте оптимальне середовище для розмноження грибків та бактерій. Тому після миття ретельно висушіть статевий член, відсуньте крайню плоть і промокніть голівку насухо. Тільки тоді він повертається до своїх штанів. 

Важливо використовувати чистий рушник. В ідеалі у вас має бути додатковий рушник, який ви використовуватимете лише для інтимної зони.

№4. РЕЖИМИ ПРИ ПРАННІ.

Підібрати потрібну технологію прання часом не так просто і у кожного свої переваги. Однак дерматологи рекомендують обертальні рухи, якщо ви хочете ретельно промити голівку. Для цього відтягніть крайню плоть і дайте стекти воді в руку. Тепер покладіть долоню на головку і спочатку видаліть смегму, залишки сечі та шкіру, що омертвіла. Зрештою, вимийте весь пеніс від стрижня до кінчика.

№5: ГІГІЄНА ПЕНІСА ПОЧИНАЄТЬСЯ З МОЧЕВИПУСКАННЯ

Стоячи або сидячи, «струшитися» після сечовипускання недостатньо. Згідно з гаслом: «Остання крапля належить штанам», туалетним папером обходяться, але це помилка. Свіжа сеча майже не містить мікробів, але якщо вона залишається під крайнім тілом, вона стає живильним середовищем для грибків. Тому не тільки відтягуйте крайнє тіло під час сечовипускання, а й ретельно витирайте його після цього. 

№6: ГОЛІННЯ ТА ГІГІЄНА ПОЛОВОГО ЧЛЕНА – РІЗНІ РЕЧІ

Те, наскільки гігієнічно доглядають ваш пеніс, не має нічого спільного з голінням. Вам не обов'язково голити його налисо тільки для того, щоб доглядати його. За лобковим волоссям досить легко доглядати: його можна просто злегка намилити невеликою кількістю шампуню під час прийняття душу, а потім змити. 

№7: СПЕРЕДУ НАЗАД, А НЕ НАВПАКИ

Для багатьох чоловіків догляд за анусом та догляд за пенісом нерозривно пов'язані. Однак дуже важливо рухатися спереду назад, а не від ануса до пенісу. Після чищення анальної області на руці можуть залишитися фекальні мікроби, які потім вразять чутливу слизову оболонку головки статевого члена. Тут можуть спровокуватися неприємні запалення. Тому спочатку пеніс, потім яєчка, потім анус! До речі, на порядок при сушінні також слід звернути увагу.

№8: РЕГУЛЯРНО ПЕРЕВІРЮЙТЕ ЗМІНИ

Зрозуміло, гігієна статевого члена включає і профілактику здоров'я. Тому, коли ви стираєте свою найкращу річ, вам слід раз на місяць перевіряти, чи не змінилося щось. Також помацайте яєчка на наявність шишок. Якщо він свербить, палиться або утворюються прищі та почервоніння, може виявитися корисним візит до лікаря.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ МИТТІ ПЕНІСА

  • Підмивання раз на день (зокрема під крайньої плоттю) обов'язково.
  • Використовуйте спеціальні миючі лосьйони з нейтральним pH для інтимної зони.
  • Після прання надягніть свіжу білизну.
  • Регулярно перевіряйте, щоб усе виглядало так, як завжди.
  • Використовуйте гель для душу чи шампунь
  • Ароматизоване мило та лосьйони – табу.
  • Використовуйте вологі серветки для проміжного чищення.
  • Уникайте туалетного паперу після відвідування туалету

ВИСНОВОК: ПРАВИЛЬНА ГІГІЄНА СТАТЕВОГО ЧЛЕНА ВАЖЛИВА.

Як бачите, догляд за пенісом досить простий, а гігієну нижче за лінію пояса можна забезпечити за короткий час. Примітка. Якщо, незважаючи на прання, ви помітили неприємний, гнильний або навіть рибний запах, це може бути ознакою грибкової інфекції. У цьому випадку ми рекомендуємо звернутися до аптеки або до лікаря.