+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як розпізнати почуття в поцілунку

Деяким людям неймовірно важко висловлювати свої почуття, що призводить багатьох людей до відчаю. Вам хотілося б знати, як ви ставитеся до свого партнера і чи любить він вас насправді. Поцілунки - одна з найкрасивіших та інтимних речей у світі, і вони приносять масу задоволення. Якими б різноманітними були варіанти поцілунку, його також можна трактувати по-різному. Можливо, ви вже задавалися питанням, чи дійсно людина, яку ви любите, закохана у вас?

Поцілунки зустрічаються у багатьох міжособистісних відносинах; вони не завжди повинні бути виразом любові між партнерами. Близьких людей можна поцілувати в щоку, а батьки люблять цілувати своїх дітей у чоло. Пари цілують одна одну, коли прощаються або в перервах, а під час сексу це можуть бути дуже гарячі та пристрасні поцілунки. Але поцілунки завжди мають одну спільну рису: вони є вираженням наших емоцій і не можуть брехати. Як інша людина цілує вас, ви можете ясно побачити, як ця людина до вас ставиться.

ПОЦІЛУНКИ: ГОВОРИТИ ДІЯМИ

Багато людей просто не почуваються комфортно відкрито говорити про свої почуття. Частково це пов'язано з вихованням чи, для чоловіків, наприклад, із класичною роллю чоловіка у суспільстві. Чоловіки повинні бути сильними, але деякі люди пов'язують прояви емоцій зі слабкістю. Жінки часто скаржаться, що їхній партнер рідко вимовляє чарівні слова «Я люблю тебе». Але це не означає , що вони не мають почуття любові, просто вони виявляють його по-іншому. Але деяким жінкам також важко висловити свої почуття словами.

Зверніть більшу увагу на поведінку вашого партнера, і ви напевно виявите кілька невеликих жестів, які є виразом його або її любові. Часто це може бути неочевидним на перший погляд, але подивіться ще раз. Поцілунки, наприклад, (майже) завжди відбивають справжні почуття.

Які поцілунки бувають і що вони означають?

ЧМОК У ЩІЧКУ

Це той тип поцілунків, який дуже складно класифікувати, тому що поцілунки в щоку часто трапляються між друзями. Це, безумовно, ознака того, що вас хтось любить, але це може бути лише на дружньому рівні. Якщо це щось більше, вас, мабуть, обіймуть, хоча поцілунок зазвичай триває довше. Про це поцілунку завжди слід судити з ситуації, і навіть брати до уваги інші аспекти.

КЛАСИЧНИЙ ПОЦІЛУНОК ІЗ ЗІМКНУТИМИ ГУБАМИ.

Поцілунок у губи – це найвища класика, але його можна інтерпретувати по-різному. Це може бути короткий поцілунок як привітання чи прощання. Якщо він цілує тебе тільки тоді, коли ти одна, це може вказувати на невпевнений емоційний стан. Однак, якщо він цілує вас у губи на очах у інших, значить, він підтримує вас і своє кохання. Навіть якщо цей поцілунок здається вам дуже простим і не дуже емоційним, зазвичай ви можете розглядати його як освідчення в коханні.

ФРАНЦУЗЬКИЙ ПОЦІЛУНОК

Французький поцілунок завжди може бути пов'язаний із сексуальним бажанням. Французькі поцілунки часто є попереднім відчуттям на початку стосунків, перш ніж відбудеться перший секс. Якщо ви сексуально активні, вони часто є елементом прелюдії. Французькі поцілунки ясно показують вам, що він знаходить вас дуже привабливою і хоче від вас більшого.

ПОЦІЛУНОК У ЛОБ

Друзі цілували один одного в лоб просто заради розваги, так що це явна ознака прихильності. Це ознака глибокої довіри та міцного зв'язку. Поцілунок у лоб показує вам, що ваш партнер захищає та поважає вас і що він відчуває до вас сильний зв'язок.

ПОЦІЛУНОК В ШИЮ

Поцілунки в шию можуть бути дуже пристрасними та гарячими, але цей поцілунок, як правило, більш вимогливий. Ви можете розглядати це як вияв його бажання до вас, але такий поцілунок не обов'язково виражає любов і прихильність. Поцілунок у шию – безпомилкова ознака бажання.

ПОЦІЛУНОК В НІС

Поцілунок у ніс – велика рідкість, тому його можна розглядати як щось особливе. У будь-якому випадку це дуже ніжний і солодкий варіант, що асоціюється з глибоким зв'язком.

ПОРАДА: ПІД ЧАС ЦІЛУЮ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ІНШІ ОЗНАКИ.

Якщо ви хочете знати, що насправді відчуває до вас ваш коханий, зосередьтеся не лише на поцілунку. Є ще кілька підказок, на які ви можете звернути увагу. Звичайно, тут ніколи немає гарантії, але великі шанси, що ви також зможете визначити за такими речами, подобаєтеся ви йому і наскільки сильно., є частота, Тому що якщо він дійсно закоханий в тебе, він не зможе насититися тобою. Те, як часто твій коханий цілує тебе, також багато говорить про його емоції. За люблячого та інтимного поцілунку він повинен зосередитися повністю на собі і не відволікайтеся на телевізор, інших людей або мобільний телефон.

Поцілунок може бути хрипким, а може бути дуже інтенсивним. Тому зверніть увагу на його інтенсивність, якщо він сильно притискає вас до себе або щільно притискає свій рот до вашого, то тут безперечно є великі почуття. Коли цілуються, не буває нудьги, якщо у них беруть участь справжні почуття. Швидше, це постійна взаємодія пристрасних та ніжних поцілунків. Якщо ваш коханий цілує вас із заплющеними очима, ймовірно, він чи вона насолоджується моментом. Але якщо він або вона гляне вам глибоко в очі, це також може висловити його або її зв'язок. 

Хоча поцілунки можуть розповісти багато про що, звичайно, є ще багато речей, які мають значення. Сказане та інші дії завжди мають сенс. Тому не варто надто турбуватися про те, чи зможете ви розпізнати всі почуття в поцілунку та повірити своєму коханому, що його почуття реальні.