+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як спокусити хлопця

Як працює спокусаВ принципі, по-справжньому завести партнера не так вже й складно. Зазвичай було б цілком достатньо, якби ви стояли перед ним у сексуальній спідній білизні або сексуальній спідній білизні. Однак з часом це може набриднути, тому що елемента несподіванки більше немає. Але тривалі стосунки особливо процвітають на сюрпризах, так що ваше сексуальне життя залишається захоплюючим і хвилюючим навіть усі ці роки. Однак спокуса зазвичай ініціює прелюдії і тому є важливою частиною сексуальності.

Неважливо, чи давно ви у стосунках або щойно завоювали чоловіка. Ніколи не завадить подумати про те, як спокусити свого хлопця. Більшість людей люблять секс і займатися ним – це не мистецтво. З іншого боку, спокусі потрібно навчитися, щоб вона завжди приносила свій ефект. Якщо ви спробуєте деякі з наступних пропозицій, ваш хлопець виразно не зможе відірвати від вас руки. Ви можете абсолютно впевнені, що додаткові зусилля окупляться.

Як працює спокуса

СЕКС ВРАЩИХ ПРОГАНЯЄ ДРУК І ПЕРЕЖИВАННЯ

Так, зазвичай затишна та еротична атмосфера виникає тільки з настанням темряви. У більшості випадків приглушене освітлення та світло свічок створюють ідеальні умови для сексуального побачення. Але чому б просто не випити ранковий латте? Просто здивуйте його спонтанним сексом вранці, ви обоє будете раді.

БРУДНІ РОЗМОВИ – БРУДНІ СЛОВА ПОРУШУЮТЬ

Якщо ви ніжно вдихнете у вухо своєму хлопцеві, що хочете його прямо зараз, він навряд чи зможе встояти. Можливо, спочатку брудні розмови здаються вам трохи дивними, але це швидко минає. Вам також не обов'язково вимовляти фрази, які ви часто чуєте у порно. Просто шепніть на вухо своєму партнеру, що ви найбільше хочете з ним зробити. Навіть коли ви в дорозі , ви можете повідомити йому, чого ви хочете коли ви повернетеся додому, ви вже будете у настрої для гарячого сексу.

ЖИВИТИ ПЕРЕЛЮДІЮ

Через кілька років прелюдією часто нехтують, бо вона завжди одразу переходить до справи. Витратьте деякий час, щоб знову дізнатися один одного та вивчити тіло вашого партнера. Ви, мабуть, давно не сприймали себе таким чином усіма органами почуттів. Якщо ви зосередитеся на поцілунках та ласках, можливо, ви навіть зможете відкрити для себе нові ерогенні зони.

НИЖНЯ БІЛИЗНА ТА СЕКС-ІГРАШКИ НАДАЮТЬ ПІКАНТНІСТЬ ЗАНЯТТЯМ КОХАННЯМ

Ви можете частіше носити сексуальну нижню білизну, але як щодо незвичайної та дражливої ​​білизни? Це не обов'язково має бути мереживна білизна, панчохи та підтяжки. Наприклад, комбінезон із відкритою промежиною теж може дуже збуджувати. Є ще милі трусики з розрізом, що, звичайно, має стати для нього приємним сюрпризом. Секс-іграшки також обіцяють захоплюючий годинник для вас обох, а в секс-шопах навіть є багато цікавого, спеціально для чоловіків.

Як працює спокуса

МАСТУРБУЙТЕ ПЕРЕД ПАРТНЕРОМ

Чоловіки часто мають найсміливіші уявлення про те, як мастурбує жінка. Порнографія, зокрема, створює безліч кліше, які найчастіше далекі від реальності. Ваш партнер майже напевно знайде надзвичайно хвилююче видовище вашої мастурбації. Відповідним часом буде, наприклад, перед ранковим підйомом, щоб здивувати його, як тільки він розплющить очі.

СТИМУЛЮЙТЕ ЙОГО ПРОСТАТУ

Те, чим для нас, жінок, є точка G, для чоловіків простата. Хоча цей чоловічий центр задоволення розташований у ділянці живота, стимулювати його можна і зовні. Для цього вам доведеться пальцями стимулювати його промежину, яка розташована між яєчками та анусом. Звичайно, досягти цієї точки задоволення можна і через анус за допомогою вібратора.

ШВИДКИЙ СЕКС В НЕЗВИЧАЙНИХ МІСЦЯХ

Секс у спальні будинку з часом може набриднути. Є багато способів спонтанно атакувати один одного навіть на ходу. Будь то спільна прогулянка лісом, роздягальня в магазині одягу, машина або незмінно популярний ліфт, існує безліч місць, що обіцяють захоплюючий секс. Як ви думаєте, наскільки здивується ваш хлопець, коли ви схопите його за промежину і безпомилково покажете, що хочете відчути його тут і зараз. Але не трапляйтеся.

КОРДОНИ ПОВТОРНОГО ТЕСТУВАННЯ

Звичайно, ви знаєте себе та свої особисті уподобання до найдрібніших деталей. Але що, якщо ви іноді перетинаєте кордон? Ключове слово "дивний секс", що означає сексуальні дії, які не обов'язково відповідають нормі. Чому б не скуштувати бондаж чи рольові ігри, подивитися разом порно, поекспериментувати з різною їжею, зайнятися стриптизом, зайнятися коханням перед великим дзеркалом чи зняти номер у готелі на ніч. Просто робіть те, про що раніше ніколи не замислювалися. Що найгірше може статися? Ви можете просто виявити, що нічого від цього не отримуєте, тоді принаймні це був досвід. Виходь із зони комфорту!

Якщо ви хочете спокусити свого хлопця, вам просто потрібно виявити творчий підхід. В принципі ви можете здивувати його всім, чого він раніше не знав у ваших відносинах. Спробуйте нові способи, і ви, напевно, відкриєте для себе багато нового, що може надати вашому сексуальному життю більше пікантності.