+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Жіноча мастурбація

Мастурбація: Те, що ви робите з собою на самоті в ліжку, має багато назв. І це й досі частково табу. Мастурбація – це щось природне для жінки! Саме так більшість людей розкривають свою сексуальність і те, що їм подобається і не подобається у ліжку. Навіть у довгострокових відносинах може бути корисно стати ближчим до самого себе. У нас є кілька корисних порад, які ви, можливо, захочете спробувати.

ЩО ТАКЕ МАСТУРБАЦІЯ?

Під час мастурбації людина стимулює себе однією чи обома руками. У переважній більшості випадків мастурбація призводить до оргазму. Кожна людина розробляє свої власні техніки, які приносять йому особливе задоволення.

Найчастіше жінки безпосередньо стимулюють клітор під час мастурбації. Також можлива стимуляція піхви, грудей чи ануса. У переважній більшості випадків жінки не можуть досягти власного орального задоволення через анатомію людини.

З іншого боку, у чоловіків пеніс часто є об'єктом мастурбації. Мастурбація в ділянці простати зустрічається рідше. Попри поширені міфи, лише 0,2–0,3 відсотка чоловічого населення здатні задовольнити себе орально.

ЯК СОЛЬНИЙ СЕКС ДЛЯ ЖІНКИ СТАЄ ПО-справжньому ДОБРЕ?

За допомогою кількох спеціальних прийомів мастурбація може стати захоплюючою пригодою. Як щодо секс-іграшок, наприклад? У нього і в неї є чудові способи урізноманітнити своє сексуальне життя. Для жінок фалоімітатори та вібратори, ймовірно, є класичними варіантами. Їх можна вставити або використовувати для стимуляції клітора. А з вібраторами з хвилями тиску, такими як Satisfyer, оргазм не змусить себе довго чекати. 

Досить незвичайним місцем для мастурбації є душ або ванна. У будь-якому випадку, ви оголені - то чому б не скористатися теплою водою, щоб трохи розслабитися? Спробуйте направити струмінь душу на клітор і злегка стимулювати його. До речі, зараз є навіть водонепроникні іграшки, яким холодна вода не зашкодить. Купуючи вібратори, слід переконатися, що улюблена модель ще водонепроникна.

#НЕБЕЗПЕКА!

Не спрямовуйте струмінь душу прямо в піхву. В іншому випадку це може призвести до розбалансування вагінальної флори, оскільки ви вимиваєте важливі бактерії.

До речі, не тільки жінки люблять використовувати секс-іграшки для мастурбації. Секс-іграшки, такі як мастурбатори, також підходять чоловікам. Якщо вам подобається анальна стимуляція, є спеціальні анальні іграшки, такі як анальні пробки. Lube також допоможе вам отримати більше насолоди від одиночного сексу. Бо трохи більше вологи нікому не зашкодить.

КРАЩІ МЕТОДИ МАСТУРБАЦІЇ ДЛЯ ЖІНОК

Більшості жінок набагато легше досягти кульмінації за допомогою мастурбації, ніж за допомогою проникнення статевого члена. Не дивно, тому що просто зробити кілька поштовхів усередину та назовні для багатьох жінок не виходить. Щоб перевірити правильний оргазм, вирішальне значення має стимуляція клітора. І це зазвичай працює краще поодинці. Наступні методи покажуть вам, як можна досягти кульмінації як жінка.

ТЕХНІКА КЛІТОРАЛЬНОЇ МАСТУРБАЦІЇ

Абсолютною класикою і найчастіше найкращою гарантією оргазму є ручна стимуляція клітора. Для цього просто обережно потріть клітор пальцями. Зверху вниз або праворуч наліво - найкраще змінювати тиск і швидкість, щоб отримати ще більше задоволення.

Коли доходить до клітора, рекомендується не просто розтирати його. Ніжні постукування, перекочування або навіть кругові рухи пальцями призводять до оргазму за порівняно короткий час.

ТЕХНІКА ВАГІНАЛЬНОЇ МАСТУРБАЦІЇ

Техніка вагінальної мастурбації також дуже популярна у мастурбації. Для цього вам слід просто покласти вказівний палець і мізинець на статеві губи та розвести їх. Тепер використовуйте середній та безіменний пальці іншої руки та введіть їх прямо у піхву. Тепер по черзі рухайте пальцями вперед та назад і трохи змінюйте тиск.

Для інтенсивнішого оргазму рекомендується стимулювати точку G під час вагінальної мастурбації. Він розташований приблизно за 3-5 сантиметрів від входу в піхву і проходить паралельно уретрі. Якщо ви намацаєте пальцями шорстку, ребристу поверхню, значить ви знайшли точку G!

ТЕХНІКА АНАЛЬНОЇ МАСТУРБАЦІЇ

Жінка не просто досягає кульмінації через піхву, анальний оргазм також є добрим варіантом. Найкраще почати з ніжного погладжування розетки (вигин навколо ануса). Тепер нанесіть мастило (і багато його!) на вказівний палець та анус. Тепер обережно і з наростаючим тиском вставте палець у задній прохід. Якщо виникає біль, припиніть використання або використовуйте більше мастила. Повні інструкції щодо анальної мастурбації ви можете знайти в цій статті.

Якщо ви любите експериментувати, то використовуйте замість пальця анальну пробку або анальні намисто.

ЖІНОЧА МАСТУРБАЦІЯ: ТОП ПОЗИЦІЇ

Незалежно від того, з чоловіком вона чи без чоловіка – іноді жінці просто хочеться якісно провести час наодинці із собою. І тоді вам потрібно простягнути руку допомоги. Не тільки правильна техніка, а й правильна поза мастурбації можуть швидко привести вас до кульмінації. Представляємо вам трійку найкращих:

ПОЗА 1: МАСТУРБАЦІЯ НА СПИНІ

Ви розслаблено лежите на спині і або витягуєте, або згинати ноги - або витягати одну і згинати іншу. Додайте різноманітність у гру, час від часу переміщуючи свою вагу, змінюючи положення стегон/тазу або змінюючи положення ніг. Не забувайте концентруватися і на інших ділянках вашого тіла - пестите себе всюди і насолоджуйтесь кожним дотиком. Зверніть увагу на своє тіло і ніжно подякуйте йому за те, що він дозволяє вам жити в ньому щодня. Ви коли-небудь намагалися покласти під попу подушку чи подушку для сексу? Це змінить положення тазу та дозволить вам краще досягти точки G.

ПОЗИЦІЯ 2: МАСТУРБАЦІЯ НА БОЦІ

Вам подобається щось інше? Потім розслабтеся на боці в так званій позі ложки . Тепер погладжуйте та стимулюйте свій клітор, поки не наблизитесь до кульмінації. Коли настане час, просто вставте в піхву секс-іграшку, наприклад, фалоімітатор або вібратор. Якщо у вас немає іграшок під рукою, просто використовуйте пальці. До речі, подвійне проникнення підходить для більшої стимуляції. Для цього просто одночасно вставте анальну пробку у задній прохід.

ПОЗА 3: МАСТУРБАЦІЯ СИДЯЧИ

Просто розслабтеся, сядьте у ванну або розсуньте ноги на стільці чи дивані – можливо, використовуйте у грі секс-іграшки. Спробуйте та насолоджуйтесь!

5 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО МАСТУРБАЦІЮ

№1 – МАСТУРБАЦІЯ НЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ РИЗИКУ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

Більшості людей відомий міф: якщо дуже часто мастурбувати, то засліпнеш. Цей та багато інших міфів сприяли забороні мастурбації. Тепер ясно, що мастурбація не викликає жодних проблем зі здоров'ям. Звичайно, травми не виключені, тому не слід виходити за межі власного больового порога. Однак дослідження показують, що регулярна мастурбація навіть знижує стрес у жінок і може запобігти захворюванням простати у чоловіків.

№ 2. МАСТУРБАЦІЯ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ПРИВИКАННЯ

Як і багато інших речей у житті, часта мастурбація може стати залежністю. Розпізнати хвору поведінку можна тоді, коли ви більше не можете думати ні про що, крім мастурбації. Крім того, ваше повсякденне життя постраждає через вашу потяг до їжі. Якщо через це ви скасовуєте зустрічі або нехтуєте щоденними обов'язками, вам слід поговорити з кимось, кому ви довіряєте, або з терапевтом.

№3 – МАЙЖЕ ВСІ МАСТУРБУЮТЬ

Згідно з опитуваннями, близько 90 відсотків усіх чоловіків і щонайменше 86 відсотків усіх жінок мастурбують — принаймні саме вони це визнають.

Однак: якщо вам не подобається мастурбація, не потрібно примушувати себе. Тому що мастурбація має приносити задоволення, а не ставати обов'язковим заняттям.

№ 4. ВІЗУАЛЬНІ СТИМУЛИ ПОПУЛЯРНІ.

Чи то порно чи еротичне читання – більшості людей при мастурбації подобаються додаткові стимули. Багато людей дивляться класичні відео чи зображення, дехто більше любить письмову мову. Дозволено все, що тішить і надихає вашу уяву. І ні, вам не потрібно імітувати щось, що вам теоретично цікаво.

№5 – КОЛИ МАСТУРБУЄШ, ТВОЇ ДУМКИ ВІЛЬНІ

Особливо коли справа стосується мастурбації, ви можете дати волю своїй уяві. Згідно з дослідженнями, близько 34 відсотків жінок думають про незнайомця, коли мастурбують. Але неважливо, чи думаєте ви про свого партнера, колишню або про симпатичну касирку в супермаркеті - головне, щоб вам це подобалося.

МАСТУРБАЦІЯ ТА ВІДНОСИНИ – ЦЕ НОРМАЛЬНО?

Так звичайно. Той факт, що ви жінка, яка перебуває у серйозних стосунках, не означає, що вам обов'язково слід уникати мастурбації. Як згадувалося, мастурбація як має численні переваги здоров'ю, а й цілком природна. Можливо, вашому коханому просто не хочеться цього, але вам подобається. Тоді сольний секс просто необхідний! Найкраще відкрито поговорити про свої сексуальні потреби та переваги зі своїм партнером.

До речі: просто включіть мастурбацію до своїх занять коханням. Нехай ваш коханий уважно спостерігає за тим, що відбувається, коли ви наступного разу простягнете руку допомоги. Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, багато людей знаходять дуже еротичним, коли їхня дівчина балує себе, а ви можете за цим спостерігати. Можливо, вашому партнеру захочеться мастурбувати самому, і ви зможете робити це один перед одним. Таким чином, інша людина зможе побачити, що вам дійсно подобається і, можливо, навіть щось скопіювати. Також може бути цікаво, якщо ви читатимете один одному еротичну літературу або разом дивитися порно.

У ЧОМУ ПРИЧИНА, ЯКЩО ВИ НЕ ДОСЯГАЄТЕ ОРГАЗМУ ПІД ЧАС МАСТУРБАЦІЇ?

Більшість жінок метою мастурбації є оргазм. Але якщо цього просто не станеться? Якщо мастурбація не допомагає, то це зазвичай тому, що ви психічно ненормальний. Ви не можете викликати оргазм - це те, чому ви повинні дозволити статися. Ось чому вам слід просто дозволити собі розслабитися та зосередитись, перш ніж мастурбувати. Насолоджуйтесь кожним дотиком, відчуттям задоволення та сексуальним збудженням. Вдихніть і видихніть глибоко, і все інше прийде само собою.

МАСТУРБАЦІЯ: НАЙВАЖЛИВІШЕ ВИКРИТЦЕ

  • Мастурбація – це щось природне, і нею займаються майже всі.
  • У той час, як чоловіки досягають оргазму, потираючи пеніс, більшість жінок стимулюють клітор.
  • Дуже небагато людей здатні задовольнити себе усно.
  • Мастурбація не становить ризику для здоров'я, а скоріше приносить користь.
  • Ви можете додати ще більше гостроти у свій сольний секс за допомогою секс-іграшок
  • Пари можуть збуджуватися, спостерігаючи, як один одного мастурбують

Мастурбація - одна з найприродніших речей у світі. Важливо те, що ви робите це із задоволенням і робите це лише для того, щоб принести собі задоволення - тому що це саме мета сольного часу!