+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Каммінг: що це означає?

КАММІНГ: ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

Терміном «сквіртінг» ми у просторіччі описуємо процес еякуляції, під час якого тілесні рідини вивільняються струменями, тобто викидаються з тіла. Багато хто з вас, ймовірно, мають на увазі тільки пеніси, сперму та камшоти. коли чують цей термін (це не має значення, ми також дуже часто думаємо про це...). Але сквиртати можуть не тільки люди з пенісами, а й горді володарки вульви та піхви - у цьому випадку говорять про сквіртинг.

Однак в обох випадках еякуляція відбувається за надзвичайно приємних обставин, а саме під час оргазму еякуляція часто є п'яним результатом мастурбації чи сексу. Що саме вилітає, коли закінчуєш, залежить від моделі водяного пістолета: сперма, тобто. насіннєва рідина, виходить із статевого члена. із вульви... ну, там не все так просто. Рідина при впорскуванні виробляється так званими залозами Скена, які відкриваються в кінцевий відділ уретри або область зліва і праворуч від неї. Ви можете подумати, що саме тому це сеча – і хоча жіночий еякулят містить сечову кислоту так само, як і сеча, його склад чудово відрізняється від чоловічого еякуляту.

КАММІНГ - ЯК ПРАВИЛЬНО?

Насамперед, ви повинні усвідомити собі: немає «правильного» чи «неправильного» миття рук. Людські тіла різні, і в той час, як деякі люди швидко кінчають і вибухають, як гейзер, інші не поспішають. Для деяких людей з вагіною полювання за еякулятом іноді може бути дуже стомлюючим, тому що для багатьох сквіртінг не такий простий, як сквіртінг пенісом.

Якщо вас це турбує, ми можемо вас запевнити: кількість еякуляту, що бачить денне світло під час еякуляції, варіюється від людини до людини. Між водою, що капає, з крана і пожежним шлангом все включено - це стосується як кількості рідини, так і тиску за нею.

Ви просто не повинні брати приклад із порно, коли справа доходить до оргазму. Креми та лосьйони часто використовуються штучно для камшотів, а сквіртінг часто роблять справжні професіонали, які роблять це регулярно і мають великий досвід. Так що, якщо ви просто ведете м'яч, коли закінчуєте, або не потрапили в ціль для дротиків наприкінці кімнати, не хвилюйтеся!

# ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Сперма викидається із статевого члена із середньою швидкістю 17 км/год. Досить швидко, але принаймні вам не потрібно боятися, що вас застрелять!

ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗА СПУСКОМ ШЛАНГУ

Камінг змушує вас регулярно веселитися? Так і має бути - ми дамо вам ще кілька порад та підказок для всього, що пов'язано з фонтаном:

  • Не поспішай, коли скінчиш! Це стосується як мастурбації ,  так і сексу з іншою людиною: якщо вам важко скінчити, не тисніть на себе. Майте терпіння з вами та плавцями!
  • Відпустити! Люди з вульвою, зокрема, говорять про те, що не кінчають, тому що не можуть належним чином розслабитися - багато хто вважає, що впорскування більше пов'язане із сечею, ніж із задоволенням. Ще раз коротко зазначимо: при промиванні зі скінових залоз сеча не виходить - і навіть якщо кілька крапель сечі підмішати в калюжу в запалі нічого страшного.
  • Не турбуйтеся про кількість еякулятів, коли ви закінчуєте. Кількість сперми або рідини, що виділяється, може залежати від різних факторів - віку, рівня гормонів, а також від того, скільки разів ви скінчили до цього ... 
    Є кілька речей, які насправді негативно впливають на кількість сперми при еякуляції. До них відносяться нікотин та надмірне вживання алкоголю,  а також такі види спорту, як їзда на велосипеді або носіння занадто тісного одягу.
  • Добре, ми так багато говорили зараз: обливання завжди означає – тілесні рідини оле! Однак, як правило, всю кімнату, включаючи ліжко, не обов'язково закривати захисною плівкою. Якщо вам все ще не подобається ідея плям на простирадлі або на тілі, ви можете просто покласти рушник на ліжко та приготувати хустки.

Ось, дорогі. Ми сподіваємося, що у вас з'явилося нове розуміння теми камшотів і тепер ви готові до наступного водного бою!