+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Коли груди перестають рости?

Розмір грудей турбує багатьох молодих дівчат, іноді навіть у молодому віці. Можливо, ви часто задавалися питанням, чи ростуть ваші груди, як ступні або вуха, протягом усього життя? В принципі, це не так, хоча є й фактори, які можуть стимулювати зростання грудей із віком. Що це таке і чому це триває лише тимчасово: ми зібрали для вас найважливішу інформацію.

ВИЗНАЧЕННЯ: КОЛИ ГРУДИ ПЕРЕСТАЮТЬ РОСТИ?

Зазвичай зростання грудей припиняється приблизно 18 років. У деяких дівчат груди повністю формуються трохи раніше, у деяких вони продовжують рости приблизно до 20 років. Однак форма і розмір грудей можуть змінюватися протягом усього життя.

Початок зростання грудей у ​​дівчаток часто знаменує собою початок статевого дозрівання. Зростання грудей контролюється жіночими статевими гормонами. Відповідно закінчення грудей - це час, коли гормони повільно вирівнюються і статеве дозрівання добігає кінця.

МІФИ ТА ФАКТИ ПРО ЗРОСТАННЯ ГРУДІ

ГРУДИ ТА ВАГІТНІСТЬ

Під час вагітності гормональний фон жінки повністю порушується. Це, а також вироблення молока в грудях може призвести до того, що доросла груди знову зросте. Коли молоко приходить після пологів, груди часто стають на два розміри більшими, ніж раніше. Проте за деякий час ситуація знову вирівнюється.

ГРУДИ РОСТУТЬ ВДЯКУ СЕКСУ

Ні, це не так! Так, ваше тіло виділяє гормони під час сексу. І так, вони змінюють щось у вашому тілі. Але науково не доведено, що ваші груди збільшаться, якщо ви багато займатиметеся сексом.

СИЛІКОНОВІ ГРУДИ

Збільшення грудей – одна з найпоширеніших косметичних операцій у всьому світі. Дивовижна кількість жінок, у тому числі в Україні, мають силіконові груди. Причиною часто є те, що жінки не задоволені своїм нормальним розміром грудей.

ВЕЛИКА ГРУДЬ ТА ПРОФІЛАКТИКА РАКУ

Не хвилюйтеся, ризик раку молочної залози не збільшується автоматично, якщо у вас великі груди. Однак при великих розмірах грудей рекомендується пальпувати її лежачи. Ваш гінеколог, ймовірно, дасть вам додаткові поради.

РОЗМІР СПАДЧИННИЙ

Правильно, розмір ваших грудей визначений генетично. Але ви не отримаєте автоматично такі ж груди, як у вашої матері. Інформацію про розмір ваших грудей також можна знайти в ДНК вашого батька: так що, можливо, ви отримаєте той самий розмір, що й мати вашого батька, тобто ваша бабуся.

БІЛЬ У ГРУДЯХ

Якщо ваші груди все ще ростуть, соски можуть хворіти, а груди можуть бути трохи чутливими. Це абсолютно нормально і ще називається "хворобами зростання". Ви можете зберегти груди комфортною за допомогою м'яких бюстгальтерів, що добре сидять. Особливо, коли ви росте, вам слід уникати використання кісточок, оскільки вони можуть занадто сильно стиснути ваші груди. В принципі, коли ваші груди виростуть, вони більше не повинні хворіти.

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РОЗМІР ГРУДЕЙ, КОРОТКО

  • Груди зазвичай починають рости на початку статевого дозрівання. Вони досягають зрілості віком від 17 до 20 років.
  • Розмір грудей змінюється під час вагітності, а при грудному вигодовуванні вона часто збільшується на 2 розміри.
  • Секс не може збільшити груди.
  • Коли справа доходить до профілактики раку, якщо у вас великі груди, вам слід бути особливо обережним, щоб не пропустити жодних змін.
  • Розмір грудей передається у спадок, але не завжди в цьому винна лише мати.
  • У міру зростання грудей вони можуть поколювати, свербіти, ставати чутливими або болючими. Нема про що турбуватися.

Зазвичай груди повністю виростають у віці від 17 до 20 років. Однак вік варіюється від жінки до жінки, і навіть після цього періоду груди все одно можуть змінитися, наприклад, через вагітність. Незалежно від того, якого розміру ваші груди перестали рости, пам'ятайте: вони прекрасні такі, які є.